Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Veliki pad koncetracije kao i usvakom mecu protiv njih.Klop je morao tu da osvezi vezni red, ali ne treba ga kriviti.Taman sam pomislio da to sto je Subotic skinuo loptu sa gol-linije moze da prelomi utakmicu u korist Dortmunda.Bajern ih je sabio i zasluzeno slavi.Manduzkic je rodjen pod srecnim zvezdama kao i Inzagi.Neverovatno mi je kako lopta uvek nekako dodje do njega i njemu nista drugo ne preostaje nego samo da posalje loptu u mrezu.Vise srece Dortmundu sledeci put, a to se u skorije vreme nece desiti.Bas mi je krivo zbog njih, jer im je ovo bila jedinstvena sansa.
    Ne vidim zasto bi ovo Dortmundu bila jedinstvena sansa. Bitno je da Klop ne ide, za svakog igraca koji ode ce dobiti dovoljno para da nadju adekvatnu zamenu, imaju najbolji moguci sistem igre, napreduju, rastu zajedno i ako naprave duzu klupu konkurenti su i dogodine.
    sigpic

    Comment


    • Treba tu dosta stvari da se poklopi... Ne ocekujem ih bas sledece godine u samom kraju ali mislim da mogu biti ravnopravni protivnik svakoj ekipi.

      EDIT: Shaciri, svajcarac pravi!
      Last edited by Sir Giggsy; 25-05-13, 21:46.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ne vidim zasto bi ovo Dortmundu bila jedinstvena sansa. Bitno je da Klop ne ide, za svakog igraca koji ode ce dobiti dovoljno para da nadju adekvatnu zamenu, imaju najbolji moguci sistem igre, napreduju, rastu zajedno i ako naprave duzu klupu konkurenti su i dogodine.
        Pod ovakvim okolnostima, ne verujem da ce se Klop ovde jos dugo zadrzavati.Malo im je falilo na celu sa njim da ponove uspeh koji su imali pre 16 godina.Zbog toga mi je krivo sto su na ovakav nacin izgubili, ali moralo je kad-tad ovo da se desi jer nije prvi put da ih Bajern sabija u poslednjih 20 minuta.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Pod ovakvim okolnostima, ne verujem da ce se Klop ovde jos duze zadrzavati.Malo im je falilo na celu sa njim da ponove uspeh koji su imali pre 16 godina.Zbog toga mi je krivo sto su na ovakav nacin izgubili, ali moralo je kad-tad ovo da se desi jer nije prvi put da ih Bajern sabija u poslednjih 20 minuta.
          Ako ostane Klop, Dortmund je konkurentan. Koliko znam tu je i sledece sezone.
          sigpic

          Comment


          • Shaqiri
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Shaqiri
              Sto to ?
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Sto to ?
                Zbog zastave Kosova...

                Comment




                • Da su 10-0 izgubili, navijaci bi im pevali. Kako mocna ekipa, sa premocnim navijacima..

                  Pobedio Bayern zasluzeno, bolji su bili..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Da, to što Giggsy kaže. Suzdržaću se drugih komentara, nisu za sportski forum.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Strasna utakmica, jedna od najboljih koje sam gledao 2013 godine. Drago mi je sto je Robben skinuo prokletstvo. Navijao sam za Bavarce.

                      I da veoma bitan podatak. Arsenal je jedini pobedio sampione Evrope ove godine i to na njihovoj Alianz Areni.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Zasluzeno Bajern nema sta,steta za BVB sad ce se biti rasprodaja...
                        Last edited by El Nino(9); 25-05-13, 21:54.

                        Comment


                        • Kolena bi mu polomio...

                          Kakav smo tim, EKIPČINA BRE ! da možemo da sačuvamo sve igrače, kakav Bajern bre, kakvi k...i palci, DOMINACIJA bi bila ... BVB
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Druze cim se ti hvalis jadno...stvarno!

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Strasna utakmica, jedna od najboljih koje sam gledao 2013 godine. Drago mi je sto je Robben skinuo prokletstvo. Navijao sam za Bavarce.

                              I da veoma bitan podatak. Arsenal je jedini pobedio sampione Evrope ove godine i to na njihovoj Alianz Areni.
                              Druze cime se ti hvalis,jadno stvarno!

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Strasna utakmica, jedna od najboljih koje sam gledao 2013 godine. Drago mi je sto je Robben skinuo prokletstvo. Navijao sam za Bavarce.

                                I da veoma bitan podatak. Arsenal je jedini pobedio sampione Evrope ove godine i to na njihovoj Alianz Areni.
                                Ima da smarate time sledecih 10 godina, s obzirom da ce vam to verovatno biti jedini uspeh u tom periodu!

                                Comment

                                Working...
                                X