Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da i po meni bi Borac trebao proći onako malo lagodnije ne kroz iglene uši ali opet ko bi ga znao, vidjećemo kako se stvari odvijaju na terenu i za mene je nova ekipa nepoznanica.
    Gledam sad ove ostale info. pošto nisam baš najupućeniji znači danas igra samo Sarajevo u 19:00. Ne znam kakvo je vrijeme u SA ali naš termin od 21:05 je dušu dao za ove vrućine, do 20:00 je teško i na tribinama sjediti a kamoli igrati. Sve u svemu srećno svima, pa šta bude ...
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • #47
      U 19.30 mi igramo,meni je tada podnosljivo,a najavljuju neki pljusak u to vrijeme.

      I ja mislim da ce Borac rutinski proci ne vidim kako ih moze namuciti Celik.

      Za Sarajevo nema prijenosa,a Borac ide na BHT-u 21.05

      Comment


      • #48
        Hoce biti veceras severna tribina u upotrebi ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #49
          Hoće, sve tribine su u pogonu a cijena je najniža za sjevernu 5 KM
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • #50
            Jagodina primila gol , ni u 2.kolo nece proci Strasno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #51
              In your face Mandusicu
              Objasnjavaju FAPovci, njih 150-200 pravi bolju atmosferu od cijele BL. E moj Mandusicu
              Ima petarda da pukne u NK
              sigpic

              Comment


              • #52
                Sarajevo 5:2

                Evo Borac 1:1 cim se Mandusic naljutio...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #53
                  Gol na strani ima posebnu tezinu. Nema Mandusic sta da trazi u revansu. A vala ste mogli izdrzat' do poluvremena da ga ne primite
                  Zeta fantasticna, Rudar razocarao
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Zeta nas uvijek iznenadi u Evropi.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Sad sa tekme,zestoko smo podcjenili protivnika i jos se poklopila da odbrana zakaze u 1.poluvremenu i primili smo 2 komada,znao sam da ce pobjediti u svakom trenutku ali petarda popravlja utisak loseg 1.djela.

                      Sredina i napad obecavaju,kretivanosti je bilo sto je nedostajalo ove sezone,napadali konstantno,milion sansi.Odbrana najslabija tacka posebno golman,koji se smije da boksuje ili pokupi ni jedan centarsut oba gola smo tako primili.

                      Sad rutinski otici na Maltu,i spremati se Levski

                      Comment


                      • #56
                        Kao sto sam ko papagaj ponavljao kod prekida smo jedna obicna nula. Golman zalijepljen za liniju i sa ovakvim golmanom ne pise nam se dobro protiv Levskog koji strasan u ovim situacijama. Meni ovo veceras nista nije valjalo do ulaska Karamatica, Hadzica i Radana. Da oni nisu dobili crveni ne bi mi onako lagano prolazili. Protok lopte je ocajan, igrac koji je to dobro radio Sesar danas je mucio loptu. I vise ne ide sa ovom formacijom, valjda je to jasno gospodinu Jovicu. Said imao dvije majstorije i Suljic i Karamatic zabili, ali igraca kojeg hvataju grcevi i igrac koji ne moze izdrzati cijelu utakmicu nije igrac na kojeg se mozes osloniti. Njegove odbranbeni zadaci ne postoje.

                        Ma lose je ovo............

                        Comment


                        • #57
                          Upravu si vjerovatno,meni se svidjelo sto su napadali,nisu se dodavali na sredini bez ideja,pokazali su zelju,ali fali dosta toga.

                          Comment


                          • #58
                            Vrlo lose,mogli smo zabiti petnaest golova,ali kad ti konobari kuci daju dva gola treba se zapitat.Sa ovakvom igrom ako nas Levski ne napuni bit ce odlicno.Adilovic ko da ga je neko lancima zavezao za stative,odbrana vrlo slabo s,u prekidima kao da smo se branili protiv neke engleske ekipe,a nikakvog rjesenja u napadu.Ne znam ko mi je gori bio standradno los Comor ili Haskic koji je nevidljiv bio protiv konobara koji je sinoc radio drugu smjenu u kaficu.Ali eto usle "igracine" u utakmicu lagano pa se morali bruke spasavat.Suljic,Karamatic i Said ponajbolji,ali dzaba kada Saida do 70.minute triput uhvate grcevi.Treba njima neko ko ce im .ebat sve kao nekad Husref pa bi mozda ovo i drukcije izgledalo.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • #59
                              Vidim da Suljica spominjete da je dobar i ja bi bio dobar da igram protiv konobara. Svaki ozbiljniji bek bi ga odnijeo i protiv Levskog ga ne bi zelio vidjeti u prvi 11. Ma zalosno je kad je nama u napadu pojacanje Hadzic koji je ocitao lekciju Haskicu kako se napadac treba kretat. Husref je sto se toga tice odlican. U nevjerici sam sto Buba nije dobio ponovo priliku

                              Comment


                              • #60
                                Izgubih 3 sata vremena gledajuci Borac , lepse da sam u neki parkic seo Kakav Borac , ovo ne treba ici gledati , igra je smesna , zevalo mi se zadnjih 15 minuta , momci iz Niksica dosli da igraju i cestitam im na tome , trce , bore se , ovi banjalucki bez komentara ... Smesno u svakom smislu ...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X