Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja zelja Barsa-Dortmund a osecaj govori Real-Bajern ovamo Benfika-Bazel ce biti finale .
    GIFSoup

    Comment


    • Ovo drugo nikoga na svijetu ne bi trebalo da zanima, to takmicenje treba ugasit'.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ucinjece UEFA sve da bude spansko finale, nadam se da ce im Njemci pokvarit' planove.
        Sta ako i Barcelona i Real Madrid izdominiraju njemacke klubove, a to je moguce pogotovo sto se Barcelona vec sad otpisuje. Hoces i tad misliti da UEFA gura Spance?Kakvi su se to trebali parovi izvuci da se ne kometarisu parovi ko namjesteni i da se ne izlazu zavjere o tome kako mora biti spansko finale. Ja bi volio da bude spansko finale, pa da jos vise budete u zabludi da je sve zivo namjesteno.


        Originally posted by Vladan View Post
        Ovo drugo nikoga na svijetu ne bi trebalo da zanima, to takmicenje treba ugasit'.
        Treba onda ugasiti sve klubove na ovim prostorima. Ja navijam za klub koji ce tesko ikad izboriti Ligu sampiona, ali zato ucestvovanje u Liga Europi sa novim pravilima je olaksano, jer prolaskom dva kola u kvalifikacijama LS imas sigurno grupnu fazu LE. Tako da je to takmicenje preko potrebno, ali se treba razmisljati o tome da se pobjedniku dodjeli mjesto u play-off-u Lige sampiona.

        Comment


        • Moje misljenje je da ce finale biti Real-Bajern , osvaja Real , time cu potkrepiti svoju teoriju na pocetku sezone da Real uzima Red je da Mou i Galaktikosima donese naslov sampiona Evrope.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Sta ako i Barcelona i Real Madrid izdominiraju njemacke klubove, a to je moguce pogotovo sto se Barcelona vec sad otpisuje. Hoces i tad misliti da UEFA gura Spance?Kakvi su se to trebali parovi izvuci da se ne kometarisu parovi ko namjesteni i da se ne izlazu zavjere o tome kako mora biti spansko finale. Ja bi volio da bude spansko finale, pa da jos vise budete u zabludi da je sve zivo namjesteno.
            Treba onda ugasiti sve klubove na ovim prostorima. Ja navijam za klub koji ce tesko ikad izboriti Ligu sampiona, ali zato ucestvovanje u Liga Europi sa novim pravilima je olaksano, jer prolaskom dva kola u kvalifikacijama LS imas sigurno grupnu fazu LE. Tako da je to takmicenje preko potrebno, ali se treba razmisljati o tome da se pobjedniku dodjeli mjesto u play-off-u Lige sampiona.
            Trebali su biti Real - Barselona i Bajern - Borusija
            Pokusali su prosle godine pa nije proslo, red je da ne prodje ni ove. A koliko ce ih gurati tek cemo da vidimo. Ne sumnjam da ce biti sudijskih "gresaka".

            Timovi sa ovih prostora su presmijesni. Vidjeli smo prosle godine duel Zete i Sarajeva, pa to je sramota za fudbal. Onda dodje PSV i napravi vaterpolo rezultat. U jednoj utakmici.
            Treba napraviti balkansku ligu dje bi se takmicili klubovi slicnih kvaliteta. Takmicenje od kojeg najbolji nemaju nikakvu dobit i koje ih zanima koliko mene lanjski snijeg nije dobro takmicenje. A opet Balkanaca tamo uglavnom nema, toliko su losi.
            sigpic

            Comment


            • Vladane mora da ima u svakom takmicenju ravnoteza , slabi i jaki timovi . Idejao Balkanskoj Ligi je dobra ideja ali tesko da ce se ostvariti .

              Comment


              • Balkanska liga bi bila prava stvar pod uslovom da igraju samo klubovi iz bivse Juge , samim time liga bi bila jaca , timovi bi bili jaci , imali bi dosta jakih meceva , ali pod uslovom naravno da UEFA dodeli toj ligi recimo 1 mesto direktno u LS i 1-2 u kvale i 3-4 mesta za LE kvale.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Balkanska liga bi bila prava stvar pod uslovom da igraju samo klubovi iz bivse Juge , samim time liga bi bila jaca , timovi bi bili jaci , imali bi dosta jakih meceva , ali pod uslovom naravno da UEFA dodeli toj ligi recimo 1 mesto direktno u LS i 1-2 u kvale i 3-4 mesta za LE kvale.
                  Napravio bi se cirkus kao sa ABA Ligom

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Takmicenje od kojeg najbolji nemaju nikakvu dobit i koje ih zanima koliko mene lanjski snijeg nije dobro takmicenje. A opet Balkanaca tamo uglavnom nema, toliko su losi.
                    Ma boli mene ona stvar sto njih ovo takmicenje ne zanima, treba li se njima udovoljiti da samo oni igraju LS, a ova nasa buranija nek mrvice kupi. Pa Balkanci pokusavaju da ulete tu, trude se. Zbog ovakvog razmisljanja smo tu gdje jesmo, jer su vecini drazi klubovi poput Real Madrida, Manchestera, Barcelona, Bayerna, Arsenala. Pa vise cu uzivati u losoj igri i uspjehu nasih klubova, nego u najljepsem fudbalu i pobjedama velikana.

                    Comment


                    • Najsmijesniji su "ljubitelji fudbala" sa ovih prostora koji nisu bili na dvije utakmice u zivotu a kao zive za Real,Brasu,Manchester i ostale.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • E to je to, trude se i opet nije dovoljno, dokaz koliko se los fudbal igra na Balkanu. Ne moze ni da se igra bolji kad nema para, kad svaki biser koji se pojavi ode u tinejdzerskim danima. Balkanu treba regionalna jaka liga. Da se vrati SFRJ kad pricamo o fudbalu. Svi smo mi culi price od starijih kako je nekad bila mocna liga, kako su bili puni stadioni, kako su to bili praznici, kako je mocna bila i druga liga, ko je to igrao bio je na konju. I nasi klubovi su bili faktor u Evropi. BiH prva u kvalifikacijama, Hrvatska Prva, CG prva, Srbija ima strasna imena, znaci da kvaliteta ima, uvijek ga je i bilo, ali to ne dolazi iz domacih liga. I to treba da se promijeni. Nekad igrac nije isao u inostranstvo do 27-28 godina. Dok je ovakvo stanje zadovoljavacemo se mrvicama umjesto da smo faktor.
                        Balkanska liga nazalost nije izvodljiva zbog mentaliteta naroda na ovim prostorima. Utopija, a prava je steta sto je tako.
                        Mi ocemo da gledamo Danijele, ali niko drugi nece, zato je i gledanost LE smijesna, neke televizije su cak govorile da ne bi ni uzimale prava da se ne prodaje u paketu sa LS.
                        sigpic

                        Comment


                        • 549057_596708717014661_572325054_n.jpg
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kakva glupost od komentara ja ne mogu da vjerujem
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kakva glupost od komentara ja ne mogu da vjerujem
                              Sta ova slika ??? Stvarno jeste glupa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Sta ova slika ??? Stvarno jeste glupa...
                                Pa covjek je rutinski markirao Drogbu,sto znaci nije imao cist sut ni sa jednom nogom,nije ga odgurao i raznio u duelu nego jednostavno majstorija covjeka,ovo nikakva greska nije i bas je glupo

                                Sto se tice situacije sa Sneijderom ok prosao ga covjek i sta ces sada,ja jednostavno ne znam kako se ova prica nadovezuje na godine i navodno iskustvo kad nema blage veze sa zivotom.Pa nije ga navukao da napravi glup penal,nije ga navukao da dobije lupam drugi zuti ili ga isprovocirao da dobije direktan crveni,nije prodao neki elementarni pas i nakon toga pao go itd...nije ni fudbal za svakoga jbg
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X