Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bracala View Post
    Ne brukaj se bolan.
    Pokupio si ove fazone od druga Akise.
    Ja ovde zavrsavam. ( I ja sam ovo pokupio )
    sigpic

    Comment


    • Postigose Rusi pocasni pogodak ali mozda mogu i do preokreta

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pirlo meni najgori,sve lopte i duele izgubio u u cijelom dvomecu,osramotio se poprilicno...
        На жалост Пирло је прошло време, спор ко пуж, дуел ниједан, да задржи лопту ниједну, једино тај пас а и њега не може да стигне да одигра с обзиром колико је успорио. Синоћ два слободњака са 17 метара очајно извео. И ово не само синоћ током целе сезоне у јаким мечевима га нема нигде - Челзи, Интер, Милан, па ни против Селтика у Глазгову. Прошло време је он.

        Comment


        • Izdrzite ovih 10 minuta bez primljenog gola!

          edit: Bas kad su se ponadali, Victor se popisa.
          Last edited by bracala; 11-04-13, 18:13.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ponadali se Rusi ali Mozes im srusi sve nade

            Comment


            • Jebem ti penal,ne mogu da vjerujem da je ovo kreten svirao

              Moses me u posljednje vrijeme sve vise nervira,u kontri covjek nece da doda loptu nego neke driblinge prodaje,a nema potrebe za tim...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • kako chelsea namesta utakmice,slucajno doslo iz 2-1
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Jebeni Pardew nije stavio Marveaux-a u prvu postavu.Kretenčina.

                  Comment


                  • Originally posted by cleoo View Post
                    kako chelsea namesta utakmice,slucajno doslo iz 2-1
                    Vule 2.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • AJMO NJUKO, SAMO HRABRO! HOWAY THE LADS!!!

                      Comment


                      • Clint Madafaka Dempsey zabija na gresku golmana Basela...

                        EDIT: 1:1 nakon greske Dembelea
                        Last edited by AK47; 11-04-13, 20:33.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Cist penal nije sviran za Tottenham. Oba gola nakon greski, Dembele los, ali ce odluciti utakmicu

                          Comment


                          • Vec je odlucuje,kiksao je kod gola bas

                            Imao jedan strasan sut,ali golman mu je skinuo fantasticno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Benfika otaljava posao...

                              Comment


                              • Adebajor je nakon suta Dembelea bio previse sebican.Imao je slobodnog igraca, a on je umesto toga pucao ka golu.Kada se sve sabere vrlo sam zadovoljan utakmicom, bas bi odmah lego gol Totenhema na startu drugog poluvremena kako bi se Bazel jos vise otvorio.Ne bih se bunio ni da mec ode u produzetke.Na druga dva meca mreze miruju.

                                Voleo bih da Totenhem prodje iz razloga kako jedan polufinalni par ne bi cinili Fenerbahce-Bazel.


                                Edit:Iskupio se Dragovic za kiks kod prvog gola, izbaksuzirao sam Totenhem.
                                Last edited by Ricma; 11-04-13, 21:13.

                                Comment

                                Working...
                                X