Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može Njukasl preko Benfike, na što manje golova.A i sad nam je prilika da se dokopamo nekog trofeja.Šanse 50:50.

    Comment


    • Originally posted by spira View Post
      Može Njukasl preko Benfike, na što manje golova.A i sad nam je prilika da se dokopamo nekog trofeja.Šanse 50:50.
      Moze ali tesko... Sjajno igraju Lisabonci, sto bi rekao Jorge Jesus pre par sezona, kao Barca...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        "Ispraticu kulturno do kraja, bez nekih trzavica"

        U prevodu necu navijati ni za jedan klub i bice mi potpuno svejedno ko osvoji.
        Ma znam ja sta si ti hteo da kazes, nego trn u oku mi bilo ,,mene inace LS ne zanima toliko jer nema Junajteda''

        Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Sta li ti je, pusti coveka. Dodji ne u 10, nego u 11.
        Gresis, citiram te: ,,Dodji sutra posle 10 u 11 na kafu''. Koliko izgori mozak
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by spira View Post
          Može Njukasl preko Benfike, na što manje golova.A i sad nam je prilika da se dokopamo nekog trofeja.Šanse 50:50.
          Moze ali vam bas nije trebalo ovo odsustvo Ben Arfe do kraja sezone.

          Fresko zna Benfika itekako da bude letargicna i bezidejna, gledao sam ih ove sezone vise puta u takvom izdanju. Ima Njuka realne sanse.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Fresko zna Benfika itekako da bude letargicna i bezidejna, gledao sam ih ove sezone vise puta u takvom izdanju. Ima Njuka realne sanse.
            Uff kako ne ume, umeju da budu vrlo bezidejni, ali kada igraju svoju igru, mnogo su mocni. Ima Njuka sanse, zato sam i rekao da mogu, ali tesko, Lisabonci su favoriti...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Dakle,Bajern-Juve-mechina!A od ostalih PSZ ooooo PSZ moze da zvekne nafurane patuljke iz kataloniE!;) Real ce tesko,dok takodje interesantno ali bas bas bas interesantno ce biti u dvomecu Borusije i nevjerovatne Malage!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Dakle,Bajern-Juve-mechina!A od ostalih PSZ ooooo PSZ moze da zvekne nafurane patuljke iz kataloniE!;) Real ce tesko,dok takodje interesantno ali bas bas bas interesantno ce biti u dvomecu Borusije i nevjerovatne Malage!
                Svi protiv nafuranih patuljaka iz kataloniE!

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Зар прошле године ние било:

                  Бајерн-Реал
                  Челзи-Барселона

                  побркао си братино
                  Mislio sam na pre dve sezone. A prosla sezona je dokaz da je namestaljka neuspela

                  Comment


                  • Procitao i ja vest da zbog povrede prepona Ben Arfa ce morati na operaciju zbog koje bi propustio ostatak sezone.Cim novinari stavljaju u tekstu modal ''could'' nije to ni bas tako sigurno.Jos se ne zna koliko je tezina povrede Kabajea koji je izjavio da se nada da povreda tetive koju je zadobio nije ozbiljna.

                    Fresh, ti mi bese rece da Hesus voli da rotira, a u to sam se i uverio kada su igrali protiv Kuzena.S obzirom da je Porto ispao iz LS i da je u portugalskom sampionatu neizvesna borba za titulu, vrlo je moguce da ce Hesus izvesti kombinovani sastav uzevsi u obzir da ce Njukasl sigurno u prvom mecu nastupati bez Krula i Kolocinija, kako stvari stoje bez Ben Arfe i mozda bez Kabajea.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post

                      Fresh, ti mi bese rece da Hesus voli da rotira, a u to sam se i uverio kada su igrali protiv Kuzena.S obzirom da je Porto ispao iz LS i da je u portugalskom sampionatu neizvesna borba za titulu, vrlo je moguce da ce Hesus izvesti kombinovani sastav uzevsi u obzir da ce Njukasl sigurno u prvom mecu nastupati bez Krula i Kolocinija, kako stvari stoje bez Ben Arfe i mozda bez Kabajea.
                      On toliko rotira da ja vise ne znam koje tamo standardan sem Lime, Salvia i zadnje linije... Cak ni Cardozo najbolji strelac ne igra stalno... Mnogo su jaki, bez poraza u ligi, trebali su i dalje da prodju umesto raspalog Celtica, ko je ocekivao da ce ovi dobiti Barsu. Vrlo dubok tim ima Jesus, otuda i rotacije.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Evo za sve ljubitelje Galate i njihovog napadaca Buraka, sta kaze Kantona (zanemarite ovaj deo u Junajtedu, to mi nije poenta bila) -

                        Cantona endorses striker Yilmaz for move to Manchester United

                        Manchester United legend Eric Cantona has lavished praise on the prolific Burak Yilmaz after yet more Champions League heroics from the Galatasaray forward.

                        The 27-year-old’s goal against Schalke in midweek proved crucial in the Turkish side progressing to the quarter-final stage and was a record equalling sixth consecutive Champions League goal.

                        Yilmaz is certainly a talent, attracting attention all over Europe with his goal-scoring heroics, and his quality has certainly been noticed by Eric Cantona.

                        Speaking to Canal+, Cantona said: “Burak Yilmaz is a first class footballer, actually I see a lot of myself in him.

                        “If he can score this many goals for Galatasaray in the Champions League, I think he could score even more if he was at Manchester United.

                        “Manchester United haven’t had a player like Burak since Cristiano Ronaldo.”

                        Former United favourite Ronaldo is currently tied with Yilmaz on eight goals in this season’s competition but the 27-year-old forward has spent fewer minutes on the pitch than Cristiano.

                        The Turkish hitman netted against Manchester United in November and has also been prolific in the league, netting 14 in 21 appearances.

                        Yilmaz is certainly rated highly by Galatasaray president Unal Aysal, who recently spoke out about the availability of the player.

                        Speaking to Turkish newspaper Sabah, Aysal said: ”We have not received any offers for Burak Yilmaz, but, of course, speculation will mount as the end of the season nears closer.

                        “Burak is a very valuable star for us. If, however, we are talking about Falcao being worth €55 million, then my player is €40m.”

                        There has been no word from United over a potential transfer with the club hardly struggling for attacking players. However, when Eric Cantona speaks, people listen, and the ringing endorsement is evidence of how the Turk has progressed.
                        http://thepeoplesperson.com/cantona-...hester-united/
                        Last edited by ExEric; 16-03-13, 01:33.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment



                          • Objasnio Gigi
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ceo jedan englez u cetvrtfinalu LS. I to cetrdesetogodisnji Dejvid Bekam. Engleska - fudbalska nacija. Sure.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ceo jedan englez u cetvrtfinalu LS. I to cetrdesetogodisnji Dejvid Bekam. Engleska - fudbalska nacija. Sure.



                                RAJDIN VIT 3HANA <3
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X