Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve utakmice veceras!

    Mancini je slepac.Eto sta znace Edin i Aleksandar ovoj ekipi.Nisam gledao tekmu pa ne mogu bas da sudim kako je i sta bilo,ali tvrdim i uvek cu tvrditi da je i Pizon za Mancinija majstor....

    Dortmund uz dosta muke,iako su bili dominantni,uspeo da savlada Ajax.Salke po meni isto ocekivano dobio Grke kao i Arsenal Monpelje iako su bili gosti.PSG sve bolji i bolji,a Malaga se postarala za najvece iznenadjenje veceri.

    Levandovski je jedan od najboljih golgetera u Evropi!


    P.S. Hvala puno Huntelaru,Holtbiju,Tijagu Silvi i Kolarovu za moj uspesan start u fantaziju
    Last edited by AcaDjilkos; 18-09-12, 21:44.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Ko bi rekao da ćemo gledati ovakvu utakmicu zadnjih pola sata. Sasvim zaslužena pobjeda Reala koji je bio bolji većim dijelom utakmice. City doslovno sve prave prilike iskoristio, ali odbrana je kiksala mnogo i to im donese poraz. Mislim da bi oni sa bodom bili prezadovoljni, a od početka se vidjelo da su po njega došli. Drago mi je zbog Džeke i Kolarova, iskoriste onih nekoliko minuta što dobiju na najbolji mogući način, ali ni to Žabaru nije dovoljno. Malo više koncentracije u odbrani da je bilo City je mogao do nezasluženog boda.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Yaya Toure se sprda, krenuo na kuglanje.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Samo jos jedna stvar,kakva je sramota da Kolarov i Dzeko sjede na klupi,covjek im unistava samopouzdanje vec godinu dana,a oni mu uvijek vrate odlicnom igrom kada udju,Mancini idiot

          Da igraju kojim slucajem u Bayernu bili bi medju najjacim igracima,koja steta jbt
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Pravda je na kraju zadovoljena! Fantasticna igra Reala, kakva dominacija nad Engleskim sampionom! Trebalo je da bude ubedljivije, ali bitna su tri boda! Idemo dalje!

            Comment


            • Milan ne moze dati gol Anderlecht-u kod kuce, jedan od slabijih timova iz 3. sesira

              Mnogo ce ovo znaciti Realu, atmosfera se uzdize, CR7 ga zabio, u nastavku sledi topljenje Barsine prednosti

              Comment


              • Sve mogu da istrpim, ali da ga Head & Shoulders da, to ne mogu.

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Grupa A

                  PSG razvalio Kjevljane , vec nakon 20 minuta sve bilo jasno, Porto sa druge strane u Zagrebu cekao i docekao , obe neizgradjene sanse ali dosle su i Porto je iskoristio i dosao do pobede. Dinamo imao 2 prosecne prilike tako da Porto rutinski kao i PSG

                  Grupa B

                  Monpelje poveo i ako se cinilo da bi mogli nesto da naprave ubrzo je Arsenal doveo stvari na svoje mesto , imao je Monpelje 2 odlicne sanse u nastavku, Belhanda sa 3m sutao u Manonea. Gledao sam Olimpijakos-Salke kao multi prenos , nista specijalno , Salkeu ponisten gol u prvom Papadopulosu tacnije ali onda Hovedes pogodio , kasnije 3 lude minute , prvo Abdul izjednacuje pa za minut Huntelar pogadja a onda u sledecem isti taj masi penal , do kraja Ibagaza imao dobru sansu i nista vise.

                  Grupa C

                  Milan mrsavo i to bas mrsavo i Alegri ce biti itekako sretan ako i sutra ujutro bude trener Milana. Anderleht dosao do vrlo vaznog boda , boda koji bi mogao da igra veliku ulogu u njihovom nastavku ove pustolovine. Malaga demolirala ali demolirala Zenita na moje iznenadjenje a verujem bilo je jos iznenadjenih. Hulk imao u prvom dobru sansu , Kerzakov imao dve sanse , nista nije iskoristio , Isco & Saviola Kakva golcina Isca za 3-0

                  Grupa D


                  Sta reci , koju posluku porati , Dortmund se dosta mucio , nisam vidio u onim ubacajima u mec da je Ajax nesto napravio , Levandovski promasio sa 4m zicer ali kasnije je ispravio i donio vrlo vazna 3 boda Borusiji. A onda slager , najbolji mec kola , gledao sam zadnjih 20 minuta , Marcelo 3 suta 1 gol , Siti se branio i cekao sansu a onda majstor Dzeko Naravno Jaja Ture mozda vise zasluzniji ali koga Mancini drzi na klupi Posle Marcela kakav slobodni udarac Kolarova i ponovo za Mancinija , pored Klisija KOlarov sedi na klupi , covek moze da tresne bombu u svakom trenutku. 5 minuta od pobede , od velikog uspeha , od potencijalnog odlaska Murinja sa Bernabea ali onda Benzema u sami ugao i CR7 bombasticno za 3 boda Reala , za verovatno trenutak koji ce Realu da donese neke lepse dane ove sezone , da sve krene na bolje , pa mora verovatno posle ovakvog preokreta , Murinjo u svom stilu Majstor , special one
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Milan ne moze dati gol Anderlecht-u kod kuce, jedan od slabijih timova iz 3. sesira

                    Mnogo ce ovo znaciti Realu, atmosfera se uzdize, CR7 ga zabio, u nastavku sledi topljenje Barsine prednosti
                    Milan je prejadna ekipa.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ozil mora uvijek igrati,jbg ako mu se ne trci i ne mora,nek trce svi za njega...Di Maria objasnio veceras i poginuo na terenu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Da,na Milan sam potpuno i zaboravio,sto i nije nista cudno s' obzirom na katastrofalan rezultat kuci protiv Anderlehta...

                        Imam neki osecaj da oni nece videti osminu finala,a pitanje hoce li videti i LE ako ovako nastave...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Inace Partizan ce u BH biti prenose na Areni a u Srbiji na RTS HD
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ozil mora uvijek igrati,jbg ako mu se ne trci i ne mora,nek trce svi za njega...Di Maria objasnio veceras i poginuo na terenu
                            Takodje i Marselo poginuo, leteo je svuda! Skidam kapu obojici

                            Kakav dominantan srednji red imamo, ne zna se sta je bolje, da li defanziva sa Kedirom i Esjenom ili ofanziva sa Lukom i Ozilom

                            Comment


                            • Jebem ja tom milanu sve zivo, ljudi oborise i boga danas na kladionici
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Skrillex View Post
                                Takodje i Marselo poginuo, leteo je svuda! Skidam kapu obojici

                                Kakav dominantan srednji red imamo, ne zna se sta je bolje, da li defanziva sa Kedirom i Esjenom ili ofanziva sa Lukom i Ozilom
                                Marcelo trenutno nema konkurenciju na svojoj poziciji,ubjedljivo najjaci igrac...

                                Svi su poginuli za Mourinha veceras i ocekujem vec za vikend da se probude...

                                Razocarao me moj miljenik,morao je bolje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X