Pogledati rezultate ankete: Ligu sampiona za sezonu 2012/2013 osvaja?

Glasača
37. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Bayern München, po peti put.

    17 45,95%
  • Borussia Dortmund, po drugi put.

    20 54,05%
Strana 1 od 519 1 2 3 11 51 101 501 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 7779

Tema: Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

  1. #1
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like

    Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

    Posto nam se blizi zrijeb za europske kupove u kojima ce biti klubovi sa ovi prostora, ovo ce biti tema u kojoj cemo diskutovati sve sto je vezano za novu sezonu u Ligi sampiona i Liga Europe od samog pocetka. U nastavku su svi bitni podaci za ovu sezonu.


    Datumi svih zrijebova

    Zrijeb parova za prvo i drugo kolo 25.6.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za trece kolo 20.7.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za Play-off 10.8.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb grupa 31.8.2012. u Monaco-u.
    Zrijeb za 1/16 i 1/8 finala 20.12.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/4,1/2 i fanale 15.3.2013. u Nyon-u.

    Datumi odigravanja utakmica

    Prvo kolo kvalifikacija, prva utakmica 03-04.07.2012.
    Prvo kolo kvalifikacija, druga utakmica 10-11.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, prva utakmica 17-18.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, druga utakmica 24-25.07.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, prva utakmica 31.7. i 01.08.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, druga utakmica 07-08.08.2012.
    Play-off, prva utakmica 21-22.08.2012.
    Play-off, druga utakmica 28-29.08.2012.

    Grupna faza, prvo kolo 18-19.09.2012.
    Grupna faza, drugo kolo 02-03.10.2012.
    Grupna faza, trece kolo 23-24.10.2012.
    Grupna faza, cetvrto kolo 06-07.11.2012.
    Grupna faza, peto kolo 20-21.11.2012.
    Grupna faza, sesto kolo 04-05.12.2012.

    1/8 finala, prva utakmica 12-13.02.2013. i 19-20.02.2012.
    1/8 finala, druga utakmica 5-6.03.2013. i 12-13.02.2012.
    1/4 finala, prva utakmica 02-03.04.2013.
    1/4 finala, druga utakmica 9-10.04.2013.
    1/2 finala, prva utakmica 23-24.04.2013.
    1/2 finala, druga utakmica 30.4. i 01.05.2013.
    Finale (Wembley Stadium, London) 25.05.2013.

    Kod:
    1. kolo kvalifikacija (6 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Linfield Belfast         Nir   2.766     Tre Penne                Sma   0.933
    F91 Dudelange            Lux   2.716     FC Lusitanos             And   0.700
    Valletta FC              Mlt   2.616     B36 Torshavn             Far   0.533
    
    2. kolo kvalifikacija (34 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    FC Basel                 Sui  53.360     Shamrock Rovers          Irl   4.475
    BATE Borisov             Bls  29.641     Hapoel Kiryat Shmona     Isr   4.400
    FC Salzburg              Aut  29.265     Molde FK                 Nor   3.935
    Dinamo Zagreb            Cro  24.774     Zeljeznicar Sarajevo     Bos   3.683
    MSK Zilina               Svk  14.974     KR Reykjavik             Isl   3.566
    Partizan Belgrade        Srb  14.350     Ludogorets Razgrad       Bul   2.850
    Helsingborg IF           Swe  12.680     The New Saints           Wal   2.799
    Sheriff Tiraspol         Mol   9.849     Linfield Belfast *       Nir   2.766
    DVSC Debrecen            Hun   7.950     F91 Dudelange *          Lux   2.716
    NK Maribor               Slo   6.424     Valletta FC *            Mlt   2.616
    FK Ventspils             Lat   5.674     Buducnost Podgorica      Mon   2.375
    Slovan Liberec           Cze   5.570     Flora Tallinn            Est   2.283
    Slask Wroclaw            Pol   5.483     Neftchi Baku             Azb   2.241
    HJK Helsinki             Fin   5.326     Shakhtyor Karaganda      Kaz   1.816
    AEL Limassol             Cyp   5.099     Skënderbeu Korçë         Alb   1.783
    Ekranas Panevezys        Lit   4.875     Vardar Skopje            Mac   1.133
    FC Zestafoni             Geo   4.733     Ulisses Yerevan          Arm   0.941
    
    3. kolo kvalifikacija - sampioni (20 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    FC Basel **              Sui  53.360     Sheriff Tiraspol **      Mol   9.849
    Anderlecht               Bel  48.480     DVSC Debrecen **         Hun   7.950
    Celtic                   Sco  32.728     NK Maribor **            Slo   6.424
    BATE Borisov **          Bls  29.641     FK Ventspils **          Lat   5.674
    FC Salzburg **           Aut  29.265     Slovan Liberec **        Cze   5.570
    Dinamo Zagreb **         Cro  24.774     Slask Wroclaw **         Pol   5.483
    CFR Cluj                 Rom  18.764     HJK Helsinki **          Fin   5.326
    MSK Zilina **            Svk  14.974     AEL Limassol **          Cyp   5.099
    Partizan Belgrade **     Srb  14.350     Ekranas Panevezys **     Lit   4.875
    Helsingborg IF **        Swe  12.680     FC Zestafoni **          Geo   4.733
    
    3. kolo kvalifikacija - nesampioni (8 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Dinamo Kiev              Ukr  62.026     Club Brugge              Bel  35.480
    Panathinaikos            Gre  50.920     FC Vaslui                Rom  13.764
    FC København             Den  46.505     Feyenoord                Ned  12.603
    Fenerbahçe               Tur  41.615     Motherwell               Sco   6.728
    
    Porazeni klubovi u 3. pretkolu idu u 4. kolo Liga Europe.
    
    4. kolo kvalifikacija - sampioni (10 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    FC Basel **              Sui  53.360     Dinamo Zagreb **         Cro  24.774
    Anderlecht *3            Bel  48.480     CFR Cluj *3              Rom  18.764
    Celtic *3                Sco  32.728     MSK Zilina **            Svk  14.974
    BATE Borisov **          Bls  29.641     Partizan Belgrade **     Srb  14.350
    FC Salzburg **           Aut  29.265     Helsingborg IF **        Swe  12.680
    
    4. kolo kvalifikacija - nesampioni (10 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.     Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Sporting Braga           Por  63.069     Fenerbahçe *3            Tur  41.615
    Dinamo Kiev *3           Ukr  62.026     Udinese                  Ita  38.996
    Panathinaikos *3         Gre  50.920     Lille OSC                Fra  38.835
    FC København *3          Den  46.505     Málaga CF                Esp  16.837
    Spartak Moscow           Rus  46.066     Borussia Mönchengladbach Ger  15.037
    
    Porazeni u 4. kolu idu u grupnu fazu Liga Europe.
    
    Grupna faza
    
    Pot 1                          coef.     Pot 2                          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Chelsea (TH)             Eng 135.882     Valencia                 Esp  89.837
    FC Barcelona             Esp 157.837     Benfica                  Por  87.069
    Manchester United        Eng 141.882     Shakhtar Donetsk         Ukr  84.026
    Bayern München           Ger 133.037     Zenit St. Petersburg     Rus  79.066
    Real Madrid              Esp 121.837     Schalke 04               Ger  78.037
    Arsenal                  Eng 113.882     Manchester City          Eng  63.882
    FC Porto                 Por  98.069     Sporting Braga *4        Por  63.069
    AC Milan                 Ita  89.996     Dinamo Kiev *3           Ukr  62.026
    
    Pot 3                          coef.     Pot 4                          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Olympiakos Piraeus       Gre  61.420     Paris Saint-Germain      Fra  45.835
    Ajax                     Ned  58.103     Galatasaray              Tur  38.615
    FC Basel **              Sui  53.360     Celtic *3                Sco  32.728
    Panathinaikos *3         Gre  50.920     Borussia Dortmund        Ger  31.037
    Anderlecht *3            Bel  48.480     BATE Borisov **          Bls  29.641
    Juventus                 Ita  46.996     FC Salzburg **           Aut  29.265
    FC København *3          Den  46.505     Montpellier              Fra  11.835
    Spartak Moscow *4        Rus  46.066     FC Nordsjælland          Den   8.005
    
    *  = klub krenuo od 1. kola kvalifikacija
    ** = klub krenuo od 2. kola kvalifikacija
    *3 = klub krenuo od 3. kola kvalifikacija
    *4 = klub krenuo od 4. kola kvalifikacija


    Datumi svih zrijebova

    Zrijeb parova za prvo i drugo kolo 25.6.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za trece kolo 20.7.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za Play-off 10.8.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb grupa 31.8.2012. u Monaco-u.
    Zrijeb za 1/16 i 1/8 finala 20.12.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/4,1/2 i fanale 15.3.2013. u Nyon-u.

    Datumi odigravanja utakmica

    Prvo kolo kvalifikacija, prva utakmica 05.07.2012.
    Prvo kolo kvalifikacija, druga utakmica 12.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, prva utakmica 19.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, druga utakmica 26.07.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, prva utakmica 02.08.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, druga utakmica 09.08.2012.
    Play-off, prva utakmica 23.08.2012.
    Play-off, druga utakmica 30.08.2012.

    Grupna faza, prvo kolo 20.09.2012.
    Grupna faza, drugo kolo 04.10.2012.
    Grupna faza, trece kolo 25.10.2012.
    Grupna faza, cetvrto kolo 08.11.2012.
    Grupna faza, peto kolo 22.11.2012.
    Grupna faza, sesto kolo 06.12.2012.

    1/16 finala, prva utakmica 14.02.2013.
    1/16 finala, druga utakmicag 21.02.2013.
    1/8 finala, prva utakmica 07.03.2013.
    1/8 finala, druga utakmica 14.03.2013.
    1/4 finala, prva utakmica 04.04.2013.
    1/4 finala, druga utakmica 11.04.2013.
    1/2 finala, prva utakmica 25.04.2013.
    1/2 finala, druga utakmica 02.05.2013.
    Finale (Amsterdam Arena, Amsterdam) 15.05.2013.


    Kod:
    Iako je 2009. godine ukinuto stvaranje regionalnih grupa u 1. kolu kvalifikacija Liga Europe i drugom kolu Lige sampiona postoji neka vrsta regionalizacije.
    
    1. kolo kvalifikacija (74 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    FC Twente Enschede       Ned  57.103              MTK Budapest             Hun   1.950
    Lech Poznan              Pol  22.483              Metalurg Skopje          Mac   1.883
    Rosenborg BK             Nor  20.935              FK Siauliai              Lit   1.875
    IF Elfsborg              Swe  10.180              Zimbru Chisinau          Mol   1.849
    Kalmar FF                Swe   7.180              JJK Jyväskylä            Fin   1.826
    FK Aktobe                Kaz   5.066              KS Flamurtari Vlorë      Alb   1.783
    St. Patrick's Athletic   Irl   4.975              Cliftonville             Nir   1.766
    Stabak IF                Nor   4.935              Torpedo Kutaisi          Geo   1.733
    FC Gomel                 Bls   4.641              FC Santa Coloma          And   1.700
    Olimpi Rustavi           Geo   4.233              Llanelli FC              Wal   1.549
    FK Sarajevo              Bos   4.183              Crusaders Belfast        Nir   1.516
    Bohemians Dublin         Irl   3.975              Jeunesse d'Esch          Lux   1.466
    FK Senica                Svk   3.974              Mura Murska Sobota       Slo   1.424
    NK Osijek                Cro   3.774              NK Celje                 Slo   1.424
    FH Hafnarfjardar         Isl   3.566              Daugava Daugavpils       Lat   1.424
    Levadia Tallinn          Est   3.533              Zeta Golubovci           Mon   1.375
    Pyunik Yerevan           Arm   3.441              IBV Vestmannaeyjar       Isl   1.316
    Dacia Chisinau           Mol   3.349              Trans Narva              Est   1.283
    FK Baku                  Azb   3.241              Hibernians FC            Mlt   1.116
    FK Borac Banja Luka      Bos   3.183              Floriana                 Mlt   1.116
    Metalurgs Liepaja        Lat   3.174              Thór Akureyri            Isl   1.066
    Bangor City              Wal   3.049              Ordabasy Shymkent        Kaz   1.066
    Differdange 03           Lux   2.966              Zhetysu Taldykorgan      Kaz   1.066
    Honvéd Budapest          Hun   2.950              Kalju Nomme              Est   1.033
    Suduva Marijampole       Lit   2.875              NSI Runavik              Far   1.033
    FK Jagodina              Srb   2.850              Portadown                Nir   1.016
    MyPa-47                  Fin   2.826              CS Grevenmacher          Lux   0.966
    SK Tirana                Alb   2.783              Gandzasar Kapan          Arm   0.941
    Olimpija Ljubljana       Slo   2.674              Celik Niksic             Mon   0.875
    Renova Dzepciste         Mac   2.633              USV Eschen/Mauren        Lie   0.800
    Inter Baku               Azb   2.491              Teuta Durrës             Alb   0.783
    Rudar Pljevlja           Mon   2.375              Víkingur                 Far   0.783
    KuPS Kuopio              Fin   2.326              UE Santa Coloma          And   0.700
    Shkendija Tetovo         Mac   2.133              Cefn Druids              Wal   0.549
    Birkirkara               Mlt   2.116              Shirak Gyumri            Arm   0.441
    EB Streymur              Far   2.033              La Fiorita               Sma   0.183
    Khazar Lenkoran          Azb   1.991              EL2                      Sma   0.183 -  1.683
    
    U 2. kolu kvalifikacija ce se nalaziti 80 klubova koji ce biti podijeljni u 8 grupa po 10 klubova. U slucaju prolaska nepostavljenog kluba u drugo kolu, on preuzima koficijent kluba s kojim je igrao prvo kolo kvalifikacija.
    
    2. kolo kvalifikacija (80 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    FC Twente Enschede *     Ned  57.103              Olimpi Rustavi *         Geo   4.233
    APOEL Nicosia            Cyp  33.599              St. Johnstone            Sco   4.228
    PAOK Thessaloniki        Gre  27.920              FK Sarajevo *            Bos   4.183
    Sparta Praha             Cze  25.570              Naftan Novopolotsk       Bls   4.141
    Lech Poznan *            Pol  22.483              Shakhtior Saligorsk      Bls   4.141
    Rosenborg BK *           Nor  20.935              Bohemians Dublin *       Irl   3.975
    Anorthosis Famagusta     Cyp  17.099              FK Senica *              Svk   3.974
    Young Boys               Sui  16.860              Inter Turku              Fin   3.826
    Viktoria Plzen           Cze  14.070              NK Osijek *              Cro   3.774
    Bursaspor                Tur  13.615              FH Hafnarfjardar *       Isl   3.566
    AA Gent                  Bel  12.480              Levadia Tallinn *        Est   3.533
    Legia Warsaw             Pol  11.983              FC Fehérvár              Hun   3.450
    Levski Sofia             Bul  11.850              Pyunik Yerevan *         Arm   3.441
    Red Star Belgrade        Srb  10.850              Dacia Chisinau *         Mol   3.349
    Metalurg Donetsk         Ukr  10.526              FK Baku *                Azb   3.241
    CSKA Sofia               Bul  10.350              FK Borac Banja Luka *    Bos   3.183
    IF Elfsborg *            Swe  10.180              Metalurgs Liepaja *      Lat   3.174
    Anzhi Makhachkala        Rus   9.566              Bangor City *            Wal   3.049
    Vitesse Arnhem           Ned   9.103              Differdange 03 *         Lux   2.966
    Rapid Bucuresti          Rom   8.764              Honvéd Budapest *        Hun   2.950
    Slovan Bratislava        Svk   7.974              Siroki Brijeg            Bos   2.933
    Hajduk Split             Cro   7.774              Skonto Riga              Lat   2.924
    Bnei Yehuda              Isr   7.400              Suduva Marijampole *     Lit   2.875
    Kalmar FF *              Swe   7.180              Lokomotiv Plovdiv        Bul   2.850
    SV Ried                  Aut   6.765              FK Jagodina *            Srb   2.850
    AIK Stockholm            Swe   5.680              MyPa-47 *                Fin   2.826
    AGF Aarhus               Den   5.505              SK Tirana *              Alb   2.783
    Aalesunds FK             Nor   5.435              Sligo Rovers             Irl   2.725
    Maccabi Netanya          Isr   5.400              Olimpija Ljubljana *     Slo   2.674
    Servette FC Geneve       Sui   5.360              Renova Dzepciste *       Mac   2.633
    Admira Wacker            Aut   5.265              Inter Baku *             Azb   2.491
    FK Aktobe *              Kaz   5.066              Rudar Pljevlja *         Mon   2.375
    Ruch Chorzow             Pol   4.983              KuPS Kuopio *            Fin   2.326
    St. Patrick's Athletic * Irl   4.975              Shkendija Tetovo *       Mac   2.133
    Spartak Trnava           Svk   4.974              Birkirkara *             Mlt   2.116
    Tromso IL                Nor   4.935              EB Streymur *            Far   2.033
    Stabak IF *              Nor   4.935              Khazar Lenkoran *        Azb   1.991
    Slaven Koprivnica        Cro   4.774              Dila Gori                Geo   1.733
    FC Gomel *               Bls   4.641              Milsami Orhei            Mol   1.599
    Vojvodina Novi Sad       Srb   4.350              Zalgiris Vilnius         Lit   1.375
    
    3. kolo kvalifikacija (58 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Internazionale           Ita 104.996              Anzhi Makhachkala **     Rus   9.566
    Liverpool                Eng  90.882              Vitesse Arnhem **        Ned   9.103
    Olympique Marseille      Fra  85.835              Omonia Nicosia           Cyp   9.099
    FC Twente Enschede *     Ned  57.103              Arsenal Kiev             Ukr   9.026
    Athletic Bilbao          Esp  47.837              Rapid Bucuresti **       Rom   8.764
    Besiktas                 Tur  42.115              Slovan Bratislava **     Svk   7.974
    APOEL Nicosia **         Cyp  33.599              Hajduk Split **          Cro   7.774
    Hannover 96              Ger  31.037              Atromitos FC             Gre   7.420
    PAOK Thessaloniki **     Gre  27.920              Bnei Yehuda **           Isr   7.400
    Steaua Bucuresti         Rom  26.764              Kalmar FF *              Swe   7.180
    Sparta Praha **          Cze  25.570              SV Ried **               Aut   6.765
    Lech Poznan *            Pol  22.483              Dundee United            Sco   6.228
    Rosenborg BK *           Nor  20.935              AIK Stockholm **         Swe   5.680
    Heerenveen               Ned  20.103              Sigma Olomouc            Cze   5.570
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.099              AC Horsens               Den   5.505
    Young Boys **            Sui  16.860              AGF Aarhus **            Den   5.505
    Racing Genk              Bel  16.480              Aalesunds FK **          Nor   5.435
    Viktoria Plzen **        Cze  14.070              Maccabi Netanya **       Isr   5.400
    Bursaspor **             Tur  13.615              Servette FC Geneve **    Sui   5.360
    Maritimo Funchal         Por  12.569              Admira Wacker **         Aut   5.265
    AA Gent **               Bel  12.480              FK Aktobe *              Kaz   5.066
    Rapid Wien               Aut  12.265              Ruch Chorzow **          Pol   4.983
    Legia Warsaw **          Pol  11.983              St. Patrick's Athletic * Irl   4.975
    Levski Sofia **          Bul  11.850              Spartak Trnava **        Svk   4.974
    Dinamo Moscow            Rus  11.066              Tromso IL **             Nor   4.935
    Red Star Belgrade **     Srb  10.850              Stabak IF *              Nor   4.935
    Metalurg Donetsk **      Ukr  10.526              Slaven Koprivnica **     Cro   4.774
    CSKA Sofia **            Bul  10.350              FC Gomel *               Bls   4.641
    IF Elfsborg *            Swe  10.180              Vojvodina Novi Sad **    Srb   4.350
    
    4. kolo kvalifikacija (62 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Internazionale *3        Ita 104.996              Viktoria Plzen **        Cze  14.070
    Liverpool *3             Eng  90.882              Dnipro Dnipropetrovsk    Ukr  14.026
    Olympique Marseille *3   Fra  85.835              FC Vaslui @3             Rom  13.764
    Sporting CP Lisbon       Por  82.069              Bursaspor **             Tur  13.615
    CSKA Moscow              Rus  80.566              Dinamo Bucuresti         Rom  13.264
    PSV Eindhoven            Ned  76.103              Feyenoord @3             Ned  12.603
    Girondins Bordeaux       Fra  58.835              Maritimo Funchal *3      Por  12.569
    FC Twente Enschede *     Ned  57.103              AA Gent **               Bel  12.480
    VfB Stuttgart            Ger  55.037              Rapid Wien *3            Aut  12.265
    Metalist Kharkiv         Ukr  52.526              Legia Warsaw **          Pol  11.983
    Athletic Bilbao *3       Esp  47.837              Levski Sofia **          Bul  11.850
    AZ Alkmaar               Ned  44.103              Dinamo Moscow *3         Rus  11.066
    Besiktas *3              Tur  42.115              Red Star Belgrade **     Srb  10.850
    Club Brugge @3           Bel  35.480              Metalurg Donetsk **      Ukr  10.526
    APOEL Nicosia **         Cyp  33.599              CSKA Sofia **            Bul  10.350
    Hapoel Tel-Aviv          Isr  31.400              IF Elfsborg *            Swe  10.180
    Hannover 96 *3           Ger  31.037              Sheriff Tiraspol @3      Mol   9.849
    Lazio Roma               Ita  29.996              DVSC Debrecen @3         Hun   7.950
    PAOK Thessaloniki **     Gre  27.920              Hearts FC                Sco   7.228
    Steaua Bucuresti *3      Rom  26.764              Motherwell @3            Sco   6.728
    Sparta Praha **          Cze  25.570              KSC Lokeren              Bel   6.480
    AEK Athens               Gre  24.420              FC Midtjylland           Den   6.505
    Lech Poznan *            Pol  22.483              NK Maribor @3            Slo   6.424
    Rosenborg BK *           Nor  20.935              FC Luzern                Sui   6.360
    Trabzonspor              Tur  20.115              FK Ventspils @3          Lat   5.674
    Heerenveen *3            Ned  20.103              Slovan Liberec @3        Cze   5.570
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.099              Slask Wroclaw @3         Pol   5.483
    Newcastle United         Eng  16.882              HJK Helsinki @3          Fin   5.326
    Young Boys **            Sui  16.860              AEL Limassol @3          Cyp   5.099
    Levante UD               Esp  16.837              Ekranas Panevezys @3     Lit   4.875
    Racing Genk *3           Bel  16.480              FC Zestafoni @3          Geo   4.733
    
    Grupna faza
    
    Pot 1                          coef.     Pot 2                          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Atlético Madrid (TH)     Esp 100.837     VfB Stuttgart *4         Ger  55.037
    Internazionale *3        Ita 104.996     Metalist Kharkiv *4      Ukr  52.526
    Liverpool *3             Eng  90.882     Athletic Bilbao *3       Esp  47.837
    Olympique Lyon           Fra  94.835     AZ Alkmaar *4            Ned  44.103
    Olympique Marseille *3   Fra  85.835     Fenerbahçe @4            Tur  41.615
    Sporting CP Lisbon *4    Por  82.069     Rubin Kazan              Rus  40.566
    CSKA Moscow *4           Rus  80.566     Napoli                   Ita  39.996
    PSV Eindhoven *4         Ned  76.103     Udinese @4               Ita  38.996
    Tottenham Hotspur        Eng  66.882     Lille OSC @4             Fra  38.835
    Bayer Leverkusen         Ger  60.037     Club Brugge @3           Bel  35.480
    Girondins Bordeaux *4    Fra  58.835     APOEL Nicosia **         Cyp  33.599
    FC Twente Enschede *     Ned  57.103     Hapoel Tel-Aviv *4       Isr  31.400
    
    Pot 3                          coef.     Pot 4                          coef.
    ------------------------ --- -------     ------------------------ --- -------
    Hannover 96 *3           Ger  31.037     Newcastle United *4      Eng  16.882
    Lazio Roma *4            Ita  29.996     Young Boys **            Sui  16.860
    PAOK Thessaloniki **     Gre  27.920     Málaga CF @4             Esp  16.837
    Steaua Bucuresti *3      Rom  26.764     Levante UD *4            Esp  16.837
    Sparta Praha **          Cze  25.570     Racing Genk *3           Bel  16.480
    Dinamo Zagreb @4         Cro  24.774     Borussia Mönchengladb @4 Ger  15.037
    Lech Poznan *            Pol  22.483     MSK Zilina @4            Svk  14.974
    Rosenborg BK *           Nor  20.935     Partizan Belgrade @4     Srb  14.350
    Trabzonspor *4           Tur  20.115     Viktoria Plzen **        Cze  14.070
    Heerenveen *3            Ned  20.103     Dnipro Dnipropetrovsk *4 Ukr  14.026
    CFR Cluj @4              Rom  18.764     Helsingborg IF @4        Swe  12.680
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.099     Académica Coimbra        Por  11.069
    
    1/16 finala
    
    12 prvoplasirani klubova u              12 drugoplasirani klubova u 
    grupnoj fazi Liga Europe                grupnoj fazi Liga Europe
    4 najbolja treceplasirana               4 najgora treceplasirana
    kluba iz Lige sampiona                  kluba iz Lige sampiona
    ------------------------ ---            ------------------------ ---
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    
    
    *  = klub krenuo od 1. kola kvalifikacija
    ** = klub krenuo od 2. kola kvalifikacija
    *3 = klub krenuo od 3. kola kvalifikacija
    *4 = klub krenuo od 4. kola kvalifikacija
    @3 = nakon ispadanja iz 3. kola kvalifikacija za Ligu sampiona
    @4 = nakon ispadanja iz 4. kola kvalifikacija za Ligu sampiona
    #  = nakon sto je zauzeo 3. mjesto u grupnoj fazi Lige sampiona
    Izmenio/la danijelkr; 20.06.2012 u 11:02.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  2. #2
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like
    U ponedjeljak je izvlacenje za prva dva kola kvalifikacije Liga Europe i Lige sampiona koje ce se moci pratit na programu OBN (12 sati). U prvom kolu kvalifikacija Sarajevo i Borac ce od ovih protivnika koji se nalaze u nasoj regiji:
    Kod:
    MTK Budapest (Hun)
    Metalurg Skopje (Mac)
    KS Flamurtari Vlorë (Alb)
    FC Santa Coloma (And)
    Mura Murska Sobota (Slo)
    NK Celje (Slo)
    Zeta Golubovci (Mon)
    Hibernians FC (Mlt)
    Floriana (Mlt)
    Ordabasy Shymkent (Kaz)
    Zhetysu Taldykorgan (Kaz)
    Gandzasar Kapan (Arm)
    Celik Niksic (Mon)
    USV Eschen-Mauren (Lie)
    Teuta Durrës (Alb)
    UE Santa Coloma (And)
    Shirak Gyumri (Arm)
    La Fiorita (Sma)
    Libertas (Sma)
    Imat ce pet moguci protivnika koji ce se naci u sesiru koji je namjenjen za nenositelje. Moguce su promjene jer Kazastanci popunjavaju gdje trebaju popuniti ekipe. Moja neka zelje su ekipe iz San Marina, Slovenije i Zeta, mada su ovi sanmarinci najpovoljnije rijesenje. Blizu su, a prolaz je gotovo osiguran.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  3. Likes Freshman91 se dopada post
  4. #3
    Active Member Arnel.S avatar
    Datum registracije
    10.01.2011
    Poruke
    1.591
    Post Thanks / Like
    Zeljo-Maribor
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=4477&dateline=1325361896

  5. #4
    VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    10.248
    Post Thanks / Like
    Kaze Mamic na OBN-u :

    Bolje da je Dinamo izvukao ovaj bugarski tim , nego neke njihove velikane kao sto su Cluj i Steaua

  6. Likes S-Nash, Joe Cole 10 se dopada post
  7. #5
    Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Poruke
    13.541
    Post Thanks / Like
    Zbunio se covek Ispasce Dinamo sa ovim trenerom videcete , nisu ovi uopste los tim
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  8. #6
    MPK(mandin primarni ker) Joe Cole 10 avatar
    Datum registracije
    28.07.2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.940
    Post Thanks / Like
    Zeljo dobio protivnika po mjeri i mogu se nadati prolasku u trece pretkolo.

    Nadam se ce i Sarajevo danas imati srece kad bude izvlacenje drugog pretkola pa da se dobije protivnik sa kojim se moze igrati ravnopravno,a prvo pretkolo ne bi trebalo donijeti probleme koga god da izvucemo.Onda u trecem pretkolu Liverpool
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

  9. #7
    Never Walks Alone Merlin avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Bosna & Hercegovina
    Poruke
    3.663
    Post Thanks / Like
    Što sam imao za reći napisao sam na temi Premijer lige. Danas je Željo imao sreće i dobio protivnika protiv kojeg može igrati i nadati se prolazu. Jesu kvalitetniji, ali ne mnogo. Željo je izbjegao ekipe kao što su Bate o kome ne treba mnogo trošiti riječi, zatim Ael koji dolazi iz dosta jake kiparske lige i gdje je bio prvi pored recimo APOELA, Omonie, Anorthosisa... Zatim je tu Debrecen koji ima dosta jaku ekipu, dosta je tu Ex-Yu igrača, kvalitetniji su dosta od Želje, dok bi sa Žilinom Željo i imao neke šanse, iako bi Slovaci bili favoriti. Ovako, izvukli su najboljeg mogućeg protivnika čime se svi mogu nadati prolasku Želje.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=8948&dateline=1337077468
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

  10. #8
    Active Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    3.135
    Post Thanks / Like
    Buducnost na Partizan, bice zanimljiv duel.

    EDIT: Kad promijenise ovo?
    Izmenio/la Reise; 25.06.2012 u 13:23.
    http://imageshack.us/f/855/dwxfv6.jpg/

  11. #9
    MPK(mandin primarni ker) Joe Cole 10 avatar
    Datum registracije
    28.07.2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.940
    Post Thanks / Like
    Sarajevo-Hibernians

    Treba ove kuhare sa Malte dobro navaljati.

    Borac-Celik Niksic

    Wada mi se nesto brine da ne izvuku Sarajevo sad u drugom pretkolu
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

  12. #10
    Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Poruke
    13.541
    Post Thanks / Like
    Kakav je ovaj Celik , to Borac nabija ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  13. #11
    Active Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    3.135
    Post Thanks / Like
    Celik usao u prvu crnogorsku ove godine, osvojio kup naravno, zato je u Evropi.
    Nemaju los tim za CG ligu, ali mislim da nemaju sta da traze i da ce da puknu od Borca.
    http://imageshack.us/f/855/dwxfv6.jpg/

  14. #12
    Never Walks Alone Merlin avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Bosna & Hercegovina
    Poruke
    3.663
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od Miko Pogledati poruku
    Kakav je ovaj Celik , to Borac nabija ?
    Borac bi sa iole ozbiljnim pristupom trebao proći. Čini mi se da njihov stadion ne ispunjava uslove za odigravanje utakmice u Europskoj ligi, tako da bi jedna utakmica trebala biti na neutralnom terenu.
    Sve u svemu mislim da Borac prolazi.

    Što se tiče Sarajeva fin žrijeb i prolaz u 2. pretkolo. Fino, fino za sada nas poslužio ovaj žrijeb.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=8948&dateline=1337077468
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

  15. #13
    Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Poruke
    18.701
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od Joe Cole 10 Pogledati poruku
    Sarajevo-Hibernians

    Treba ove kuhare sa Malte dobro navaljati.

    Borac-Celik Niksic

    Wada mi se nesto brine da ne izvuku Sarajevo sad u drugom pretkolu
    Hahaha, dobar vic Joe..
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  16. #14
    Active Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    3.135
    Post Thanks / Like
    Celik ce igrati na stadion Sutjeske, to su dva tima iz Niksica i njihovi stadioni su na razdaljinu od jednog metra. Ne bih ja to nazvao neutralnim terenom, iako jeste po pravilima.
    http://imageshack.us/f/855/dwxfv6.jpg/

  17. #15
    Never Walks Alone Merlin avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Bosna & Hercegovina
    Poruke
    3.663
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od Reise Pogledati poruku
    Celik ce igrati na stadion Sutjeske, to su dva tima iz Niksica i njihovi stadioni su na razdaljinu od jednog metra. Ne bih ja to nazvao neutralnim terenom, iako jeste po pravilima.
    Nisam za to znao, kontao sam da će igrati recimo u Podgorici, ali ako je tako nije to neutralni teren.

    @D-Wade

    Znamo mi da bi ti volio da je samo vic, jer valja već u 2. pretkolu ispasti...
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=8948&dateline=1337077468
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

Strana 1 od 519 1 2 3 11 51 101 501 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •