Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Allena je digao haos...
    Nisam ja to rekao. Alen je smesan igrac koji se trudi, Sahin klasa koja se ne trudi i sa kojim on nije znao sta ce. A nije im mesto u klubu kao takvima ni jednom ni drugom. Mogao je lepo da uzme Musu za 1 milion vise od Alena i da peva, on se odlucio za svog ljubimca.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nisam ja to rekao. Alen je smesan igrac koji se trudi, Sahin klasa koja se ne trudi i sa kojim on nije znao sta ce. A nije im mesto u klubu kao takvima ni jednom ni drugom. Mogao je lepo da uzme Musu za 1 milion vise od Alena i da peva, on se odlucio za svog ljubimca.
      Ma nije se on nesto realno ni potrudio oko Sahina,stavljao ga ispred Gerrarda i Allena sto je meni van svake pameti.Nuri se cak negdje i zalio da ne igra svoju poziciju,morao je da stavi Sahina da igra sa Gerrardom,a naprijed sta ja znam Henderson,ali doveo je lika od 15-16 miliona koji mu je morao igrati i popusio je...

      Ja se ne sjecam utakmice u kojoj je Sahin igrao svoju pravu poziciju,mozda vi bolje znate
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ma nije se on nesto realno ni potrudio oko Sahina,stavljao ga ispred Gerrarda i Allena sto je meni van svake pameti.Nuri se cak negdje i zalio da ne igra svoju poziciju,morao je da stavi Sahina da igra sa Gerrardom,a naprijed sta ja znam Henderson,ali doveo je lika od 15-16 miliona koji mu je morao igrati i popusio je...

        Ja se ne sjecam utakmice u kojoj je Sahin igrao svoju pravu poziciju,mozda vi bolje znate
        Igrao je prvih par utakmica. Arsenal, Sanderlend, Jang Bojs, WBA u kupu i onda ga je zbog tadasnje Dzerardove lose forme stavio ofanzivnije da bi bilo zavrsnog pasa. U par utakmica se potrudio i bio dobar, ostalo nista. Izgleda da je tip igraca kojem je potreban trener klase Klopa i Murinja da bi igrao ljudski.

        To sto ti pricas je ok, ja samo kazem da bi duvalo i sa Sahinom koji je bio vrlo statican i nije 3 lopte dao kakve zna. Najvise krivim Brendana za to i sumnjam da bi se ista menjalo da je ostao jer se ionako malo toga menja.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post

          Ja se ne sjecam utakmice u kojoj je Sahin igrao svoju pravu poziciju,mozda vi bolje znate
          Protiv Norica kada je bilo 5:2, da gol i asisstirao dvaput, posle toga jos dve tekme na istoj poziciji, nula... Onda idu tri tekme gde je igrao ofanzivnog veznjaka, i tu je opet bio nula. Ne bi se nista promenilo Akane, jednostavno Nuri ne zna za sebe od kako je otisao u Real, rece mi Maric da ni u Dormundu nije igrao bog zna sta.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne znam meni se ucinio ovaj Allen na pocetku sezone kao da nije los igrac,ali sad kad ga vidim s loptom meni se kosa na glavi dize koliko ne zna lik...svako ima svoje misljenje,Nuriju je tesko doci do mjesta sada u Dortmundu gdje su Gundogan i Kehl najkonstantniji dio ekipe,a tu je i vrlo solidni Bender,kasno je dosao polako dok pripreme prodje...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne znam meni se ucinio ovaj Allen na pocetku sezone kao da nije los igrac,ali sad kad ga vidim s loptom meni se kosa na glavi dize koliko ne zna lik...svako ima svoje misljenje,Nuriju je tesko doci do mjesta sada u Dortmundu gdje su Gundogan i Kehl najkonstantniji dio ekipe,a tu je i vrlo solidni Bender,kasno je dosao polako dok pripreme prodje...
              On je tad bio dobar ali sad sve nekako mislim da je imao taj solidan period gde su svi bili kriminalni pa se on cinio kao dobar igrac i dosao do izrazaja jer je daleko najmanje gresio, a to je zato jer najmanje i rizikuje. Onda kad su se momci podigli i kad je dobar deo njih pokazivao sta zna tad su se videle i sve njegove mane. Isto kao sto je Adam odlicno poceo proslu sezonu pa znamo o kakvom se igracu radi.

              Lukas isto jako lose igra, prebacio bih Hendersona na njegovo mesto jer decko najvise toga pokrije i duplo sigurniji trenutno i od Lukasa i od Alena a stavio bih Kutinja na 10-ku. Ispred Suarez, Staridz i Sterling koji bi se dosta rotirao sa Stjuartom. Suso naravno zaboravljen s Brendanove strane.
              sigpic

              Comment


              • Iskreno meni je zao Liverpoola,bas ih nece jbt...

                Ali opet ne moze se nista ni reci,svako je kovac svoje srece,on je ipak ako mene pitate bacio 30 miliona ljetos na ova dva igraca...mogao i morao bolje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mislim da je ta postavka savrsena Nash, isto mislimo... Samo ne shvatam gde je Suso, sta se desava s momkom, uopste ne dobija sansu..

                  Mozda imamo sansu na Enfildu, ali cisto sumnjam, mec protiv Svonsija ce reci sve u nedelju kako i sta dalje, ali se meni polako ova sezone pretvara u blago razocarenje, opet...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Iskreno meni je zao Liverpoola,bas ih nece jbt...

                    Ali opet ne moze se nista ni reci,svako je kovac svoje srece,on je ipak ako mene pitate bacio 30 miliona ljetos na ova dva igraca...mogao i morao bolje
                    Mislim da je bacio 15 a da je za Borinija sam kriv. Smatram da se radi o dobrom igracu kojeg je on iz nekog razloga stavljao tamo gde nije sposoban da igra, jos imao i ovu tesku povredu. Mislim da od Fabia mozemo dobiti dugogodisnjeg dzokera i pouzdanog finishera ali isto tako smatram da je momku potreban mentalni napredak jer on kad ulazi u igru sav je vec preplasen, sto nije bio ranije nikako. Ja kad god sam ga gledao ranije delovao je kao igrac s mnogo samopouzdanja, cak i slobodnjake davao. A Brendan definitivno ne zna da oslobodi igrace pritiska, bar ne jos, nadam se da ce moci jednom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sada na miru da gledam brata Moussu, Spursi - Lyon prenos na Rts ako neko ne zna...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sve zavisi kako gledas Liverpool i njihovu buducnost,a posebno sta ljudi pojedinacno zele...

                        Ja sam vise mislio na stvaranje neke instant ekipe koja ce se boriti za LS,a da neki sistem i dugorocni plan tek tada dodje.Hajde da uzmemo da je ova sezona vec propala u stvaranju tog sistema,a da sljedeca bude dobra...ali ako ne bude onda je to bas problem

                        Ja da navijam za Liverpool volio bih da su doveli par igraca koji bi donijeli odmah nekakvu borbu,ali naravno to bi bile neke iskusnjare koje bi mozda za 3 godine vec pali kao igraci,ali bi onda pozicija kluba bila drugacija.Nije sporan Borini jer Liverpool na njegovu mladost moze vratiti te pare koje je ulozio u njega,ali problem je vrijeme jer Liverpool nazalost polako tone u prosjek,a to je mi je bas tuzno jbt
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Sve zavisi kako gledas Liverpool i njihovu buducnost,a posebno sta ljudi pojedinacno zele...

                          Ja sam vise mislio na stvaranje neke instant ekipe koja ce se boriti za LS,a da neki sistem i dugorocni plan tek tada dodje.Hajde da uzmemo da je ova sezona vec propala u stvaranju tog sistema,a da sljedeca bude dobra...ali ako ne bude onda je to bas problem

                          Ja da navijam za Liverpool volio bih da su doveli par igraca koji bi donijeli odmah nekakvu borbu,ali naravno to bi bile neke iskusnjare koje bi mozda za 3 godine vec pali kao igraci,ali bi onda pozicija kluba bila drugacija.Nije sporan Borini jer Liverpool na njegovu mladost moze vratiti te pare koje je ulozio u njega,ali problem je vrijeme koje jer Liverpool nazalost polako tone u prosjek,a to je mi je bas tuzno jbt
                          Jednostavno ti iskusniji hoce jake ugovore i da igraju LS, Snajder nas ispalio zbog Galatasaraja jebenog, to dovoljno govori.

                          Sta da se radi, gde god da smo ja cu navijati. Najgore mi sto nemaju muda kao kolektiv, poziciju na tabeli bih onda lakse istrpeo. Postoji odredjeni potencijal ali sve se bojim da ce jos neko vreme biti ovako. Jbg, valjda tako mora.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam Akane koga smo to mogli dovesti i napraviti instant uspeh u ligi, ne vidim koga zaista, realnost je da LFC dovodi ove igrace zbog novca i na staru slavu, a sledece sezone nema Evrope najverovatnije, tako da bilo koji igrac da dodje, bice super, Eriksen je npr premija za klub kakav je LFC i u kakvom je stanju trenutno.

                            Trenutno FSG razvija tu politiku mladih igraca i polako uspostavljanje sistema. Istina, kobna greska je bila placanje Allena cak 15m, cak je i Borini preplacen iako ja i dalje verujem u Italijana. Evo Henderson igra zaista dobro i bice on ok na kraju krajeva, mada ce opet ostati preplaceno pojacanje.
                            Instant uspeh je pokusao da se postigne te sezone Akane, pa smo prosli kako smo prosli.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Zivotinja Kweuke usao za Spartu.

                              Pokusavam da nadjem neku dobru stranu Torresa, ali nista ne vidim. Maloprije Marinu zasmeta

                              Comment


                              • Jel 10 sekundi bio u igri majstor

                                Odmah gol .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X