Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, informacije, glasine...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    I novajlija u Moto2!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Deluje mi kao loša odluka, iako će ići u kvalitetan tim...

      Comment


      • #48
        Leopard Racing announce Aegerter and Kent for Moto2™ 2017

        Comment


        • #49
          To win the title at Sepang the Frenchman needs to have a 25 point lead on completion of the race. Zarco will take the world championship if he...

          ...wins the race

          ...is 2nd or 3rd and in front of both Luthi and Rins

          ...is 4th and Luthi is 6th or worse and Rins is not on the podium

          ...finishes in the positions 5th to 13th then he needs to finish at least three places ahead of Luthi, and one ahead of Rins

          ...finishes lower than 13th in the Malaysian Grand Prix then the title chase will go to the final race of the year in Valencia.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #50
            Stefano Manzi u moto2.

            Preceruju ljudi ali ozbiljno...

            Comment


            • #51
              https://motomatters.com/news/2017/01...ial_moto2.html

              Triumph izgleda dobija posao sa agregatima za Moto2 od 2019. Zanimljiv razvoj, lepo je videti ih nazad...

              Comment


              • #52
                Opet bilo bi zdravije da bude više proizvođača agregata npr. Honda, Kawasaki, Yamaha(četvorocilindrični, 600ccm), Triumph, MV Agusta(trocilindrični 675ccm). Fino bi bilo vidjeti i Ducati tu, ali koliko je meni poznato oni proizvode dvocilindrične agregate od 849-899ccm. Vjerovatno bi ti Dukci imali više snage od ostalih u nižim obrtajima, ali opet teško će se Dorna nešto puno zabavljati sa srednjom kategorijom tako da su ovo samo pusti snovi.
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #53
                  Moto2 je klasa u kojoj troškovi treba da budu minimalni i da vozači dođu to izražaja, to je cilj klase... Troškovi su manji nego u Moto3 čak, zato i ima više timova u M2. Ko hoće da razvija nove tehnologije za komercijalne bajkove on dođe u MotoGP jer je velika sličnost između bajkova sa 600 i 1000ccm. Ovi sa 250ccm i manje su drugačiji, pa u Moto3 ima više fabrika...

                  Comment


                  • #54
                    Da da, a za mašine od 600ccm postoji i Supersport šampionat gdje je nekoliko proizvođača zastupljeno. Nego da li se Suter vraća ili su se posvetili TT trkama?
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #55
                      Uf ne sećam se sad kakvo je stanje. Bilo je nešto povuci potegni, ali mislim da se vraćaju... Da, sa Kiefer timom, sad sam proverio.

                      Comment


                      • #56
                        2017 team launch for Lüthi, Lecuona and Raffin

                        Comment


                        • #57
                          Neka moja zapažanja sa prvog dana testiranja u Herezu:
                          Najbrže vreme: Oliveira
                          Po mom mišljenju najbolji , a da deluju da bi mogli juriti titulu su trenutno ovim redom: Oliveira-Markez i Morbideli. Ova trojka je bar trenutno najjača dok su Markez i Morbideli tu negde. Zbog raznih prozivki mislim da je ova sezona i najidealnija da Markez uzme titulu.
                          Meni izgleda nakon dugo vremena Španac neće biti favorit još ne znan ko će mi ovde biti možda Oliveira.
                          Last edited by NEMANJA97; 09-03-17, 02:00.

                          Comment


                          • #58
                            Jaoooo ljudiii ne znam još ko će mi biti favorit u novoj sezoni

                            Comment


                            • #59
                              Pa burazeru ili simpatišeš vozača ili ne, ne znam od čega to kod tebe zavisi. Ili jednostavno zeliš da navijaš za onog ko ima najviše šansi da osvoji titulu?

                              Edit: Da ne bude totalni off, jedni od mojiih favorita u 2ci su Joni i Binder, ne znam ko još vozi od onih koje simpatišem
                              Last edited by Nerealan; 16-03-17, 12:06.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by realnost View Post
                                Pa burazeru ili simpatišeš vozača ili ne, ne znam od čega to kod tebe zavisi. Ili jednostavno zeliš da navijaš za onog ko ima najviše šansi da osvoji titulu?

                                Edit: Da ne bude totalni off, jedni od mojiih favorita u 2ci su Joni i Binder, ne znam ko još vozi od onih koje simpatišem
                                Izvini možda je bilo malo glupo što sam inače ovo pisao Ja uvek u svakoj sezoni imam bar jednog favorita u svakoj kategoriji. Nekad to već znam na startu sezone , a nekad me kasnije neko oduševi. Prošle godine u moto3:Navaro (uvek imam nekog Španca koga volim) pa sam posle baš zavoleo Bindera.
                                Moto2 - naravno Rins MotoGP - glavni favorit odavno Lorenzo , a tu su bili i Vinjales i P. Espargaro.
                                Ovo sam pitao malo iz radoznalosti da pokrenem priču, a još me u moto2 nije niko oduševio, ali sezona još nije ni krenula Eto mali problemčič nema sad nekog zanimljivog Španca , a ne volim Markeza
                                Eto malo objašnjena nadam se da nije zasmetao onaj moj komentar
                                Edit: nikad ne navijam pošto poto za onog od koga se najviše očekuje titula
                                Last edited by NEMANJA97; 16-03-17, 12:52.

                                Comment

                                Working...
                                X