Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTOGP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: MOTOGP

    jako dosadna trka Moto Gp-a. bolje da je sport klub prenosio Nascar.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • #48
        Odg: MOTOGP

        uh sto bi volio nascar

        Comment


        • #49
          Odg: MOTOGP

          ljudi ajmo da pisemo FOX-u da prenosi Nascar.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #50
            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • #51
              Odg: MOTOGP

              Olican pocetak Dottore-a,imajuci u vidu proslogodisnji rezultat na Losailu.Cini se da je Yamaha napredovala dok Ducati stagnira, u sta cemo se,verujem,uveriti u nastavku sezone.MotoGP spektakl je,kao i uvek,opravdao ocekivanja!U Japanu ocekujem Dottore-a na stepenici vise,kao i veliki povratak Simoncelli-ja i pohod ka tituli u 250cc.
              Malo je neobicno pratiti prenos na Sport Klubu,koji je pritom bio solidan ali komentatori na Eurosportu(international) su ipak neprevazidjeni.Bilo bi dobro da u buduce imate stucnog konsultanta u studiju,dakle bar dva komentatora.Najveci trkacki spektakl to zasluzuje!
              Pozz do Motegija!

              Comment


              • #52

                Comment


                • #53
                  Odg: MOTOGP

                  Znaci ne verujem da u ovoj zemlji zbog tenisa, nema uopste prenosa trke Motogp-a. Ovo je sramotno! Jer nas ima puno koji ne zelimo da gledamo tenis.. Ako je vec popularan neka ga prenose RTS i ostale sab.... televizije! Juce kada sam video da nema takodje prenosa treninga zbog Djokovica hteo sam da razlupam televizor. Svaka cast njemu na svemu. Iskreno ne gotivim to sto radi. Ali da smo postali preko noci zemlja tenisa i da se ovako menja programska sema stvarno neprofesionalno i sramotno za vasu televiziju! Toliko ste me iznervirali da ne mogu to da vam opisem. Osecam da je izgubio ovako mali turnir da ne bi ni prenosili ceo dogadjaj! Stvarno sramotno!!! Dokazali ste kakva ste televizija...

                  Comment


                  • #54
                    Odg: MOTOGP

                    Nemam sta da dodam, slazem se sa gore napisanim i za Moto GP i za druge moto sportove na SportKlubu.Pa imate 2 kanala pobogu jer ne moze jedan da bude zaduzen za famozni Tenis i Fudbal a drugi da ima sansu za neke druge sportove.

                    Sramota za TV kanal, sramota za sport i izforsirane sportove koji su trenutno aktuelni.

                    Hvala vam na otkupu Moto GP niste mogli bolje...

                    Comment


                    • #55
                      Odg: MOTOGP

                      Zahvaljujem se u svoje ime i mnogih koji ce biti pored mene danas u 14h gledajuci vas kanal i dir. prenos MotoGP...

                      Hvala puno...

                      Comment


                      • #56
                        Odg: MOTOGP

                        Zahvaljujem se sto opet necu gledati dir MotoGP...no comment!!!!
                        Strasno!!!!

                        Comment


                        • #57
                          Odg: MOTOGP

                          Siguran sam da svake nedelje ima bar 15 fudbalskih utakmica koje mogu da se emituju uzivo umesto motogp... Mene samo interesuje da li cete ovako svake nedelje ili je ovo samo bilo ovaj put, onako iz zaje*ancije...

                          Comment


                          • #58
                            Odg: MOTOGP

                            LJUDI OVO JE SMESNO PORED SBB I IPTV-a JA MORAM DA UKLJUCUJEM ...SAT TV ...I DA GLEDAM MOTOGP>>>> odprilike 200 kanala placam a ono sto volim da gledam DIREKTNO nema ni na jednom PA OVO JE ... nO coMMENT !!! &*%R* &*%R* &*%R* $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                            igrajmo fudbal a gledajmo MOTOGP :fc-[

                            Comment


                            • #59
                              Odg: MOTOGP

                              U cemu je fora da se ne prenosi MotoGP iz Portugalije? Vidim u programu da ce biti prenos treninga u petak, snimak kvalifikacija i u nedelju NISTA, nego je prenos na SK4 koji je u nekom sport paketu ili tako necem na Total TV. Zaista se vec granici sa bezobrazlukom da sve bude vaznije od MotoGP. Nekim levim utakmicama se daje toliko prostora, a svetski sampionat niko ne ferma.

                              Jako sam razocaran postupkom vlasnika SK da nas pred sam kraj sezone ovako, recimo, ponizi i da moramo da se snalazimo za gledanje omiljenog sporta.

                              Comment


                              • #60
                                Odg: MOTOGP

                                Moj naklon kreativnim kreatorima programske seme SK...mozda ste mogli direktno prenositi ligu osnovne skole iz Przogrnaca u vreme trka sampionata moto gp a mi cemo za nekoliko dana odgledati reprize ako budemo te srece da nam ih pustite...I sto ste uopste otkupljivali pravo prenosa kad vas to uopste ne interesuje? Nadam se da ce sledece sezone jos neka tv prenositi moto gp da vas se resimo! Oliverans

                                Comment

                                Working...
                                X