Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na Sport Klubu i voditelji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA na Sport Klubu i voditelji

    Moram da izrazim svoje izuzetno zadovoljstvo što najzad, posle dugo vremena možemo da pratimo na našim kanalima najaču košarkašku ligu na svetu - NBA.
    U vremenu NBA posta na našim televizijama sam je gledao preko livestream kanala ali je tu kvalitet slike vrlo loš pa je i uživanje znatno umanjeno. Sada imamo
    priliku da uživamo u odličnoj slici i što je za JOŠ veću pohvalu komentarima dvojice voditelja. Zapravo, voditelji su bili glavni razlog zašto sam se se registrovao
    na ovom forumu. Oni su dokaz da je par voditelja uvek bolji od jednog a to je dobro dokazana praksa među sportskim voditeljima u Americi. Odličan su tim i rekao bih, trenutno najbolji sportski komentatori u Srbiji. Sjajne informacije, bilo da se odnose na sadašnjicu ili istoriju NBA-ja, poznavanje košarkaške tehnike, dobra uigranost u komentarisanju, odličan osećaj za promene u intenzitetu igre - koji bude upečatljiviji samo ako se i voditelj/i u tim trenucima "napale", vidljivo obrazovanje i elokventnost. Svaka čast. Moja neizmerna podrška.

    Nemanja
Working...
X