Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Znas kad bi se Kerol onako vracao kao Velbek.
    Ako nesto ne mozes da mu osporis to je zelja koju pokazuje poslednjih 6-7 meseci i trcanje, svuda se nudi i konstantno se vraca, svaki put preko 10km istrcanih. A ove druge stvari su dobro poznate.
    sigpic

    Comment


    • Jasan je danas zadatak Velbekov bio, cim se on onoliko vracao i intervenisao u svom sesnaestercu. Oni su vrhunski igrali odbranu, imali dva zida. Prvi na 25 metara koji su sacinjavali vezni igraci, a drugi naravno odbrana, kroz sredinu se nista nije moglo, preko krila i nesto ali opet su u unutra odlicni bili, odlicno se branili. Francuzima je preostalo da pokusavaju iz daljine, no i to su dobro branili, blokirali. Jedna je usla sa distance i to je to.
      sigpic

      Comment


      • Prelose poluvrijeme i na kraju fer rezultat.
        Iz Francuske bi izdvojio onog beka Debucia,Kabajea i Diaru.Momci su odigrali odlicno pogotovo Diara.
        Sto se Engleza tice,pa svi su odradjivali svoj posao s tim sto je Dzerard najivse uradio jer je igrao u defanzivi.Trebao je Roj da stavi Janga na krilo a Dzerarda iza Velbeka i u defanzivi mozda Dzonsa.Tako bi Dzerard mogao vise da doprinese igri u napadu jer ne moze on sad ovakav da igra u odbrani 90 minuta i da pokriva 3 pozicije..pitanje je kakav ce biti u sledecem mecu.Moram pohvaliti Velbeka.Iznenadio me je jer je posle Dzerarda bio najpozrtvovaniji.Svugdje je stizao a,nazalost,morao je veci dio utaklmice da provede u svojoj polovini..cak je i na desnom beku bio par puta.U napadu je uradio sta je moga.Spustao je lopte,oduzimao ih,izvlacio se itd ali to je sve sto je mogao.Bem ti Runija i njegovu suspenziju.On i Runi bi ih pokidali Jang je bio odsijecen od igre jer je bio usamljen u napadu(jedino on nije imao defanzivne zadatke) i skoro nsita nije uradio..izdvojio bi onu loptu za Minlera koji je us*ao najbolju priliku i koji je bio ocajan tokom cijelog meca.Ox je imao par lijepih poteza i onaj prodor ali u ovakvoj utakmici niko sam ne moze nista da uradi.
        Da ne duzim vise.Odigrali su solidno i uzeli veliki bod

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Ti se pripremi za novi avatar

          A jel pretrcao nekog danas mozda?Meni je Ox drag i smatram da ce biti strasan igrac ali danas je bio medju najgorim na terenu i previse je mlad da bi igrao neku znacajniju ulogu na prvenstvu.
          To cemo jos da vidimo....Pa kao da Downing moze nesto da uradi vise od Ox-a? Covek ne ume da predje igraca, kakav on.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Young na levom krilu je odlicno resenje... A ti bi Downing-a!
            Jeste bolje rjesenje sigurno,ali ocigledno mu je Woy namjenio ulogu iza napadaca tako da ja stvarno ne vidim bolje rjesenje od Downing-a na lijevom krilu gdje dobro igra za reprezentaciju.Konkurencija mu je Ox koji je jos neiskusan i jos tu moze Milner igrati koji je u ofanzivi blago receno ocajan.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Siguran sam da ce na sledecoj utakmici promeniti formaciju, danas su morali ovako zbog opasnih Francuza pre svega iz kontre. Tako da mislim da ce Young-a vratiti na levo krilo, a na desnom mozda pocne Walcott.

              Comment


              • Da je igrao Kerol prigovarali bi mi sto navijamo za Junajted tako da je ok sto neko misli da bi se Kerol bolje pokazao danas.To svakako niko od nas ne moze znati.
                Moje misljenje,a i ovoga komentatora sa RTCG , je da je Velbek bio veoma dobar danas.Ja mislim da ce on startovati i sledecu

                Comment


                • Dzaba im i Velbek i Kerol kad ovi krilni igraci upute dva centarsuta na utakmicu.
                  Hodzson najprobojnijeg igraca u timu, Janga, stavlja u sredini, ne znam sto mu je to trebalo.
                  Nek prezive nekako i sacekaju Runija, izgledace to mnogo bolje jer je to jedini igrac koji moze da zadrzi loptu i zada glavobolju defanzivcima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Downinga da ubaci
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ako nesto ne mozes da mu osporis to je zelja koju pokazuje poslednjih 6-7 meseci i trcanje, svuda se nudi i konstantno se vraca, svaki put preko 10km istrcanih. A ove druge stvari su dobro poznate.
                      Ne sporim, ali on nema Velbekovu brzinu, ne sumnjam ja da bi se trudio ali bi li ovakakv posao obavio u defanzivi? Ne vjerujem.
                      Vjerovatno bi bolje bilo da je igrao sa Jangom na krilu, a iza Velbek, onda bi mogao i Kerol da igra. Jang kao desetka ne moze nista
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da ce u sledecoj dati sansu Carroll-u od pocetka, da bi mozda malo odmorio Welbeck-a za poslednju... da ga upari sa Rooney-em.
                        Videcemo, dosta zavisi i od vecerasnjeg rezultata.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ne sporim, ali on nema Velbekovu brzinu, ne sumnjam ja da bi se trudio ali bi li ovakakv posao obavio u defanzivi? Ne vjerujem.
                          Vjerovatno bi bolje bilo da je igrao sa Jangom na krilu, a iza Velbek, onda bi mogao i Kerol da igra. Jang kao desetka ne moze nista
                          Nije on bez lopte tako spor, sa loptom jeste jer nema kontrolu. Odlicno i on to moze da odradi, trudi se mnogo. Sad sto je drven, to je nesto drugo.

                          Ne treba prvu po mom misljenju da igraju ni jedan ni drugi kad se Runi vrati. On najistureniji, Volkot i Jang krila, Dzerard iza Runija a Fil i Parker vezni dvojac pa mozda i mogu nesto da urade.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sada da Ibrahimovic objasni.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ali najjaci Zajec koji prenosi na hrvatskoj televiziji,kaze Englezi dodaju prvom igracu do sebe nisu igraci sa vizijom kao Hrvatska i Brazil.Cuj Hrvatska i Brazil,skromno nema sta
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • I jos da dodam da je onaj sudija magarac!

                                Comment

                                Working...
                                X