Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Hodgsone, ceo mec ti igra Milner panj, a Walcott ti ulazi tek da umaze kopacke.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ajoj fudbala, majko moja.
      Rusi još uvek neprevaziđeni.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sa deset igraca u odbrani..parkirali autobus i izvukli se.

        Bitno da je mrtvi Malouda igrao..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Dzaba i ofanziva i pritisak i posjed lopte kad nije bilo pravih sansi. Benzema daleko od sesnaesterca, jos su Englezi imali konkretnije sanse. Oni su sigurno prezadovoljni remijem, Francuzi ne mogu biti, trebali su ovo da dobiju.
          Alu doktorski odigrao, Velbek pomagao odbrani, kako je to zahvalan igrac, koliko radi za ekipu.
          Maludu drzao skoro do kraja, strasan kiks
          sigpic

          Comment


          • Jbg , moglo je i bolje , ali nije ni ovako lose za Francusku ..

            Bitno je da se u iducem kolu pobijedi ..

            Nadam se da je Malouda svoje odigrao na ovom prvenstvu , mada znam da se varam
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Previse oprezna igra i jednih i drugih, ipak je ovo prvi mec, mada se ocekivala bolja igra i jednih i drugih.
              Kako kida Alu Dijara, pravi defanzivni vezni.
              sigpic

              Comment


              • Alu je danas objasnio, em je kidao, em se ubacao iz drugog plana fenomenalno.
                sigpic

                Comment


                • Utakmica u 2. poluvremenu nevjerovatno dosadna, skoro da i nije bilo prilika. Neke sitne prilike koje nisu predstavljale veći problem ispred Harta i Lorisa. Potpuni kontrast 1. i 2. poluvrijeme, ali najrealniji ishod ovog meča. Vjerovatno će ove 2 ekipe i proći dalje, no ako neko kiksa protiv Ukrajine/Švedske loše mu se piše.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Bod ko kuca.

                    Losa igra skroz,odbrana je bila na nivou plus Gerrard i mozda Parker ovo ostalo katastrofa.Ox se pogubio totalno nije znao jel posao ili je dosao,ne moze se mladic bez ikakvog iskustva u ovakvim utakmicama stavljati.Young i Welbeck nisu nista uradili mada nisu imali ni pravih lopti i dok se Rooney ne vrati u trecoj utakmici po meni mora Carroll igrati prije Welbeck-a jer im je na ovakvu igru on najveca sansa da gol zabiju i Milner standarno los nije mi jasno kako moze prije Walcott-a igrati.S obzirom na igru i da je bitno prvu utakmicu ne izgubiti odlican rezultat ali morat ce se dosta promjena u iducoj utakmici napraviti.Ja bi ubacio Walcott (Milner),Carroll (Welbeck) i umjesto Ox-a mozda Downing jer ne vidim neko bolje rjesenje ili da se vrati Young na krilo a da igraju Carroll i Welbeck u napadu.

                    Francuzi ce biti jako opasni na ovom prvenstvu jer trojac Nasri-Ribery-Benzema moze svakom zadati probleme,samo mi je Malouda misterija prvi put sam ga primjetio kad je izmjenjen.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ovo je izgleda unapred dogovoren neresen ishod. Na kraju se svi izgrlise i izljubise kao da je prijateljski mec. Za njih ocigledno jeste. Kao ste rece komentator "francuzi kao da se plase da daju drugi gol".

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Bod ko kuca.

                        Losa igra skroz,odbrana je bila na nivou plus Gerrard i mozda Parker ovo ostalo katastrofa.Ox se pogubio totalno nije znao jel posao ili je dosao,ne moze se mladic bez ikakvog iskustva u ovakvim utakmicama stavljati.Young i Welbeck nisu nista uradili mada nisu imali ni pravih lopti i dok se Rooney ne vrati u trecoj utakmici po meni mora Carroll igrati prije Welbeck-a jer im je na ovakvu igru on najveca sansa da gol zabiju i Milner standarno los nije mi jasno kako moze prije Walcott-a igrati.S obzirom na igru i da je bitno prvu utakmicu ne izgubiti odlican rezultat ali morat ce se dosta promjena u iducoj utakmici napraviti.Ja bi ubacio Walcott (Milner),Carroll (Welbeck) i umjesto Ox-a mozda Downing jer ne vidim neko bolje rjesenje ili da se vrati Young na krilo a da igraju Carroll i Welbeck u napadu.

                        Francuzi ce biti jako opasni na ovom prvenstvu jer trojac Nasri-Ribery-Benzema moze svakom zadati probleme,samo mi je Malouda misterija prvi put sam ga primjetio kad je izmjenjen.
                        I umjesto Parkera Dzordana i imas citav Liverpul

                        Znas kad bi se Kerol onako vracao kao Velbek. Ne moze se dati gol kad su se odlucili za defanzivu, a Francuzi su dosta dobro pokrivali kontre. Oks u prvom sasvim ok, posle ga nije bilo
                        sigpic

                        Comment


                        • Welbeck je meni bio sasvim solidan, ne znam sta bi ovde Carroll bolje odradio...

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Bod ko kuca.

                            Losa igra skroz,odbrana je bila na nivou plus Gerrard i mozda Parker ovo ostalo katastrofa.Ox se pogubio totalno nije znao jel posao ili je dosao,ne moze se mladic bez ikakvog iskustva u ovakvim utakmicama stavljati.Young i Welbeck nisu nista uradili mada nisu imali ni pravih lopti i dok se Rooney ne vrati u trecoj utakmici po meni mora Carroll igrati prije Welbeck-a jer im je na ovakvu igru on najveca sansa da gol zabiju i Milner standarno los nije mi jasno kako moze prije Walcott-a igrati.S obzirom na igru i da je bitno prvu utakmicu ne izgubiti odlican rezultat ali morat ce se dosta promjena u iducoj utakmici napraviti.Ja bi ubacio Walcott (Milner),Carroll (Welbeck) i umjesto Ox-a mozda Downing jer ne vidim neko bolje rjesenje ili da se vrati Young na krilo a da igraju Carroll i Welbeck u napadu.

                            Francuzi ce biti jako opasni na ovom prvenstvu jer trojac Nasri-Ribery-Benzema moze svakom zadati probleme,samo mi je Malouda misterija prvi put sam ga primjetio kad je izmjenjen.
                            Ox barem moze nekoga da pretrci, dok Downing pored babe izgleda kao usporeni snimak. I btw, dobar je bio Welbeck..Slazem se za Milner-a, a ove tvoje iz LFC-a ako budu drzali dalje od prve postave, mozda i prodju grupu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              I umjesto Parkera Dzordana i imas citav Liverpul

                              Znas kad bi se Kerol onako vracao kao Velbek. Ne moze se dati gol kad su se odlucili za defanzivu, a Francuzi su dosta dobro pokrivali kontre. Oks u prvom sasvim ok, posle ga nije bilo
                              Kelly i Henderson bi na klupi bili,to su dvojica .Mada i Downing bi trebao sa njima ali ja im ne vidim bolje rjesenje na lijevom krilu.Nije zadatak Welbeck-a ko jedine spice sigurno bio da visi u odbrani samo,a i da je u pitanju defanziva ne bi Carroll nista losiji bio ako nista u prekidima bi posluzio.

                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Ox barem moze nekoga da pretrci, dok Downing pored babe izgleda kao usporeni snimak. I btw, dobar je bio Welbeck..Slazem se za Milner-a, a ove tvoje iz LFC-a ako budu drzali dalje od prve postave, mozda i prodju grupu.
                              Ti se pripremi za novi avatar

                              A jel pretrcao nekog danas mozda?Meni je Ox drag i smatram da ce biti strasan igrac ali danas je bio medju najgorim na terenu i previse je mlad da bi igrao neku znacajniju ulogu na prvenstvu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Young na levom krilu je odlicno resenje... A ti bi Downing-a!

                                Comment

                                Working...
                                X