Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Condition23 View Post
    Ma nije to nista... Cime se sve kljukaju malo nikla, olova i tih supstanci nece da osete
    Koji si ti ludak Kondicija... Pa ovo bre supstance opasne po zivot...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #32
      Originally posted by Freshman91 View Post
      Koji si ti ludak Kondicija... Pa ovo bre supstance opasne po zivot...
      Veruj ti meni masine su to To se samo malo strese, najezi i trci dalje... ne oseti bre ne oseti!
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • #33
        Originally posted by tata Mumi View Post
        Njemacka po glasanjima posjetilaca na nekim portalima (eurosport recimo) vodi kada je u pitanju osvajanje ovog EURA. Druga je normalno Spanija.

        Kako se ovaj EURO blizi, imam nekako sve jaci osjecaj da Svabe nece osvojiti. Mozda im iskrsne nesto neplanirano ili ih napusti sreca bas kada im bude potrebna. Ali to je samo neki glupi osjecaj. A volio bih da uzmu. Ako je neko zasluzio na osnovu prijasnjih prvenstava da uzme jedno zlato, to su oni bez dileme. Ali vidjecemo kako ce zakoraciti u ovaj EURO i kako ce igrati u nokaut fazi.

        Da li je istina da u taboru Spanije nije bas ekstra atmosfera? Neki dan sam ili procitao ili cuo da je navodno Xavi rekao kako igraci Reala ne cestitaju Kataloncima kada ih ovi dobju u El Classicu. Je l' to zaista istina ili je to samo zelja novinara?
        Nemci imaju generaciju koja mora nesto da osvoji od naredna 4 velika takmicenja, ukljucujuci i ovo. Jednostavno ne vidim nacin da se to ne desi. Najuigraniji su, igraju najjednostavniji moguci fudbal, individualno izuzetno jaki ali jos to nisu prekaljeni asovi na celu sa Ozilom koji jos ne vezuje dobre partije u velikim utakmicama a kljucni je igrac ovog tima. Videlo se to i ove i prosle sezone, mada svi oni igraju bar malo bolje za reprezentaciju nego za klub i tu su fenomen ali ako nesto moze da ih spreci to je neiskustvo u najvecim utakmicama. Miro, Svajni i Lam su tu 100% pouzdani a na ostale se ne mozes toliko osloniti.

        Prica se neko vreme o tome da stvari nisu bas najbolje u taboru Spanaca ali i da je tako, Del Boske kao takav as sigurno nece dozvoliti da to izadje na videlo i ostace maksimalno profesionalni. Mada mislim da nece osvojiti. Nemacka, Holandija, eventualno Italija.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Nemci osvajaju euro. Ne volim ih ali sam svestan da ce oni uzeti ovo takmicenje. Oni ili Holandija .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • #35
            Mene plasi nastup Francuske, jer ljudi nemaju kontinuitet dobrih igara na velikim takmicenjima. 2002 svetsko UZAS, 2004 Euro 1/4 finale, 2006 svetsko FINALE, 2008 Euro UZAS, 2010 svetsko, UZAS. Da li sad po nekoj logici ako gledamo niz mozemo da ocekujemo neki dobar plasman? Mislim da imaju kadar za barem 1/2.

            Nemacka ima fenomenalnu ekipu, Spanija i Holandija takodje. Ekipa Spanija zna kako se osvaja veliko takmicenje, Holandja i Nemci su iskusni za ucestvovanje u zavrsnicama istih. Po meni, mrtva trka ove trojke ko ce na sam tron.

            Znamo da je Roj Hodzson maher da vodi slabe ekipe u Premijer Ligi, ali da li moze da uradi nesto sa skupinom kvalitetnih igraca? Mislim da je sa Kapelom ekipa i imala neke sanse, ovako, ulazak u finale bi bio fenomenalan uspeh za ovu ekipu, znajuci da nikada to nisu uspeli na Evropskim prvenstvima.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #36
              Originally posted by S-Nash View Post
              Nemci imaju generaciju koja mora nesto da osvoji od naredna 4 velika takmicenja, ukljucujuci i ovo. Jednostavno ne vidim nacin da se to ne desi. Najuigraniji su, igraju najjednostavniji moguci fudbal, individualno izuzetno jaki ali jos to nisu prekaljeni asovi na celu sa Ozilom koji jos ne vezuje dobre partije u velikim utakmicama a kljucni je igrac ovog tima. Videlo se to i ove i prosle sezone, mada svi oni igraju bar malo bolje za reprezentaciju nego za klub i tu su fenomen ali ako nesto moze da ih spreci to je neiskustvo u najvecim utakmicama. Miro, Svajni i Lam su tu 100% pouzdani a na ostale se ne mozes toliko osloniti.

              Prica se neko vreme o tome da stvari nisu bas najbolje u taboru Spanaca ali i da je tako, Del Boske kao takav as sigurno nece dozvoliti da to izadje na videlo i ostace maksimalno profesionalni. Mada mislim da nece osvojiti. Nemacka, Holandija, eventualno Italija.
              Igraci Bayerna ce biti dodatno motivisani u dresu reprezentacije nakon izgubljenog trofeja LS. Ali najveci fenomen je to sto oni igraju bar malo bolje za reprezentaciju nego za klub. To je stvarno za veliki respekt.

              Prekjuce sam gledao Xavija na ES, intervju u kojem kaze da svi zele da se odbrani titula evropskih prvaka i da tako postanu prva reprezentacija koja je osvojila 3 titule zaredom. Jasno je da su najjaci, vezni je fantazija. Ali se iskreno nadam da nece uzeti.

              Francuzi noseni Riberyjem i Benzemom mozda iskoce tako iz drugog plana. Ne garantujem da ce to uraditi, ali kazem da je moguce da tako neko od velikih reprezentacija "iznenadi". Imaju vrlo kvalitetnu ekipu. Za ocekivati je sjajan EURO.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • #37
                Slazem se za Francuze, mislim da su nekako zapostavljeni u medijima, i to vise zbog proslosti sa Domenekom... Ali realno imaju vrhunsku ekipu, i stvarno bi mogli da iznenade. Ocekujem njih, Nemce, Holandjane i Spance u 1/2 finalu. Nadam se da ce ove Spance neko da razbije, ali mala je verovatnoca.
                A mene zanima sta ce biti sa Englezima. Nekako mi deluje da se Hodgson izglupirao sa selekcijom, ali opet, mogla bi i njih jednom sreca da pogleda, kad je mogao raspali Chelsea da uzme LS, mogli bi i ovi nesto da naprave...
                Od autsajdera, mogla bi Svedska da iznenadi, ili Hrvatska...
                Samo, Portugal mi je nekako enigma... imaju potencijal, ali....
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Portugal ima potencijal koji nikada nece iskoristiti. Možda u daljoj buducnosti .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • #39
                    Za Hrvate se ne moze reci da bi napravili iznenadjenje ako bi prosli grupu. Ipak su oni velika reprezentacija koja zna da igra sa isto tako velikim ekipama. Meni njihov prolaz sa 2. mesta u grupi deluje jako realno.

                    Po meni Svedjani mogu da prodju grupu jedino ako se Francuzi ponovo izblamiraju ili Engleska odigra jako bledo, mada to od njih ne ocekujem ovog puta.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #40
                      Hrvati su poprilicno desetkovani a i nije mi jasno zasto nije pozvan Petric Odbrana im je u rasulu.Njima jedan Domagoj Vida mora igrati u 1. postavi Iskreno,jako bi me iznenadilo da prodju grupu.

                      Comment


                      • #41
                        Gledajuci sastav Engleske, bice mi iznenadjenje ako prodju grupu. Previse povreda i previse igraca koji nisu zasluzili da igraju. Ali, mozda iznenade.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #42
                          Mislim da bi Holandjani mogli da postanu sampioni.Stvarno Van Persie igra sezonu zivota i mislim da Holandija uz pomoc njega,Robbena,Sneijdera i ostalih moze do titule,a zasluzuju i da osvoje nesto.Let's go Netherlands
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #43
                            Samo da daju Robenu da sutira penale i slava im je zagarantovana.A i Spanci Ramosu

                            Comment


                            • #44
                              Ma to ce Van Persi da rijesi u 75 minutu golom sa 30m.
                              edit:Englezi prolaze grupu 100%.
                              Last edited by stefan12; 06-06-12, 21:12.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #45
                                Iz hrvatskog tabora ne dolaze bas optimisticne izjave. Ako se tome dodaju i ove povrede i ova strasna grupa u kojoj su, jasno je zasto nema velikog optimizma. Bilic nije zadovoljan igrom, kao i neki igraci. Svjesni su da moraju bolje. A kako ce se nositi sa Italijom i Spanijom vidjecemo. Cak je Bilic upozorio da ce i Irska biti tvrd orah.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X