Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Njemacka i Engleska. Za ostale me zaboli... mada bi bilo ekstra da neko iznenadi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • #17
      Ајмо Италија!
      а што се тиче ових "слабијих" Пољска

      Comment


      • #18
        Rusija,France,Engleska, i da neko iznenadi pa da svi klasika navijamo za nekog aucajdera Irska primer ..
        Last edited by Bokirivaldo; 05-06-12, 14:12.
        GIFSoup

        Comment


        • #19
          Samo Azzurri

          Comment


          • #20
            Sjajna akcija!! Samo me zanima hoce li biti neki fanatasy. Grupni, za nas ovde. Inace na turniru simpatisem vatrene.
            Last edited by miki7878; 05-06-12, 14:58.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by miki7878 View Post
              Sjajna akcija!! Samo me zanima hoce li biti neki fanatasy. Grupni, za nas ovde. Inace na turniru simpatisem vatrene.
              To je Dale pokrenuo i evo teme i uputa sta se sve treba uraditi.
              http://www.sportklub.info/forum/thre...O-2012-Fantasy

              Hvala svima na lijepim rijecima i kako rece Nash ovaj trud ce nam se vratit ako za vrijeme EURO-a bude zdrava i kvalitetna diskusija, bez prvociranja.

              Comment


              • #22
                Za koga drugo nego za:





                Mislim da im je ovaj put prednost sto niko nista ne ocekuje od njih,naravno sanse za titulu su otprilike 1% ali mislim da mogu do polufinala ako se poklope neke stvari.Vjecni optimista sto se tice Liverpoola i Engleza
                Last edited by Joe Cole 10; 05-06-12, 17:15.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #23
                  Navijacu za Italijane jer ima mnogo Juventina al posle ovih povreda mislim da ce tesko proci grupe,Barzagli je kljucan igrac za italijansku odbranu i mnogo ce im faliti.Videcemo,nadam se da ce me prijatno iznenaditi...

                  Comment


                  • #24
                    Michel Platini je oformio komisiju koja ce birati za svaku utakmicu na EURO-u najboljeg igraca utakmice. Komisiju cine: Peter Schmeichel, Allan Simonsen, Patrick Vieira, Christian Karembeu, Fernando Couto, Predrag Mijatovic i Davor Suker.

                    Comment


                    • #25
                      'Bes takvu komisiju kad nema niti jednoga Svabe

                      Comment


                      • #26
                        Demetrio Albertini pobio je tvrdnje Domenica Criscita da mu je obecan ponovni poziv u reprezentaciji za Europsko prvenstvo u slucaju necije ozljede.

                        Bio sam ondje kad su o tome razgovarali. Prandelli je rekao: 'Ako i dalje ne budes pod istragom, a netko se ozlijedi, prvi si na kojeg cu racunati.' Kao prvo, nadamo se da ce se Barzagli oporaviti. Drugo, nema novih vijesti o Criscitu
                        Kako je Criscito jos pod istragom, Prandelli je kao prvu zamjenu imenovao Cagliarijeva Davidea Astorija u slucaju da Barzagli ne bude spreman.

                        Milan Baros bi mogao propustit EURO

                        Ceski reprezentativni doktor Petr Krejci je rekao:

                        Jos uvijek ne znamo da li je doslo do kontrakture misica, sto bi bilo pozeljnije, ili je doslo do rupture. Hoce li biti u mogucnosti igrati protiv Rusije jos se ne moze sa sigurnoscu utvrditi.

                        Comment


                        • #27
                          Njemacka po glasanjima posjetilaca na nekim portalima (eurosport recimo) vodi kada je u pitanju osvajanje ovog EURA. Druga je normalno Spanija.

                          Kako se ovaj EURO blizi, imam nekako sve jaci osjecaj da Svabe nece osvojiti. Mozda im iskrsne nesto neplanirano ili ih napusti sreca bas kada im bude potrebna. Ali to je samo neki glupi osjecaj. A volio bih da uzmu. Ako je neko zasluzio na osnovu prijasnjih prvenstava da uzme jedno zlato, to su oni bez dileme. Ali vidjecemo kako ce zakoraciti u ovaj EURO i kako ce igrati u nokaut fazi.

                          Da li je istina da u taboru Spanije nije bas ekstra atmosfera? Neki dan sam ili procitao ili cuo da je navodno Xavi rekao kako igraci Reala ne cestitaju Kataloncima kada ih ovi dobju u El Classicu. Je l' to zaista istina ili je to samo zelja novinara?
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • #28
                            pa ako je to istina,bilo bi im bolje da se izmire sto pre,jer ja navijam za njihi za englesku,naravnosve u svemu,radovanje mi je zagarantovano
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Dal ste culi za ove vesti o tome kako pojedini dresovi timova sadrze otrovne materije ??? Sadrze teske metale tipa olovo ili nikl, a neki cak sadrze neke supstance koje uticu na nervni sistem...

                              http://www.b92.net/sport/euro2012/ve...&nav_id=616231

                              "Utvrdili smo da svi dresovi koje smo testirali imaju zabrinjavajući nivo hemijskog sadržaja", stoji u sapštenju organizacije BEUC(Evropska organizacija potrosaca).
                              "Neobjašnjivo je da su teški metali korišćeni u masovnim potrošačkim proizvodima", rekla je Monik Gojens, direktorka BEUC-a.
                              Sto je najjace, ove supstance su potpuno legalne...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Freshman91 View Post
                                Dal ste culi za ove vesti o tome kako pojedini dresovi timova sadrze otrovne materije ??? Sadrze teske metale tipa olovo ili nikl, a neki cak sadrze neke supstance koje uticu na nervni sistem...

                                http://www.b92.net/sport/euro2012/ve...&nav_id=616231



                                Sto je najjace, ove supstance su potpuno legalne...
                                Ma nije to nista... Cime se sve kljukaju malo nikla, olova i tih supstanci nece da osete
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X