Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao što bi Pantela reko "pišania po goši italie".
    Nenadmašan fudbal, fantastična utakmica! Zasluženo, barsin fudbal je objasnio!!!

    Comment


    • Mora vam biti zao Italije. Utakmica je otisla u 3 lepe kada se Motta povredio i finale EP-a je prestalo da bude finale EP-a u tom trenutku. Zao mi je Italijana jer je to bila neverovatna nesreca u najbitnijoj utakmici, tajming nije mogao biti gori. Spanija bi svejedno najverovatnije dobila, i igrali su fenomenalno od starta, njihova igra je bila pravo remek-delo i mora da ucuti sve hejtere. Steta sto je moralo ovako da se zavrsi, sto Italijani nisu mogli da zavrse mec sa 11 igraca.

      Svaka cast Italiji. Svaka cast Prandeliju. Mislim da bi svako u Italiji bio srecan finalom pre prvenstva, jos kad se doda na to da su do njega dosli igrajuci najlepsi fudbal u njihovoj modernoj istoriji umesto cuvenog "katanaca". Sve cestitke Spaniji! Spanija 2008 - ???? je sada bez sumnje najbolja reprezentacija u istoriji fudbala. Uspeli su da dovedu igranje fudbala do savrsenstva i zasluzuju sav uspeh i neka uzivaju u njemu. Jedini tim koji je uspeo da osvoji 3 velika turnira za redom.

      Sto se tice zlatne lopte, Torres ju je osvojio.

      Sada se postavlja pitanje; Moze li neko da zaustavi Spaniju na SP u Brazilu 2014?
      Last edited by p4p1; 01-07-12, 22:30.

      Comment


      • Španci sad mogu u rang sa čuvenim Brazilcima iz 1958-1970........... Tad su Brazilci odigrali 4 svjetska a 3 osvojili i to 2 zaredom. Ta generacija i ova Španska ubjedljivo ispred svih, jedino ako Šanci odbrane titulu SP onda će se i definitivno izdvojiti na prvom mjestu svih vremena ;)

        EDIT: Torres osvojio zlatnu kopačku (manje minuta na terenu od Gomeza)
        Last edited by edohz; 01-07-12, 22:39.

        Comment


        • Samo da kazem da je nas Condition23, zvani KONDOLE rekao da ce NINO biti najbolji strelac. BRAVO Kondole moj ljubim te znas gde. !

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            Samo da kazem da je nas Condition23, zvani KONDOLE rekao da ce NINO biti najbolji strelac. BRAVO Kondole moj ljubim te znas gde. !
            To Smite kuvac ti vubim

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Da Proenci onaj penal nije promakao bukla bi i petarda a to bi tek bilo sjajno
              Ono penala videlo nije. Nije lik mog'o da za pola sekunde pomeri ruku.


              Nema sta preterano da se filozofira, Spanci su bili bolji i kraj price. Razmontirali su ih posle izlaska Motta-e. Bas mu je tesko palo, al' glavu gore, odlicno prvenstvo je odigrano. Niko ih nije ni u polufinalu video, a kamoli u finalu. Posle svega sto se izdesavalo, ispadanje u grupnoj fazi SP-a, pljuvanja i svega ostalog, ovo je odlican rezultat.

              Comment




              • HVALA VAM NA SVEMU

                Comment


                • Neprirodno stoji ta ruka ;)
                  Inace sudjenje je bolje nego na zadnjih nekoliko velikih sampionata ali moze to jos bolje
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Neprirodno stoji ta ruka ;)
                    Inace sudjenje je bolje nego na zadnjih nekoliko velikih sampionata ali moze to jos bolje
                    Bilo je prirodno, cim je skocio ruka mu bila u tom polozaju.

                    Comment


                    • Onda pored mene grijesi i Nisa Saveljic i komesar za sudjenje FSCG
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Onda pored mene grijesi i Nisa Saveljic i komesar za sudjenje FSCG
                        Onda gresi i Milan Karadzic.

                        Comment


                        • Skočio-ne skočio, ruka mora da je pored tela. A na usporenom mislim da sam videla da je sudija bio zaklonjen.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Napokon da i ja nesto pogodim. Navijao sam za Spaniju u finalu i napokon da neko dobije od onih za koje navijam. Toliko o toj famoznoj Italiji. Spanci su ih satrali u dvije majstorije Xavia, jednostavno lik je olicenje inteligencije i savrsenstva, svaka mu cast, kakvi samo pasovi. Torres je bio strasan, drago mi je sto je dao gol i ubjedjen sam da ce sljedece sezone u Premiershipu rasturati samo tako. Odlicno je pogodio kod prvog gola, a kod drugog je nesebicno ostavio loptu gdje bi 50% fudbalera odmah osutalo bez razmisljanja.

                            Italija nije bila toliko losa, ali ne moze se to tek tako promjeniti stil igre i odmah osvojiti. Spusten je Balotelli na zemlju, a zbog toga mi je neopisivo drago.

                            Za kraj. Euro je bilo odlicno. Jedina mana su bili izuzetno losi navijaci i svakodnevni neredi van stadiona, a bilo je i mrtvih cak. Imao sam neki osjecaj da ce da losa atmosfera van stadiona utjecati i na samu igru i da ce biti veoma malo golova, ali eto, super sto sam bio u krivu.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Skočio-ne skočio, ruka mora da je pored tela. A na usporenom mislim da sam videla da je sudija bio zaklonjen.
                              Valjda je bitno da ruka bude u prirodnom polozaju? Tako barem kaze onaj sudija i kaze da je Proensa bez greske sudio. Mada ovo nije ni bitno.

                              Torres najbolji strelac, a Iniesta najbolji igrac prvenstva verovatno.

                              Comment




                              • Spoiler
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X