Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vjerujem, znaci ne vjerujem. Prije Eura sam imao samo jednu zelju, a to je bilo da to takmicenje ne osvoji Francuska prije svega, pa Spanija i Italija i na kraju ce bas jedna od te 3 repke uzeti ovo. Prvo sam navijao za Engleze protiv Italije, pa za Portugal protiv Spanije i evo danas mi i Njemci odose... odavno se nisam ovako isfulao jbt.
    Sto se tice same utakmice bilo je sve kako sam i ocekivao, do duse Italija me fino iznenadila. Njemci su krenuli napadacki, htijeli su odmah taj gol sto se i vidjelo u prvih 20-25 minuta, ali Talijani nebi bili Talijani da nisu mudro vrebali i iskorstili svoju priliku. Cassano je fenomenalno ono ubacio, a Balotelli odlicno reagovao. Drugi gol je bio sok za sve navijace Njemacke, a vjerujem i Italije. Malo ko je ocekivao takvo nesto. Sjajan gol Balotellia i steta za ovog momka sto nije malo "zdraviji u glavu" jer bi mogao da bude u top 5 napadaca Europe, ako ne i svjeta.

    U finalu mi je svejedno, ali ako moram da biram onda je to Italija. Od njih se mnogo manje ocekivalo da dodju do finala, smatraju se slabijim protivnikom od Spanije, pa cu s toga da navijam za njih.

    Comment


    • I sam kazes da si baksuz,pa nemoj molim te za Italiju.

      Samo Manda moze Italiju sada spasiti.
      sigpic

      Comment


      • Fanta zvani Multi-fan...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Iako ih ranijih godina nisam baš volela, pa ni njihovu igru, kao ni provlačenje kroz velika talmičenja sa istom tom igrom... mogu reći da su me na ovom EP Italijani stvarno iznenadili i prijatno obradovali.
          Prvi u redu za lovorike i reči hvale, a valjda i Šampionat je naravno Pirandeli. Svaka čast!

          Italijani su jedini put osvojili EP 1968. u svojoj zemlji, a u finale ušli su bacanjem novčića. U polufinalu igrali tada sa SSSR-om i kako je rezultat na kraju bio 0:0, finalistu odlučilo bacanje novčića.
          U finalu zatim igrali protiv Jugoslavije i pošto se prva utakmica završila nerešeno 1:1, odigrana je i druga, gde su pobedili sa 2:0.
          Čula sam ovo na HRT-u večeras.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Znaci ne verujem da je Nemacka ispala. Na ovom EP timovi za koje sam navijao ispali. Od pocetka sam navijao za Englesku i Holandiju. Holandija ispala jos u grupnoj fazi, Englezi odmah u 1/4 finalu. I veceras bas kad sam navijao za Nemce i oni ispadnu.
            U finalu cu morati navijate za Spance, da ne bi uzeli titulu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ali Pirlo, kakav je to car, covek treba igrati u odelu. Balotelli majstor, neka zavuce jedan protiv Spanije i bice najbolji strelac prvenstva.

              Comment


              • Marchisio je igrač koji je najviše pretrčao od svih igrača na ovom EURU - 62,5 kilometra ukupno. Osim njega, samo je još Pirlu uspjelo da pređe cifru od 60 kilometara, akumulirano sa svih utakmica. On je pretrčao 61,9 kilometara.

                Comment


                • Pokopao deckic Nemce.



                  Comment




                  • Bravo za Maria , nek ga je krenulo
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ne vjerujem, znaci ne vjerujem. Prije Eura sam imao samo jednu zelju, a to je bilo da to takmicenje ne osvoji Francuska prije svega, pa Spanija i Italija i na kraju ce bas jedna od te 3 repke uzeti ovo. Prvo sam navijao za Engleze protiv Italije, pa za Portugal protiv Spanije i evo danas mi i Njemci odose... odavno se nisam ovako isfulao jbt.
                      Sto se tice same utakmice bilo je sve kako sam i ocekivao, do duse Italija me fino iznenadila. Njemci su krenuli napadacki, htijeli su odmah taj gol sto se i vidjelo u prvih 20-25 minuta, ali Talijani nebi bili Talijani da nisu mudro vrebali i iskorstili svoju priliku. Cassano je fenomenalno ono ubacio, a Balotelli odlicno reagovao. Drugi gol je bio sok za sve navijace Njemacke, a vjerujem i Italije. Malo ko je ocekivao takvo nesto. Sjajan gol Balotellia i steta za ovog momka sto nije malo "zdraviji u glavu" jer bi mogao da bude u top 5 napadaca Europe, ako ne i svjeta.

                      U finalu mi je svejedno, ali ako moram da biram onda je to Italija. Od njih se mnogo manje ocekivalo da dodju do finala, smatraju se slabijim protivnikom od Spanije, pa cu s toga da navijam za njih.
                      ..nemoj da navijas za Italijane molim te...navijaj za Spance..
                      sigpic

                      Comment




                      • Posto nisam pratio ovu temu ne znam da li je ova slika vec postavljena.


                        Inace, Pirlo cale svog zanata.


                        Meni veceras bilo malo nejasno, umesto nemci da nametnu ritam igraju fudbal, a Italijani da se brane i udaraju kontre, ono suprotno skroz. Italija ih odrala samo tako, Pirlo odusevio kao i uvek, najsporiji na terenu a loptu ne mogu da mu uzmu, dobro je sto ga je Milan da za dzabe.

                        Comment


                        • Jbg ako jos i Italiju napehisem onda cu prestati pratiti fudbal

                          Comment


                          • Nazalost Nemci su sami sebe izbacili... Dve neshvatljive greske u odbrani ih je kostalo finala. Daleko od toga da Italijani nisu dobro igrali, igrali su odlicno. Iskoristili su svoje minimalne sanse na pocetku i posle su samo cekali kontre, logicno. Mogli su dati jos barem dva gola ali nisu, barem je utakmica ostala neizvesna do samog kraja.

                            Nemci nisu imali srece, ali svakako ce ova ekipa uz koju izmenu dominirati fudbalom sledecih godina! Mada sve vise mi se cini da Nemci dobijaju epitet vecitih gubitnika!
                            Od 2002 su konstantno u samom vrhu ali nikako da preskoce tu poslednju prepreku.

                            Od finala ne znam sta da ocekujem, ali znam da cu biti potpuno neutralan jer ne volim ni jednu a ni drugu skolu fudbala... Ali moram priznati da su Italijani prijatno iznenadili sa svojom igrom! Samo se nadam da se nece vratiti svojoj staroj igri s obzirom da se igra finale i da je veliki ulog u pitanju.

                            Comment


                            • Iako sam navijao za Njemačku čitavo vrijeme, ni u kom slučaju se ne može reći da Italija nije zaslužila prolazak u finale ! Igrali su sjajno pogotovo Mario B., a ujedno i cijela momčad.

                              Dok je Njemačka zaista loše odigrala sinoćnji meč. Greške odbrambenih igrača su se pokazale. A jedan od najvećih krivaca, po meni je Mats Hummels. Promašio je mnogo prilika koje su mogle biti gol, i pogriješio u odbrani kada ga je prošao Cassano.

                              Kako god, velike čestitke Italiji ! ;)

                              Comment


                              • Svakako finale pratiti opusteno uz pivicu i potpuno mi je svejedno ko ce osvojiti.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X