Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izmedju ta dva golmana je mala razlika. Sjetim se sta je Malafeev sve branio u LS ove godine i znam da mali General nije pogrijesio. Dominira Zenit u prvih 11.

    Comment


    • Cesi ovo dobijaju. Ceh spusta roletnu, a baros ce zabiti vec jedan
      sigpic

      Comment


      • Da Akinfejev nije spreman on ne bi ni bio pozvan. I branio je sad na pripremama, ali Malafejev je imao izuzetnu sezonu sa Zenitom i tu je verovatno prelomio Advokat...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Da Akinfejev nije spreman on ne bi ni bio pozvan. I branio je sad na pripremama, ali Malafejev je imao izuzetnu sezonu sa Zenitom i tu je verovatno prelomio Advokat...
          Zna covjek, ne zove se dzaba Dick.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mislim da ce mnogi potcijeniti ovu sredinu Rusije, a ustvari to su mnogo kvalitetni igraci koji bi, po meni, trebalo da rijese ovu utakmicu protiv Ceske. Rusija je favorit i mislim da tesko mogu ovo da izgube.
            @Krle Moze biti spreman kolko god oce, golmani se najbolje pripremaju na utakmicama, a Akinfejevu to fali. Protiv Italije je poluvrijeme branio samo, a Malafejev ko zna kolko brani bez prestanka.
            Last edited by Reise; 08-06-12, 19:43.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Zna covjek, ne zove se dzaba Dick.
              Bolje Dick nego Cock
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Bolje Dick nego Cock
                Tako je. Uvijek moze gore.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • .. ili Gej !!

                  Grci me odmah podsetili na 2004..

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Mislim da ce mnogi potcijeniti ovu sredinu Rusije, a ustvari to su mnogo kvalitetni igraci koji bi, po meni, trebalo da rijese ovu utakmicu protiv Ceske. Rusija je favorit i mislim da tesko mogu ovo da izgube.
                    Brate samo budala moze potcijeniti vezni red Rusije. Samo kakvi su vezni igraci na klupi. Pobjeda ne bi trebala doci u pitanje bolji su od Ceha,

                    Comment


                    • Ajmo braco napred dobar trio Arsavin,Dzagoev,Kerzakov ..
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Originally posted by Don Markoni View Post
                        .. ili Gej !!

                        Grci me odmah podsetili na 2004..
                        A i tad su otvorili šampionat protiv domaćina. Ne treba da se otpisuju oni...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Lepa akcija... Kako padose ona dvojica Sunce ti
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Россия !!!
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Dzagoeeeeev
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Idemo, bravo braco!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X