Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno misli na cipovanje lopte i senzore, a to po meni nije dovoljno. Uostalom, i ovo ce biti tesko progurati jer o promeni pravila raspravlja jedan jako konzervativni komitet koji je i ranije ovo odbijao i u kojem kljucnu rec vode Englezi, kada nisu izgurali posle onog Lampardovog gola protiv Nemacke, nece ni sada.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Evo i kompletne liste srijelaca
      http://sportsport.ba/ino_fudbal/list...aze-eura/82630

      60 golova u grupnoj fazi, odicno!

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Nije fino vrijedjati, ja sam cisto na fudbalski forum da se ukljucim u diskusiju za ovaj EURO i da pokusam ostalim clanovima jos vise pribliziti igru koju svako uglavnom razumije.
        Igram 11 godina fudbal i meni je, kao sto, vidis post o fudbalu smisao zivota jer se njime svakodnevno druzim.
        Ne bavim se fudbalom vec statistikom i to duze od tvojih 11 godina. Jednostavno sam verovao fudbalskim strucnjacima sa medija da je ponisten regularan gol. I nije mi bila namera da nekog uvredim. Neka FIFA & EUFA vode racuna o propustima umesto sto ovde neki napadaju neistomisljenike.

        599378_481696508524158_1017296357_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by miki_klub View Post
          Ne bavim se fudbalom vec statistikom i to duze od tvojih 11 godina. Jednostavno sam verovao fudbalskim strucnjacima sa medija da je ponisten regularan gol. I nije mi bila namera da nekog uvredim. Neka FIFA & EUFA vode racuna o propustima umesto sto ovde neki napadaju neistomisljenike.

          [ATTACH=CONFIG]6886[/ATTACH]
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pierluigi Collina je poslao kuci Wolfganga Starka, Viktora Kassaia, Bjorna Kuipersa i Carlosa Velasco Carballoa. Cetiri najlosije sudije na ovom prvenstvu. Meni su najlosiji bili ovaj prvi i zadnji.

            Comment


            • Liverpool's Daniel Agger made the most interceptions by any player in the group stages at Euro 2012, with 21.
              Ocekivano i pre EP.
              sigpic

              Comment


              • Ma ne mozes mu nista tera on po svom Gledaj ga sta radi...



                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Hodgson ima nove glavobolje... Young je izgleda povredjen i pitanje dal ce biti spreman za sledeci mec. Ocigledno je onaj start Sevcenka ostavio posledice.

                  Comment


                  • Voleo bih da ovi Česi iznenade Portugalce, biće dobra tekma ..

                    Comment




                    • Nema mu ravnog, kakav idol

                      Comment




                      • Ceska, trenutno #27 na FIFA rang listi.
                        Najavljena postava (4-5-1): Cech, G. Selassie, Sivok, Kadlec, Limbersky, Hubschman, Plasil, Jiracek, Kolar, Pilar, Baros

                        Portugal, trenutno #10 na FIFA rang listi.
                        Najavljena postava (4-3-3): Rui Patricio, Joao Pereira, Alves, Pepe, Coentrao, Meireles, Veloso, Moutinho, Nani, Postiga, Ronaldo

                        Ako Ronaldo & Nani budu nesebicni i skoncentrisani,prednost dajem Portugalcima. Nije iskljuceno da budu strelci iako je Nani malo toga pokazao do sad.

                        Comment


                        • Naniju treba gol.Igrao je odlicno i protiv Danske i protiv Holandije...samo jos mrezu da pogodi.Valjda ce zabiti Cesima veceras

                          Comment


                          • Nemam nekog favorita za tu tekmu, ali eto volio da Portugal ode dalje jer smatram da je kvalitetnija ekipa od Ceske i isto tako ekipa koja moze pruziti mnogo vise od Ceske u polufinalu.

                            Comment


                            • Originally posted by miki_klub View Post
                              Ako Ronaldo & Nani budu nesebicni i skoncentrisani,prednost dajem Portugalcima. Nije iskljuceno da budu strelci iako je Nani malo toga pokazao do sad.
                              Ronaldo bas i treba da bude sebican, nema vajde od toga da on dodaje Postigi ili Naniju, sam kad resava, tad je najbolji, kao sto je pokazao protiv Oranjea.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ronaldo mora biti smiren u zavrsnici jer ono sto mu se desavalo protiv Danske ne smije ponoviti, a imat ce sad ispred sebe golmana koji je odlican u pokrivanju uglova. Portugalcima se vraca forsiranje stranaca u portugalskim klubovima pa na poziciji napadaca zato nemaju napadaca od kojeg mozes ocekivati da rijesi utakmicu.

                                Maloprije citam jedan tekst u kojem ce veceras odbranu Ceha predvoti Michal Kadlec, a Cesku 96' protiv Portugala je predvodio njegov otac Miroslav Kadlec.

                                Comment

                                Working...
                                X