Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto rekoh,samo si potvrdio,nisi gledao mec,a svako ko je gledao mogao je da vidi koliko je Italija pokradena na tom prvenstvu,i to nije bila 1-2 situacije nego sve ukupno 10-tak u dva meca,ne moze da se poredi sa jednim dosudjenim nepostojecim penalom.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ne znam dal sam video vecu kradju od ovoga...
      Pao smekerski, i treba da mu svira.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pao smekerski, i treba da mu svira.
        Cuj smekerski... Ma nije covek ni hteo da padne, sapleo se bre slucajno...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Cuj smekerski... Ma nije covek ni hteo da padne, sapleo se bre slucajno...
          Narocito princ pada slucajno

          Comment


          • Da je Italija postena sigruno ne bi imala ovakvu reputaciju.Sto se mene tice,neka ih kradu na svakoj utakmci od danas pa dokle god budu igrali,nece mi biti zao.Da su neki posteni ne bi se ovoliko pricalo o sumnjivim situacijama.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Da je Italija postena sigruno ne bi imala ovakvu reputaciju.Sto se mene tice,neka ih kradu na svakoj utakmci od danas pa dokle god budu igrali,nece mi biti zao.Da su neki posteni ne bi se ovoliko pricalo o sumnjivim situacijama.
              A zasto reprezentacija Italije nije postena?Ili bolje pitanje,po kojem kriterijumu je neka druga reprezentacija postenija?

              Comment


              • Ja samo kazem da se oko Italije vjecito dize neka frka..sigurno su to necim zasluzili.
                Sto se tice meca Spanija-Hrvatska,volio bi da ih Hrvati pobijede.2:2 bi samo pokazalo koliko je fudbal otisao po k....
                Meni bi svakako bilo milije da prodje Italija jer Spaniju ne mogu smislit.
                Last edited by powerslave; 18-06-12, 13:58.

                Comment


                • Nista nije Italija ni postenija ni nepostenija od ostalih reprezentacija,ostavite se tih stereotipa.

                  Comment


                  • Ma sudijske greske se svakodnevno desavaju, samo kod nekih ekipa se dize odmah buka oko toga, a kod nekih ne..
                    Recimo kad Webb svira penal za United, to je odmah namjestanje
                    Treba malo vise obracati paznju i primjetilo bi se da su greske/namjestalje prisutne kod svih ekipa, ili bar vecine...

                    Comment


                    • Ma dobice Spanija Hrvatsku. Ne vidim nacin da im Hrvati daju vise od jednog gola, to im je maksimum.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ma sudijske greske se svakodnevno desavaju, samo kod nekih ekipa se dize odmah buka oko toga, a kod nekih ne..
                        Recimo kad Webb svira penal za United, to je odmah namjestanje
                        Treba malo vise obracati paznju i primjetilo bi se da su greske/namjestalje prisutne kod svih ekipa, ili bar vecine...

                        Nemoj ovdje pominjati Veba i Junajted jer ce zakljucati temu

                        Comment


                        • Ne vidim nacin kako moze biti 2:2, sem da bude namestaljka. Nemaju Hrvati kvalitet da svetskom sampionu uteraju dva komada. Dobice Spanci skoro sigurno, uveren sam u to. Italija moze da ispadne samo ako zaseru protiv Iraca, stvarno ako ih ne pobede...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ako ih ne pobede ne zasluzuju prolaz,vrlo jednostavno.Po meni su bzv prokockali bodove protiv Hrvatske i doveli sebe u nezgodnu situaciju.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Ma sudijske greske se svakodnevno desavaju, samo kod nekih ekipa se dize odmah buka oko toga, a kod nekih ne..
                              Recimo kad Webb svira penal za United, to je odmah namjestanje
                              Treba malo vise obracati paznju i primjetilo bi se da su greske/namjestalje prisutne kod svih ekipa, ili bar vecine...
                              Nisam boldovao celu recenicu jer me ostalo ne zanima.Najlosije sudjenje na ovom prvenstvu je bilo upravo na utakmici na kojoj je glavni sudija bio Webb. On je katastrofalan sudac,a da li je namestao MU ne zanima me i nije tema.

                              Ne razumem zasto mnogi ljudi ne vole Italiju,a kao razlog navode ili sudjenje ili potpuno defanzivnu igru.Italija je nista u poredjenju sa Spanijom,setimo se EURA 2000,protiv Jugoslavije,sudijska nadoknada protiv BIH;igra se dok Spanija ne utrpa gol.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spoiler
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X