Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najzapaženiji Holandski igrači na utakmici protiv Portugala: van der Neide i van Forme.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Bilo ocigledno, ni od Nemaca nisu zasluzili da izgube, prava turnirska, takmicarska ekipa.
      cesto citiras sebe,i to kao Portugal ide dalje to naglasavas ko da si prorekao ne znam sta,a ne ono sto smo svi opusteno znali,ti si car
      kad je VDV dao onu golcinu,pomislih da je na pomolu bomba Holandije,ali to je bila iluzija koja je kratko trajala.Najslabija Holandija ikada.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Kakvi su luzeri ovi Holanđani bili i ostali, pa to je čudo neviđeno !! Mada, Portugalci odigrali na najvišem mogućem nivou kad je trebalo, Ronalno proradio kad u pravom trenutku, mada sam mislio da će da ih stigne kazna posle onoliko propuštenih šansi ...

        Comment


        • Eto, Holandjani ispadose najvece razocarenje EURA. Malo ko da je ocekivao da ce ispasti u grupi i to bez osvojenog boda, sto je velika bruka, najveca. U prvoj utakmici su previse toga promasili, u drugoj su kasno poceli igrati, a u trecoj su rano prestali igrati. Ekipa koja ima najboljeg strijelca PL i Bundesa ispada iz grupe sa samo 2 postignuta gola. Jasno je stanje u svlacionici. Najbolji igrac u svim utakmicama je bio Sneijder kojeg je najvise pogodilo neslaganje medju igracima i losa atmosfera. Stalno se oglasavao i pozivao saigrace da zanemare licne interese i da se ujedine. Na kraju nista od toga, idu kuci. Ostace upamceni kao ekipa velikih majstora, vjecni favoriti... ali nedoreceni.

          Sinoc je Portugal razbio protivnika. Nisu imali srece da pobjeda bude dosta ubjedljivija. Ronaldo je mogao 4 komada zabiti, ali prvo lijeva pa kasnije i desna stativa, steta. Ali sjajna njegova partija. U pravi trenutak je odigrao odlicno. Portugal je sve 3 utakmice igrao isto. Nemaju igrace kao nekada, ali imaju zelju, igraju disciplinovano i to se vidi. U nokaut fazi je sve moguce i sa pravim Ronaldom i boljom realizacijom ekipe, Portugal bi mozda mogao daleko otici.

          Njemacka iako je sinoc slavila, nije to ona igra koja ih krasi i koja se od njih ocekuje. Ali ono sto je vazno na kraju svega je da su prosli sigurno kroz grupu. 9 bodova i prvo mjesto, cilj je ispunjen sto se grupe tice. Ima jos prostora za napredak njihove igre, sigurno mogu nekih 30% bolje od trenutnog. Svi ih vide u 1/2 finalu ali nece se bas naigrati protiv grckog bunkera. Bice interesantno mada su Njemci majstori kada je u pitanju dizanje forme u pravom trenutku. Holandjani bi trebali uciti od Danaca sta znaci biti tim. Ekipa koja ima jednog world class igraca, na kraju je bila nadomak plasmana u 1/4 finale. Velika zelja, strpljenje i timski duh su njihovi najjaci aduti. Da su bili u grupi C vjerujem da bi prosli. Ovako, mogu biti zadovoljni odradjenim. Protiv svakoga su pokazali zube, nisu se nijednog trenutka predavali i s obzirom da su zapali u najtezu grupu, moze se reci da su se u dobrom svjetlu predstavili.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Objasnio ti je Condo.... Stvarno me zabrinjavas Nashko...
            Verujte vi u sta hocete, bilo je jasno ko dan da ce Portugal da ih dobije, covek samo baci igrace u napad i ocekuje rezultat. Imali momentum na pocetku dok Portugal nije usao u utakmicu i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Veceras ludnica Sta bi dao da Hrvati mogu nekako da iznenade i olaksaju put Englezima do titule Ali tesko Boga mi..

              Comment




              • Njemacka maksimalan ucinak, zaista strasno.
                Holandija je najveci gubitnik na ovom Euru. Otisli su kuci bez ijednog boda, sramota. Moraju oni jos poraditi na nekim sitnicama pa ce onda za nesto moci konkurisati. Od njih sam ocekivao da mozda cak do finala dodju kao na SP 2010, ali nista...
                Ronaldo proradio i ovo je onaj Portugal koji su svi ocekivali. Ako ovako nastave igrati, onda mogu biti ozbiljan konkurent u nastavku takmicenja

                Sto se tice veceras, sumnjam da Hrvati mogu nesto izvuci, ali vidjet cemo...

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Verujte vi u sta hocete, bilo je jasno ko dan da ce Portugal da ih dobije, covek samo baci igrace u napad i ocekuje rezultat. Imali momentum na pocetku dok Portugal nije usao u utakmicu i to je to.
                  Pa ja sam i verovao da ce primiti tri komada, zato sam to i rekao.

                  Originally posted by Freshman91 View Post
                  Jedan zadnji vezni, Persi kao neki poluspic, Huntelar napadac ??? Ocekivao sam 3 gola u njihovoj mrezi...
                  I primili bi da je tupavko Nani dao gol. Gde ces sa onoliko ofanzivnih igraca, ne ide nikako. Marvijk je tako stvorio rupu izmedju napada i odbrane gde je samo De Jong bio zadnji vezni, jos kad pogledas bekove koji su vise orijentisani na ofanzivu nego na defanzivu i dva prosecna stopera, sve je jasno. Portugal je samo trebao da ceka gresku Holandije i da zapocne kontru, i kraj price.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja sam razumeo u mrezi Portugala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ja sam razumeo u mrezi Portugala.



                      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                      Celebrate the greatness.




                      Ne znam dal sam video vecu kradju od ovoga...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Svi pricaju o Holandjanima kao najvecim gubitnicima... po meni su tu titulu ipak zasluzili Rusi! Mada mozda se i to promeni do sutrasnjih utakmica.

                        Comment


                        • Onda ti je jako kratko pamcenje...



                          Last edited by Layzick; 18-06-12, 12:08.

                          Comment


                          • U matori, kakav video, pa za svaku repku mozes ovako napraviti par losih sudijskih odluka i poteza i za cas, eto ti teorija zavere. Slazem se da je bilo nekih katastrofalnih odluka i da je Italija tada ostecena, ali ja sam se osvrnuo na 2006. i na ovaj potez, jer je Mvp taj video i postavio. Ovo je deset puta gore sta su Australiji uradili, nesto najcrnje sto sam video, jos u nokaut fazi.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ocigledno nisi gledao SP 2002 jer ovo sto je Australija dozivela a to je jedan nepostojeci penal je bukvalno nista kakav genocid je radjen nad Italijom protiv Koreje i Hrvatske,totalno nemerljivo.Kada je jedna greska u pitanju to moze da bude slucajno ali onako perfidno sudjenje protiv Italijana jos nisam video.Da dodam na sve to i ono dogovaranje skandinavaca za prolaz obe ekipe.

                              Comment


                              • Pa evo bas gledam ovaj video i pazljivo gledam sve ove kriticne odluke... Zapravo nisu sve toliko kriticni, ona situacija sa Vierijem(prva)je katastrofalna odluka, ali ovi drugi ofsajdi su svi uglavnom mnogo teski za proceniti, pogotovo sto je video slabijeg kvaliteta, i ona poslednja situacija sa Totijem, mali kontakt obojice, Toti pada kao da ga je puskom pogodio, nije zasluzio drugi zuti, ali simulirao svakako jeste, ni govora o nekom penalu.

                                Ali kazem ti, za svaku repku mozes skupiti par losih sudijskih odluka i od toga napraviti teoriju zavere nemogucih razmera. Ovo sto je uradjeno Australiji je svakako jedna od najlosijih sudijskih odluka koju sam ja video, nepostojeci penal u nadoknadi vremena, nokaut faza.
                                Nista ja nemam protiv Italijana, nemoj me pogresno razumeti, ipak su posle Brazila najuspesnija ekipa svih vremena kad je u pitanju SP.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X