Announcement

Collapse
No announcement yet.

Format pustanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Format pustanja

    Pozdrav, vidim da redovno pustate MotoGP na SportKlub programu dok na SKPrime nema nista ali to nije moja briga. Nego sad ono sto sam dosao ovde.

    Imam jedan problem. Imam LG LED tv, medjutim, on na programu prepoznaje da je u 4:3 formatu i sece mi krajeve slike. Ne vidim uopste jedno 20cm sa leve i desne strane, kada pokusam da ga rucno razvucem samo razvuce i opet mi odsece krajeve. Da sumiram sve sto sam rekao: slika je u 16:9 formatu dok meni tv ga prepoznaje u 4:3 formatu. E sad, na SKPrime isto prepoznaje da je u 4:3 formatu ali ja razvucem sliku i sve je normalno. Zanima me da li mozete pustiti u istom formatu (4:3) program SportKlub kao sto je SKPrime?

  • #2
    Koliko ja znam, to je obicno do provajdera kablovske, ja kuci u Vrscu imam isti problem sa Eurosportom 2. Nazovi provajdera i reci im za problem, mada sam ja to uradio i jos nije ispravljeno cini mi se.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Ja imam stariji tip klasičnog Samsungovog TV-a.Isti imam problem sa krajevima slike.Ne vidim uopšte onu traku sa poretkom pa ne znam ko je na kojoj poziciji.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #4
        Koliko ja znam, SK sve emituje u 16:9 formatu, sad je samo pitanje kako ih konvertuje lokalni provajder. Neko mora da dodje do tog resivera i da promeni format.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment

        Working...
        X