Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter doveo Alvara Pereiru za 10 miliona evra.Koja kradja jbt.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Inter doveo Alvara Pereiru za 10 miliona evra.Koja kradja jbt.
      Што крађа

      Comment


      • Pa doveden je ispod cene.14-15 miliona je neka njegova cena, ali posto nije bilo nikog zainteresovanog za njega sem Intera, a i uskoro ce napuniti 27 godina sve je to bilo u fazonu daj sta das.
        Posto je Porto u pitanju cudi me da nisu trazili vise, ali izgleda da su zeleli da ga se sto pre otarase.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Pa doveden je ispod cene.14-15 miliona je neka njegova cena, ali posto nije bilo nikog zainteresovanog za njega sem Intera, a i uskoro ce napuniti 27 godina sve je to bilo u fazonu daj sta das.
          Posto je Porto u pitanju cudi me da nisu trazili vise, ali izgleda da su zeleli da ga se sto pre otarase.
          Нисам ја нешто одушевљен њиме...било како било, на страну субјективно мишљење, добро појачање за Интер.

          Comment


          • Izgleda da ce Nastasic u Mancester Siti a Stefan Savic i 10 miliona u Fiorentinu.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Izgleda da ce Nastasic u Mancester Siti a Stefan Savic i 10 miliona u Fiorentinu.
              то не ваља, мсм за развој Настасића, сигурно да ви у Фиорентини имао бољу минутажу, тј. да ће имати ако не оде....овамо тешко да ће везати 180 минута у Премијер лиги.

              561691_479654852059446_1400318997_n.jpg

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Izgleda da ce Nastasic u Mancester Siti a Stefan Savic i 10 miliona u Fiorentinu.
                то не ваља, мсм за развој Настасића, сигурно да ви у Фиорентини имао бољу минутажу, тј. да ће имати ако не оде....овамо тешко да ће везати 180 минута у Премијер лиги.

                Тим кола, нзм да ли је игде већ постављено, било како било од вишка глава не боли:

                П.С. Нек администрација обрише овај горњи пост....забо ми комп а и ја са њим па сам оставио два....хвала

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  то не ваља, мсм за развој Настасића, сигурно да ви у Фиорентини имао бољу минутажу, тј. да ће имати ако не оде....овамо тешко да ће везати 180 минута у Премијер лиги.

                  [ATTACH=CONFIG]7802[/ATTACH]
                  Slazem se a i mislim da mu je vece uzivanje igrati u timu sa svojim drugarima Ljajicem i Joveticem a plus ima zagarantovano mesto u prvom timu, jos od prosle sezone je standardan prvotimac.


                  PS. Joveta u timu nedelje i sa najvecom ocenom
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Slazem se a i mislim da mu je vece uzivanje igrati u timu sa svojim drugarima Ljajicem i Joveticem a plus ima zagarantovano mesto u prvom timu, jos od prosle sezone je standardan prvotimac.


                    PS. Joveta u timu nedelje i sa najvecom ocenom
                    Па, сад зависи, можда му је сатисфакција да се проба у најјачој лиги на свету...то је већ индивидуално. Али моја оцена је и са том оценом ће се већина сложити да му је због развоја боље да игра Серију А, загарантовано му је место у Фиренци, па полако има времена, ако је стварно звер као што многи предвиђају да ће бити, лако ће се продати у Премијер лигу...а и лично ми Сити не делује као тим у ком би млади играч могао да се развија.

                    Па, наравно, Јовета је решио текму, буквално сам донео три бода свом тиму, ако се погледају голови види се да је добрим делом индивидуална заслуга за оба гола...самим тим и оцена, мада ако не оде у Сити, очекујем га доста пута међу првих 11, реално зверина... давно сам га гледао у Земунелу, још док је играо за Партизан, тада је имао неку повреду, па се од исте опорављао, индивидуално је тренирао, шта је тада са 17 година радио са лоптом, само да гледаш и да се дивиш, плус што је физички одскакао од генерације...дечко је био, а и сад је, звер.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post

                      Па, наравно, Јовета је решио текму, буквално сам донео три бода свом тиму, ако се погледају голови види се да је добрим делом индивидуална заслуга за оба гола...самим тим и оцена, мада ако не оде у Сити, очекујем га доста пута међу првих 11, реално зверина... давно сам га гледао у Земунелу, још док је играо за Партизан, тада је имао неку повреду, па се од исте опорављао, индивидуално је тренирао, шта је тада са 17 година радио са лоптом, само да гледаш и да се дивиш, плус што је физички одскакао од генерације...дечко је био, а и сад је, звер.
                      Ja se zacrveneh zbog ovog komentara

                      Ajde sto je sjajan igrac pred kojim je velika buducnost ali sto je divan i kao osoba, nije u oblacima i cak zna i da se sali sa ljudima i navijacima koje prvi put vidi.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Мајкусел продао Удинесе, промашио пенал на циркузантски начин, Италија само два представника у ЛШ ове године.

                        Едит:и овде ћу да окачим циркузанта, колико ме је само изнервирао
                        Last edited by Brajkula; 28-08-12, 23:53.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Мајкусел продао Удинесе, промашио пенал на циркузантски начин, Италија само два представника у ЛШ ове године.
                          Pa nije u njemu problem nego u Pirlu Svi tripuju da su majstori ali jbg ne ide... To se radi ovako:
                          Spoiler
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Има још једна господин који се изглупирао "он није Тоти и никада неће бити Тоти"
                            од 8:30 да не гледате цео видео

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • хахахаха....дечко је дефинитивно болестан
                                и на крају се десио да један заиста добар стручњак "поједе говно"

                                Comment

                                Working...
                                X