Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Ti il' si Nemanja Miletic il' si plagijator
    taj sam
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      Ibra se pominje zato sto se on nije odmah odlucio, postavio je odredjene uslove a to je da mu se obezbedi plata veca nego sto ima u Milanu, i da ce onda pristati... prihvatili su to, ponudice mu preko 12 miliona evra tako da ce Ibra prihvatiti njihovu ponudu... razlog zbog kog se Silva ne pominje je taj sto je u vezi njega sve reseno, pristao je na te pocetne uslove PSG-a, nije zahtevao vecu platu itd. tako da su njegovi pregovori brzo zakljuceni a Ibra je pregovarao ne bi li dobio vise novca...
      Pa ista prica je bila i sa Silvom, dogovorio se navodno sa PSZ-om i onda ih Galijani o'ladio i odbio. Sada se pominje u kompletu sa Ibrom, ali se vise pominje Ibra nego on, plus je momak potpisao ekstenziju ugovora, i ne verujem da je uopste istina da ce obojica u paketu otici, vec samo Ibra. Uostalom, 65m za obojicu je malo kada pogledas da su odbili vec prethodno 46m za Silvu. Tako da se opet moze desiti da ih Galijani opet odbije.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • sve je moguce dok ne pise OFFICIAL ali ne treba se nadati puno, mislim da ce otici, stvarno je to velik novac za prilike u Italiji, svesni su toga i Berluskoni i Galijani...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ma gotovo je to, samo ne znam sta Milan radi, oni valjda nisu svjesni koga su prodali i da tu nema zamjene
          sigpic

          Comment


          • http://www1.skysports.com/football/n...uo-sold-to-PSG
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Au , definitivno ce Ligue 1 biti najmanje interesantna

              Ako PSG ne osvoji 100 bodova smijesni su ..

              Koga li ce Milan dovesti sad , bit ce jako zanimljivo , spominju se mnogi ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • "Istina je da smo ih prodali Paris Saint-Germainu", kazao je Berlusconi za Ansa-u dodavši na kraju ove kratke izjave:

                "Njihovim odlaskom ćemo uštediti oko 150 miliona eura u samo dvije godine".
                E moj Berlusconi ni tebi nije lako

                Comment


                • Moze se od tih para napraviti super ekipa,bolja od ove sa njima,samo sto definitivno sve te pare nece ici na pojacanja,u Evropi ce nam i dalje plafon biti druga faza LS a u Italiji drugo mesto
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ja mislim da ce Dede doci umjesto Thiaga .. Brazilac , moze se dovesti za male pare , mozda bi za par godina mogao biti blizu nivoa na kojem je Thiago , potencijala ima mnogo ..

                    A Milan je bas za njega zainteresovan bio i prije ..

                    EDIT : Hah , upravo citam da je Dede produzio ugovor sa Vascom , otkupna klauzula 28 miliona , nista od njega
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Moze se od tih para napraviti super ekipa,bolja od ove sa njima,samo sto definitivno sve te pare nece ici na pojacanja,u Evropi ce nam i dalje plafon biti druga faza LS a u Italiji drugo mesto
                      U tome i jeste problem

                      Comment


                      • Da se ovo desi, sigurno je proklet ali sigurno
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • ehhh sta bi dao da se ponovi ovo sa Ibrom ali Berluskoni mi nije jasan, covek ima 75 godina, da se ne lazemo, lepe godine, duboka starost... jednom nogom u grobu, i on sad razmislja o ustedi jbt umesto da ulozi da uziva u zivotu dok jos moze, da dozivi to da njegov tim uzme jos koji trofej dok je on na celu... ne razumem ga... za koga stedi?! ionako je multimilijarder, taj novac koji ima je vrlo tesko potrositi... stvarno ne razumem, ako ne zbog navijaca ili necega drugog onda bar zbog svog uzitka zasto ne priusti sebi lep ostatak zivota i ne uziva u mocnom Milanu vec muci i sebe i nas... i onda se nervira i proziva Alegrija sto Milan ne igra kao Barcelona, kako bi on zeleo... pa dovedi dobre igrace pa cemo igrati bolje od Barcelone...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ja sam sve više ubeđen da ćemo Mouru gledati u Interu ove sezone... Verovatno će se rasplet dogoditi posle OI. I to se razmišlja o njegovoj kupovini bez prodaje Snajdera... Mada mislim da će Vesli otići... Već ima ponudu od Anžija od čak €15m po godini ali on za sada navodno ne želi da igra u Rusiji. A i tu je čuveni FFP.

                            Morati se baš nameračio i nema šanse da odustane od Lukaša. Plus se priča i da će Pireli dati neke pare za ovaj transfer. Nadaju se da mogu da završe posao za nekih €25m. Cene on i njegova porodica što su Interovi predstavnici nekoliko puta bili u Brazilu, pa je Strama bio da ga gleda dok je igrao za reprezentaciju...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ma taj posao jedino moze Mancester da pokvari inace ako oni izduvaju sigurno dolazi u Inter.

                              Comment


                              • Gotovo da se ne pominju Real i Čelsi. Junajted je tek sad kao krenuo nešto ali nadam se da je to kasno... Inter je odavno u kontaktu sa njim. A i Morati je baš zagrizao...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X