Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibra ode najverovatnije. Silva rece da nece da napusta Milan, aj' sad' da vidimo sta ce da odluci kad' je u pitanju kinta.

    Comment


    • Zasto se cudis za Silvu, nadji mi jednog Brazilca imunog na pare i laku ligu. Samo jednog? Nema sanse, nikad Brazilac nije lojalan bilo cemu sem parama, takvi su, u globalu svi iz Juzne Amerike ali Brazilci po tom pitanju daleko ispred ostalih.

      Comment


      • Raiola pregovara sa Leonardom u ovom trenutku u Parizu a za to vreme u Milanu Galijani ima sastanak sa ostalim glavešinama rosonera.

        Ibra kažu propisno hoće da izmuze šeike. Prvo je tražio €14m po godini, sada je kao spustio na €12m. Silva bi trebao zajedno sa bonusima da ima €9m... Pokušaće Leonardo da smanji malo ove iznose...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ibra se pominje zato sto se on nije odmah odlucio, postavio je odredjene uslove a to je da mu se obezbedi plata veca nego sto ima u Milanu, i da ce onda pristati... prihvatili su to, ponudice mu preko 12 miliona evra tako da ce Ibra prihvatiti njihovu ponudu... razlog zbog kog se Silva ne pominje je taj sto je u vezi njega sve reseno, pristao je na te pocetne uslove PSG-a, nije zahtevao vecu platu itd. tako da su njegovi pregovori brzo zakljuceni a Ibra je pregovarao ne bi li dobio vise novca...
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Mirza Teletovic ce imati jaci ugovor od Ibre i Tijaga Silve :S
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Mirza Teletovic ce imati jaci ugovor od Ibre i Tijaga Silve :S
              hahahah jbg tako je to... Pedja Stojakovic je u poslednjim godinama u NBA-u grejao klupu i zaradjivao 16 miliona godisnje... sto fudbaleri, cak i najbolji na planeti, mogu da sanjaju... (mislim na platu od kluba, bez sponzorskih ugovora i ostalog)
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Zasto se cudis za Silvu, nadji mi jednog Brazilca imunog na pare i laku ligu. Samo jednog? Nema sanse, nikad Brazilac nije lojalan bilo cemu sem parama, takvi su, u globalu svi iz Juzne Amerike ali Brazilci po tom pitanju daleko ispred ostalih.
                Izjavljivao kako je prezadovoljan, kako sigurno ostaje i ostale zajebancije. To me najvise nervira.

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  hahahah jbg tako je to... Pedja Stojakovic je u poslednjim godinama u NBA-u grejao klupu i zaradjivao 16 miliona godisnje... sto fudbaleri, cak i najbolji na planeti, mogu da sanjaju... (mislim na platu od kluba, bez sponzorskih ugovora i ostalog)
                  Mirza ima 3 milke za godinu dana jos oduzmes porez...

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Izjavljivao kako je prezadovoljan, kako sigurno ostaje i ostale zajebancije. To me najvise nervira.
                    Izjavljivao je kako mu je san da zavrsi karijeru u Milanu i da postane legenda ovog kluba, kao i da sanja kapitensku traku Rossonera... ali Brazilac je to, milion vise i misljenje se menja
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Mirza ima 3 milke za godinu dana jos oduzmes porez...

                      Mislio sam da je za 10 potpisao. Dobro je onda
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Mislio sam da je za 10 potpisao. Dobro je onda
                        Pa za 3 godine

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Pa za 3 godine

                          Ja ubedjen bio za 10 godisnje, cak sam obavestio i brata od strica koji je igrao sa njim u Slobodi iz Tuzle tri sezone i frapirao se decko.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            Ibranimovic je klasican profesionalac, ne gaji emocije prema nikome, nije se vezao posebno ni za jedan klub, tako da njegovu odluku potpuno razumem, otisao je za veci novac... a i ima vec 31 godinu, tesko da moze da pruza vise od ovoga, moze u najboljem slucaju isto ili losije...
                            Sa druge strane Silva me duboko razocarao... pre samo nekoliko dana produzio je ugovor za 6 miliona po sezoni, mislio sam tad da ostaje sigurno i da ce uskoro dobiti i kapitensku traku o kojoj je po svojim recima, mastao... medjutim, tipicno za Brazilca, otisao je cim je neko ponudio vise novca, bez razmisljanja je prihvatio 7 miliona od PSG-a... u tom slucaju neka ide, bolje da gledam Acerbija koji navija za Milan, pa makar i bio daleko losiji...
                            Sto se tice potencijalnih pojacanja, u odbrani najverovatnije Astori, po kvalitetu ne moze da se poredi sa Silvom koji je najbolji stoper sveta, ali ima iskustvo igranja u Serie A i moze biti dostojna zamena... U napadu, nadam se nekom velikom imenu, mislim da bi Dzeko bio idealna zamena za Ibru, mada moze i Tevez ili recimo RVP, zasto da ne... samo se bojim scenarija gde bi se zadovoljili transferom mladog Destra koji se vec pominje kao meta... jeste talenat ali treba zameniti najboljeg napadaca, a to moze neko ko je u stanju trenutno da pravi razliku...
                            sve u svemu, klub ce definitivno osetiti znacajan priliv novca, finansije ce se stabilizovati, ali to nama simpatizerima apsolutno nista ne znaci ako nema rezultata na terenu i trofeja...
                            Ti il' si Nemanja Miletic il' si plagijator
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Mislio sam da je za 10 potpisao. Dobro je onda
                              Al' si izgoreo.

                              Comment


                              • Ибра нити је Босанац, нити је Швенђанин, нити навија за Јувенту, Милан и Интер....човек упитник

                                Comment

                                Working...
                                X