Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da idu u paketu,s tim sto je Silva odavno ugovorio uslove ugovora dok Ibra tek treba.Inkasirace Milan ogromne pare od ovog transfera,sasvim dovoljno da naprave rekonstrukciju celog tima.

    Comment


    • Koliko god da uzmu njih dvojicu ni blizu ne mogu da zamene.

      Comment


      • Pa dobro, ako dovedu Tevez-a, nece bas tako lose proci. Za Silva-u ce vec biti teze naci zamenu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Bez brige, naci ce oni nekoga.
          Umesto Ibre dovesce Dzeka, a mogu da biraju koga ce umesto Tijaga Silve(recimo mogu Havedesa, Papadopulosa, Godin, Rami, Astori, Benatija, Mbiva, Mbia...).Kriminalno je to sto ce ih PSZ kupiti ispod njihove trzisne cene.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Bez brige, naci ce oni nekoga.
            Umesto Ibre dovesce Dzeka, a mogu da biraju koga ce umesto Tijaga Silve(recimo mogu Havedesa, Papadopulosa, Godin, Rami, Astori, Benatija, Mbiva, Mbia...).Kriminalno je to sto ce ih PSZ kupiti ispod njihove trzisne cene.
            Ibrahimovic je najbolji napadac na svetu, nema dostojne zamene za njega, bukvalno koga god da dovedes mozes naci lagane argumente da je Ibra bolji, to je neko bas realno stanje stvari. Sto se tice Silve on je za mene najbolji stoper na svetu uz Pikea i takodje koga god da dovedu nece moci da ga zameni, mozda nekada, ove sezone sigurno ne.

            Comment


            • U pravu je Mvp, za ovu dvojicu nema zamena.

              Ali se moze rekonstruisati tim, dobar novac ce dobiti od transfera obojice. Mada ja i dalje mislim da ce Tiago ostati, e sad videcemo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Milan ce kad se sve sabere inkasirati u budzet preko 100 miliona.(transfer+plate igraca)

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Milan ce kad se sve sabere inkasirati u budzet preko 100 miliona.(transfer+plate igraca)
                  I vise nego dovoljno da se tim pojaca za sledecu sezonu...

                  LEONARDO CONFIRMS TALKS. "Yes, negotiations are ongoing and we talked about in Sweden. For now, everything is possible, because the market wants and it is open. We will meet Mino Raiola (Agent Ibrahimovic ed) and see what can happen, "said Leonardo on his arrival in Paris, according to Gazzetta dello Sport.
                  Za sada se samo pominje Zlatan u ovoj prici.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ibrahimovic je najbolji napadac na svetu, nema dostojne zamene za njega, bukvalno koga god da dovedes mozes naci lagane argumente da je Ibra bolji, to je neko bas realno stanje stvari. Sto se tice Silve on je za mene najbolji stoper na svetu uz Pikea i takodje koga god da dovedu nece moci da ga zameni, mozda nekada, ove sezone sigurno ne.
                    Ubedljivo najkorisniji igrac u celoj Seriji A, ima 31 godinu i u pravo vreme ga prodaju, posto cisto sumnjam da bi mogao i ovoj nadolazecoj sezoni da ponovi isti ili slican ucinak iz prosle.Pa donekle i razumem njegovu prodaju.Slazem se sa tim da je njegov gubitak nenadoknadiv.

                    Pa vecinu ovih stopera koje sam nabrojao daleko su oni od nivoa na kom je Silva.Jos ako dolazi iz druge lige trebace mu dodatno vreme da se privikne.Mozda budu svetska klasa, a mozda ne.Trebace dobro da razmisle u Milanu koga bi mogli uzeti, a da ima perspektivu.

                    Comment


                    • Милан ће овим, ајде да га још назовем потенцијалним трансфером, зарадити 170 милиона, што од самог трансфера, што од плата поменуте двојице, што је са финансијске стране идеалан потез, али са спортске и не толико, ако се у обзир узме да су највероватније замене Дестро и Огбона....танке су то замене.

                      Comment


                      • Pozdravio bih ovu prodaju ako bi to znacilo da dolaze levi,desni bek,stoper,dva igraca u vezi i neki rasni spic.

                        Ali naravno da nema nista od toga.

                        Juve ce sa pola snage uzeti titulu.

                        Comment


                        • Izgleda da je Ibra pristao da ide u PSG , tako pisu svi , znaci to bi trebalo biti to ..

                          Au , kako li ce Milan ovo da rijesi ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Nece biti zamene Destro i Ogbona,oni su bili cilj dok nisu imali previse para.Sada kad im budzet ode u nebo pikirace mnogo kvalitetnije igrace.Po mom misljenju ovo je potez koji je morao biti odradjen s obzirom da uopste nemaju pare za dovodjenje igraca,a sa istom ekipom da igraju sledece sezone tesko da bi napravili neki bitniji rezultat.

                            Comment


                            • Ibranimovic je klasican profesionalac, ne gaji emocije prema nikome, nije se vezao posebno ni za jedan klub, tako da njegovu odluku potpuno razumem, otisao je za veci novac... a i ima vec 31 godinu, tesko da moze da pruza vise od ovoga, moze u najboljem slucaju isto ili losije...
                              Sa druge strane Silva me duboko razocarao... pre samo nekoliko dana produzio je ugovor za 6 miliona po sezoni, mislio sam tad da ostaje sigurno i da ce uskoro dobiti i kapitensku traku o kojoj je po svojim recima, mastao... medjutim, tipicno za Brazilca, otisao je cim je neko ponudio vise novca, bez razmisljanja je prihvatio 7 miliona od PSG-a... u tom slucaju neka ide, bolje da gledam Acerbija koji navija za Milan, pa makar i bio daleko losiji...
                              Sto se tice potencijalnih pojacanja, u odbrani najverovatnije Astori, po kvalitetu ne moze da se poredi sa Silvom koji je najbolji stoper sveta, ali ima iskustvo igranja u Serie A i moze biti dostojna zamena... U napadu, nadam se nekom velikom imenu, mislim da bi Dzeko bio idealna zamena za Ibru, mada moze i Tevez ili recimo RVP, zasto da ne... samo se bojim scenarija gde bi se zadovoljili transferom mladog Destra koji se vec pominje kao meta... jeste talenat ali treba zameniti najboljeg napadaca, a to moze neko ko je u stanju trenutno da pravi razliku...
                              sve u svemu, klub ce definitivno osetiti znacajan priliv novca, finansije ce se stabilizovati, ali to nama simpatizerima apsolutno nista ne znaci ako nema rezultata na terenu i trofeja...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Ja opet ponavljam, za sada se samo za Zlatana zna i Leonardo je potvrdio moguci dogovor izmedju dva kluba oko Svedjanina, Silva se za sada ne pominje u ovom deal-u...;)
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X