Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kojim sportom se bavite ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    kosarka je zivot,kosarka je sve,za nju zivim,za nju borim se!
    bb0-dwyane wade-lebron james-miami heat

    Comment


    • #32
      Trenirao sam fudbal 3 godine, ali sam bio prinudjen da prestanem zbog ucestalih operacija. Generalno sam dobar u svim sportovima koje sam igrao, a najvise u fudbalu i stonom-tenisu, koji igram stalno amaterski.

      Comment


      • #33
        Sa nekih 9 godina sam počeo da treniram košarku i to je trajalo čitave dvije sedmice. Od 10 treninga koliko smo trebali imati, imali smo 2, radi trenera debila i odustao sam od toga. Sada jedina rekreacija mi je bajs. Nekad laganim tempom 2 sata i to ranom zorom pored Drine i ponekad predveče, malo brdske vožnje...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • #34
          Kick box, BB
          Last edited by Cassius Clay; 28-08-12, 17:50.

          Comment


          • #35
            ja nzm jesam li pisao , kosarku trenirao 4-5 godina pa onda tenis od pre 7 godina pa sve do sada
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Sta,kosarku sa 4 godine si trenirao ?
              To ti je bila dobra taktira,prvo se malo izvuces,pa kad predjes na tenis imas servis kao Izner.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Kosarka
                Od jaceg ima ludji!!!

                Comment


                • #38
                  Isprasile nas poljakinje danas 3:1... doduse, odigrala sam svojih 10 minuta i to je bilo to.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Sara View Post
                    Isprasile nas poljakinje danas 3:1... doduse, odigrala sam svojih 10 minuta i to je bilo to.
                    Nema problema, kad nasi mogu da izgube od Estonije u kosarci mozes i ti da izgubis od tih ozracenih Poljakinja ;) Opusteno Rosa.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • #40
                      Fala, fala Kondicijo, tvoje reci puno znace..
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • #41
                        Aj da se i ja malo kurcim.Za nekih 10-ak dana presao sam 1800 km bajsom. Rumunija,Madjarska i slovacka.
                        Oslabio sam 7 kila a dupe mi se deformisalo od sica al opet super iskustvo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Indigo View Post
                          Aj da se i ja malo kurcim.Za nekih 10-ak dana presao sam 1800 km bajsom. Rumunija,Madjarska i slovacka.
                          Oslabio sam 7 kila a dupe mi se deformisalo od sica al opet super iskustvo.
                          Dosta si preshao,ozbiljno,a koliko si para usput potroshio i gdje si spavao ?
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ti bi mogao onda 'ladno na tour de france da ides. Samo se nadam da ne koristis doping, dzaba onda.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Indigo View Post
                              Aj da se i ja malo kurcim.Za nekih 10-ak dana presao sam 1800 km bajsom. Rumunija,Madjarska i slovacka.
                              Oslabio sam 7 kila a dupe mi se deformisalo od sica al opet super iskustvo.
                              Probaj malo kik boks i MMA,da vidis kako skida kilazu,Smrsao sam 19 kila za god i po dana ali ishrana je bila normalna.Nikakva dijeta i jos odradis par meceva i Bog da te vidi :-)))

                              Comment


                              • #45
                                Ovde svi mrsave od treninga jedino se ja gojim ... mada ce pre biti to sto jedem Nutelu u 3 ujutru
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X