Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kojim sportom se bavite ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojim sportom se bavite ?

    posto je obrisana tema .. a ja sam postigao odlicne rezultate moram je otvorit :



    samo da vi se pofalim da sam polozio za CRNI pojas u JU-JUTSU Crni pojas 1 dan

    i jos nesto..
    sad u ponedeljak je bila gradska veslacka regata u veslanju ( Bar ) osvojili smo prvo mjesto
    danas smo bili u Tivtu medjugradska regata i tu smo uzeli ZLATO ( veslali smo 1 milju = 1852 m )

    u subotu nas ocekuje finalna i najveca regata ( medjunarodna ) odrzava se u Baru 26.maja dolaze ekipe iz slovenije srbije hrvatske i iz jos drugih zemalja.. nadam se da cemo se i tu okititi zlatom
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

  • #2
    Svaka cast

    Ne bi trebalo da je obrisana, da nije prebacena u chat?
    sigpic

    Comment


    • #3
      ne znam bila je posebna tema sad dje je zavrsila ... ?
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #4
        e posle ovoga ti je oprosteno sto si nas u poslednje vreme malo zanemariobravo ice
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #5
          jedva sam stizao do kompa.. trening i samo trening
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #6


            Ice, kidas!

            De, majke ti, odmori malo na leto, ne moze Sone sve sam...

            Comment


            • #7
              Ja treniram odbojku vec desetak godina. Amaterska odbojka je u pitanju iako sam dosta puta pozelela da predjem u profesionalce na kraju to necu ostvariti jer moram slusati razum i osigurati svoj zivot tako da cu jos malo biti aktuelna i onda je to to, sledi upis na faks.

              Nedavno je nasa ekipa igrala finale regionalnog kupa protiv Hrvatica, ostvarena je pobeda od 3:0, igram na poziciji korektora i tu sam zabelezila 17 poena.

              Spoiler

              Treca u plavoj majici






              i na kraju, ono najvaznije
              (dole skroz levo )

              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • #8
                Ja sam na ovu temu baš lepo ispisala štošta prošli put. De se dela?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Ja sam trenirao kosarku 2 godine i onda sam prestao,imao sam kak oto da nazovem "povredu".. Morao sam da usivam nokat na noznom prstu,i jedno 3 meseca nisam radio ni fizicko ni bio na treninzima. I onda jbg nikako da nadjem pravu formu,a bio sam veoma dobar u to vreme. Igrao sam 2 ili 3 zavisi kako kad
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by bice View Post
                    Morao sam da usivam nokat na noznom prstu

                    Aaaaa, najezila sam se....
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • #11
                      Ma ne daj Boze nikom...

                      Jos je tragicnije kako sam povredio taj nokat... Malo je smesno i znam da cu ispasti glup ako kazem zato nema veze necu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #12
                        Nista me ne zanima kad je LBJmvpFORlife bio kapiten Ljajicu i Milivojevicu ne treba dalje navoditi ko sta trenira
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by bice View Post
                          Ja sam trenirao kosarku 2 godine i onda sam prestao,imao sam kak oto da nazovem "povredu".. Morao sam da usivam nokat na noznom prstu,i jedno 3 meseca nisam radio ni fizicko ni bio na treninzima. I onda jbg nikako da nadjem pravu formu,a bio sam veoma dobar u to vreme. Igrao sam 2 ili 3 zavisi kako kad
                          Baki moj ja sam polomio nogu i iskidao ligamente isto vreme pola godine nisam mogao da stanem kako treba i evo me hvala bogu za mesec dana potpisujem ugovor \o/
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • #14
                            Ma verujem,nego eto ja posle toga jednostavno nisam ni imao neku zelju da pokusam,posto sam se plasio da mogu opet da dozivim neku povredu i onda da se sjebem nacisto. Eto sad igram ono rekreativno sa drugovima basket,fudbal sve normalno, ali ko zna mozda jednog dana opet pocnem da treniram.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by bice View Post
                              Ma verujem,nego eto ja posle toga jednostavno nisam ni imao neku zelju da pokusam,posto sam se plasio da mogu opet da dozivim neku povredu i onda da se sjebem nacisto. Eto sad igram ono rekreativno sa drugovima basket,fudbal sve normalno, ali ko zna mozda jednog dana opet pocnem da treniram.

                              Pa to je realno najgore, kada se oporavis posle teske i nezgodne povrede imas tu blokadu i strah u glavi da se opet ne desi isto pa se bojis da krenes opet i das sve od sebe.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment

                              Working...
                              X