Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sljedeće kolo Man Utd ide na SK3 upravo zbog činjenice da taj meč prenosi BHT1 i tako će vam biti svako kolo po jedna ili dvije utakmice.

    Comment


    • Aha, znaci mi koji zivimo u Srbiji necemo moci da gledamo odredjene utakmice jer ih prenosi neka televizija u BiH?! Tj moci cemo, na tim posebnim kanalima...

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Aha, znaci mi koji zivimo u Srbiji necemo moci da gledamo odredjene utakmice jer ih prenosi neka televizija u BiH?! Tj moci cemo, na tim posebnim kanalima...
        Drug taj SK koji ti gledaš u Srbiji gledam i ja u BIH, tako je funkcionisalo i poršle sezone. Vjeruj da bi više volio da SK radi prijenos nego oni retardi sa BHT al kako je tako je

        Comment


        • Mogao je SK mnogo bolje to da resi... Trebali su lepo da pustaju kao sto su i do sada pa neka vama pocrne ekran u toku utakmice. Kao sto to sada rade kada se pustaju npr utakmice LS ili LE pa nama pocrne HRT ili OBN.

          Stvarno su me razocarali!

          Ti ces barem moci da gledas obe utakmice koje se budu prenosile dok ja moram da uzimam poseban paket da bih imao i ostale SK kanale. Tako je, ko sisa nase trziste i ovako smo najvece. Navikli smo na to da imamo "poseban" tretman...

          EDIT: Sad proverih, vidim IKOM ne nudi dodatne kanale SKa uz neki poseban paket... tako da moram da se ispravim! Nemam ni mogucnost da uzmem poseban paket tj ne mogu ni da gledam iako hocu da platim.
          Last edited by Sir Giggsy; 18-08-12, 03:17.

          Comment


          • http://www.tarzanija.com/velika-sestorka-liverpul/

            http://www.tarzanija.com/velika-sestorka-arsenal/


            Vidjeh ovo na fb.Vidim da je sajt saljive prirode ali u ovim tekstovima ima dosta istine.Nisam siguran koliko ce se svidjeti navijacima Arsenala...ovaj za Liverpul je dosta realan.

            Comment


            • “Kako sam ja uopšte došao do toga da na sredini terena sarađujem sa Džondžom Šelvijem i čime sam to zaslužio”.
              Osim ovoga je manje-vise realno, Dzondzo je dobar igrac i ima potencijala za veliku karijeru. Samo neko drugo ime tu da su stavili i to je to a Tatica je zasluzio mnogo vise, red je da krene da dobija sve to sad sa Rodzersom ovih godina.
              sigpic

              Comment


              • oba teksta su vrhunska, umesto Selvija Spiring i to je to

                Comment

                Working...
                X