Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Condition23 View Post
    I ja mislim, nego sam procitao da ce da se smiluju na 21

    Samo je pitanje vremena kad ce Vertongen da potpise za Totenhem.

    Norwich odbio 4.5 miliona od West Ham-a za Holta... Big Sam sad hoce Joselu-a iz Reala barem na pozajmicu.
    Kako bih ja Vertongena voleo videti u Arsenalu, zbog toga sto moze da igra na svim pozicijama u odbrani a to nam svakako treba.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • #32
      Paul Lambert i zvanicno novi trener Aston Vile
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Topdzija View Post
        Kako bih ja Vertongena voleo videti u Arsenalu, zbog toga sto moze da igra na svim pozicijama u odbrani a to nam svakako treba.
        Jbg izgleda da definitivno prelazi u Totenhem. Odlican igrac.

        Ako Van Persi ne postigne dogovor sa upravom Arsenala o produzenju ugovora, Mancini ce da zagrize da ga dovede u City. Evo i jedne slike.

        Najjaci je naslov:

        Mancini takes a break... but he won't cool on Van Persie

        Last edited by Condition23; 02-06-12, 16:57.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • #34
          Mancini kralj , iz dana u dan sve vise i vise gotivim tog lika

          Ralf Ragnick novi trener WBA
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #35
            Joey Barton has been punched in an altercation outside a nightclub in Liverpool in the early hours of Monday morning.

            Police were called and two men arrested following the incident, with Barton leaving the scene voluntarily.

            The 29-year-old QPR midfielder had been in Garlands nightclub in Liverpool city centre.
            A statement by Merseyside Police read: "We have arrested two men following reports of a disturbance in Liverpool city centre in the early hours of this morning.

            "Officers were called at 5.30am following reports of an altercation outside of a nightclub.

            "On arrival they found a 29-year-old man who had sustained some injury to his face.

            "The man left the scene voluntarily. Two 21-year-old men were arrested at the scene for a public order offence and they are currently in police custody."

            Barton is currently facing a 12-match ban and an internal investigation at Loftus Road for the events surrounding his red card at Manchester City on the final day of the season.


            http://www1.skysports.com/football/n...ightclub-fight


            Bas me cudi uvek je bio miran i povucen decak
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #36
              Mancini hoce da pojaca stopersku poziciju. Primarna meta Kolocini a ako Njukasl odbije ponudu pokusace da dovede Agera ili Luiza (mislim da u startu Luiz otpada jer nece iz Celsija sigurno, nema ni potrebe da ode).

              Takodje se interesuje za Argentinca Matiasa Rodrigeza koji igra za Univerzidad Cile na poziciji desnog beka ili krila.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • #37
                Lud je sto hoce Luiza. A ne vjerujem ni da ce Agger ici negdje, tako da mu ostaje samo Coloccini. Cuo sam Mancini zeli i Martineza iz Bilbaa.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • #38
                  Martinez se povezuje i sa Bayern-om, Manchester-om. Tako da ima on dovoljno opcija.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Condition23 View Post
                    Mancini hoce da pojaca stopersku poziciju. Primarna meta Kolocini a ako Njukasl odbije ponudu pokusace da dovede Agera ili Luiza (mislim da u startu Luiz otpada jer nece iz Celsija sigurno, nema ni potrebe da ode).

                    Takodje se interesuje za Argentinca Matiasa Rodrigeza koji igra za Univerzidad Cile na poziciji desnog beka ili krila.
                    Njega sam ja doveo u FM05 kad sam igrao sa Arsenalom, kolko se secam igrao je na poziciju levog krila i poluspica. 2 sezone zaredom mi je bio proglasen za najboljeg fudbalera sveta.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Topdzija View Post
                      Njega sam ja doveo u FM05 kad sam igrao sa Arsenalom, kolko se secam igrao je na poziciju levog krila i poluspica. 2 sezone zaredom mi je bio proglasen za najboljeg fudbalera sveta.
                      Pise mu desno http://en.wikipedia.org/wiki/Mat%C3%ADas_Rodr%C3%ADguez
                      Ja prvo pomesao, pomislio na Matiasa Fernandeza.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • #41
                        Vidim da su na mnogim sajtovima napravili poredjenje Azara i Kagave-sta su klubovi dobili tj. ko je bolje prosao.Sigurno je da je PL dobila dva vrhunska igraca

                        Comment


                        • #42
                          Spoiler


                          A pojedini navijaci Uniteda (ne ovdje) govore kako je bolje sto im je dosao Kagawa nego Hazard. I sada Hazard odjednom nije najveci talenat u Evropi. Da nema takvih komentara, vjerovatno se na jutro ne bih grohotom smijao.

                          Dobro Powerslave kaze, sigurno je da je liga jaca za 2 velika majstora.


                          Niko Kranjcar (27), mogao bi vrlo lako napustiti Tottenham i preseliti se u Dynamo Kiev.

                          Norwich krenuo za pronalazenjem novog trenera.
                          Premier League Norwich City have been given permission to talk to Birmingham City manager Chris Hughton about the vacancy at Carrow Road, both clubs said on Wednesday.
                          Arsenal ne zuri kada je posao sa RVP-em u pitanju.
                          Arsenal will not be rushed into making an announcement on captain Robin van Persie's future, chief executive Ivan Gazidis insists.
                          Logicno bi bilo zadrzati ga, normalno ako on sam to zeli. Ocekujem da se ostali klubovi umijesaju u ovo. Trebale bi Topdzije to sto prije svrsiti i onda opusteno ganjati pojacanja.
                          Last edited by bracala; 06-06-12, 12:15.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • #43
                            Da Azar ne valja,sigurno ga ne bi Ferguson ganjao Ja o njemu ne znam nista,pa ne mogu reci ko je bolji,a u statistiku ne vjerujem jer mi je mnogo bitnije ono sto sam vidim.Kagavu sam gledao dvije sezone i odusevio sam se tako da je on svakako veliki + za ekipu A ko je bolji,ja stvarno ne mogu reci Valjda ce se oba dobro snaci u PL.
                            Svako svoga konja hvali

                            Comment


                            • #44
                              Ma vidjao sam i ja na drugim forumima i stranim, bas ovo sto je Mumi napomenuo, odjednom navijaci Utd-a(ne ovde) govore kako je bolje sto je Kagawa dosao nego Hazard, a neki i da je on bolji...

                              Kagawa je mene ove sezone pogotovo zasenio, fantastican igrac, i cena za koju je doveden je blago receno smesna, dakle Fergi je strasan posao obavio. Ali, Hazard je jednostavno sledeci Mesi/Ronaldo, decko je sa 20 god prerastao Francusku ligu, statistika govori dosta, i bez obzira sto je placen dvaput vise nego Kagawa, glupo je uopste spominjati i pricati o kakvom talentu se radi. A ko je bolji, najbolji pokazatelj ce biti sledeca sezona..

                              Svakako je neupitno da je liga dobila dva strasna igraca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by tata Mumi View Post
                                Spoiler


                                A pojedini navijaci Uniteda (ne ovdje) govore kako je bolje sto im je dosao Kagawa nego Hazard. I sada Hazard odjednom nije najveci talenat u Evropi. Da nema takvih komentara, vjerovatno se na jutro ne bih grohotom smijao.
                                Prepotentni idioti...
                                Da je Kagava vanserijski talenat kao Hazard povezivali bi ga sa Real Madridom.
                                Pitanje je kako ce se Kagava prilagoditi, jer ce njemu svakako biti teze nego Hazardu.Kagava se po meni ne uklapa u Fergijevu formaciju 4-4-2, nisam optimista po pitanju njegove pozicije u timu i da li moze da pruzi partije iz prosle sezone.Svakako ne bih zeleo da ga Ferguson gurne na centralnog veznog, jer ce trebati da se prilagodi toj novoj poziciji i trebace navijaci Junajteda biti jos strpljiviji.Samo se setite Modrica, kakav je bio njegov pocetak u PL, a kakav je sada.

                                Comment

                                Working...
                                X