Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by S-Nash View Post
    Dzeko i treba da ide odande, doprineo je dosta ali onaj duduk ne zna na pravi nacin da kombinuje i rotira takve napadace tako da ce ovo biti pravi potez ako se realizuje. Od Gomeza je bolji igrac, nadam se da ce biti prva opcija tamo.
    Što se mene tiče ja bih iskreno volio da ode iz Citya, a pogotovo u klub kakav je Bayern. Mada će mnogi reći da je već "prekucao" tu ligu, bolje je i tu igrati nego u Cityu biti prepušten na volju Mancinija, koji ga ne favorizuje baš mnogo.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • #17
      Nakon sto je Edinov menadzer sinoc demantovao vijest o dogovoru evo i Edin je to na svoj web stranici takodjer uradio

      Već nekoliko mjeseci se špekuliše oko toga odlazim li ili ostajem. U više navrata sam preko svoje oficijalne stranice kazao kako ne razmišljam o tome, a ukoliko se takvo nešto desi budite sigurni da ću ja to prvi objaviti, a ne neki engleski ili njemački portal

      Comment


      • #18
        Ruski milijarder kupio 51% Redinga... I oni ce sad da pocnu da masu parama i milina (meni se to svidja jer je ta praksa odavno zazivela). Sve vise Sitija, Malaga, Sen Zermena itd itd.
        Navodno su vec zagrizli za Krasica a ne sumnjam da ce odraditi 10ak transfera.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • #19
          Originally posted by danijelkr View Post
          Nakon sto je Edinov menadzer sinoc demantovao vijest o dogovoru evo i Edin je to na svoj web stranici takodjer uradio
          Da, demantovaše i on i Redžepagić, a baš sam pomislio da je sve gotovo što se toga tiče.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #20
            Demantovao je i Bajern kad je Boatenga kupovao. Nije ovde jos sve gotovo

            Comment


            • #21
              Originally posted by Merlin View Post
              Da, demantovaše i on i Redžepagić, a baš sam pomislio da je sve gotovo što se toga tiče.
              Treba uzeti sa rezervom ove njihove demante jer Irfan ne voli kad se previse prica o njegovom transferu, kao i svaki normalni menadzer u Europi. Od kad je dosao u Sarajevo svaki igrac koji je doveden saznalo je se tek kad je potpisao ugovor. Nije od menadzera koji ne moze sakriti i mora se pohvaliti da pregovorima sa Bayernom. Evo i Bild pise da postoje kontakti City-a i Bayerna. Navode da bi Bayern trebao kesirati 30 miliona € za Dzeku, ako ga zele u svojim redovima.

              Comment


              • #22
                http://www1.skysports.com/football/n...rs-resignation

                Lambert podnio ostavku.Steta,odlicno je vodio Norwich prosle sezone.Vjerovatno je Aston Villa njegov iduci klub.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  http://www1.skysports.com/football/n...rs-resignation

                  Lambert podnio ostavku.Steta,odlicno je vodio Norwich prosle sezone.Vjerovatno je Aston Villa njegov iduci klub.
                  Znaci Swansea i Norwich ce se naci u nezgodnoj situaciji ako ne pronadju adekvatne zamene za sada vec bivse menadzere.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #24
                    Bice mi zao ako Swansea ne nastavi ovo sto su radili.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • #25
                      Premier League released players list:


                      Arsenal: Almunia, Brislen-Hall, Hoyte, McDermott, Murphy.

                      Aston Villa: Caira, Cuellar, Heskey, Nelson-Addy, Taylor, Ward

                      Blackburn: Aley, Goulon, Grella, Knowles, Salgado

                      Bolton: Bennett, Blake, Connolly, S Davis, Eckersley, Fazlic, Gardner, Jaaskelainen, Klasnic, Knight, Obadeyi, Robinson, Steinsson

                      Chelsea: Bosingwa, Drogba, Kalou, Mitrovic, Taylor

                      Everton: Davies, Hahnemann, McFadden, Nsiala, Orenuga, Roberts

                      Fulham: Barroilhet, Cosgrove, Grygera, Harris, Johnson, Murphy, Pogrebnyak, B Riise

                      Liverpool: Amoo, Darby, Emilsson, Gomis, McGiveron, Roberts

                      Man City: Assulin, Benali, Hargreaves, Mancini, Nielsen, Taylor, Tse

                      Man Utd: Kuszczak, Owen

                      Newcastle: Adjei, Airey, Donaldson, Folan, Guthrie, Henderson, Kadar, Lovenkrands, McDermott, Nzuzi, Smith

                      Norwich: Ball, Dawkin, Whitbread, Wilbraham

                      QPR: Agyemang, Borrowdale, Buzsaky, Cerny, Cook, Gabbidon, Hall, Hill, Olley, Ramage, Shittu, Vine

                      Stoke: Davies, Diao, Fuller, Moult, Soares

                      Sunderland: Bagnall, Carson, Cook, Elliott, Gordon, King, Tounkara

                      Swansea: Bodde, Smith, Thomas, Walsh

                      Tottenham: Alnwick, Jansson, Lassen, Nelsen, Oyenuga, Ranieri, Saha

                      West Brom: Andrews, Downing, Edge, Elford-Alliyu, Fulop, Mattock, Scharner, Shorey, Tchoyi

                      Wigan: Breeze, Diame, Girvan, Gohouri, Myler, Pollitt, Robinson, Rodallega, Rugg, Thomas

                      Wolves: Craddock, Harris, Hemmings, Spray
                      http://www1.skysports.com/football/n...ayers-revealed
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • #26
                        Chelsea have spent the same amount on Hulk, Hazard & Marin as Liverpool spent on Carroll, Downing & Henderson.
                        True story. xD

                        Comment


                        • #27
                          a ko je ovaj mitrovic sto igra u chelsea

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by n.aleksa View Post
                            a ko je ovaj mitrovic sto igra u chelsea
                            Svedjanin '92 je, spic, u sezoni 09-10 dao 16 golova na 29 utakmica za Celsijev mlad tim.

                            Arsenal zainteresovan za Dumbiju iz CSKA. Klauzula mu je 26 miliona funti, ali verovatno ce da spuste malo Venger trazi i Konoplyanka iz Dnjepra, ima 22 godine i bio bi dobra zamena za Arsavina.

                            City i Liverpul hoce Gastona Ramireza. Bolonja trazi 20 miliona.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • #29
                              Tesko da ce CSKA nesto mnogo spustiti klauzulu. Bice mu cijena tu negdje oko €25m.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by tata Mumi View Post
                                Tesko da ce CSKA nesto mnogo spustiti klauzulu. Bice mu cijena tu negdje oko €25m.
                                I ja mislim, nego sam procitao da ce da se smiluju na 21

                                Samo je pitanje vremena kad ce Vertongen da potpise za Totenhem.

                                Norwich odbio 4.5 miliona od West Ham-a za Holta... Big Sam sad hoce Joselu-a iz Reala barem na pozajmicu.
                                Last edited by Condition23; 02-06-12, 13:24.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X