Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko ja znam Wolfsburg nije Dortmund, a Arsenal nije Manchester.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • A Wolfsburg je isto igrao 'lepo' kao Dortmund prosle sezone,pa je izgubio,po meni jedino Bajern moze nesto da uradi.

      Comment


      • Koliko god volio Barcu , ovo je fakat nevjerovatno .

        U mojoj kladionici je kvota na Milan 11 , e pa sad na Chelsea vs Leverkusena 1.45 , na Barcu protiv Milana 1.25 , svasta

        I ja cu igrati 2 na Arsenal , ali to ce biti zestoko ;)
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Jeste igrao Wolfsburg lepo, ali em su promenili dosta bitnih srafova tokom leta, em je Dzeko pravio problem ako se secam jer je hteo da ide. Ne nuzno pravio problem da ne budem neshvacen, nego jednostavno oseti se ta negativna energija u timu. Ono sto je Klopp napravio sa Borussia-om je za najmanje klasu iznad tog Wolfsburg-a (ja bih rekao i vise) i kostur tima je ostao, a koliko vidim Gundogan je sasvim dobra zamena za Nuri-a i tek ce da briljira.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Jeste igrao Wolfsburg lepo, ali em su promenili dosta bitnih srafova tokom leta, em je Dzeko pravio problem ako se secam jer je hteo da ide. Ne nuzno pravio problem da ne budem neshvacen, nego jednostavno oseti se ta negativna energija u timu. Ono sto je Klopp napravio sa Borussia-om je za najmanje klasu iznad tog Wolfsburg-a (ja bih rekao i vise) i kostur tima je ostao, a koliko vidim Gundogan je sasvim dobra zamena za Nuri-a i tek ce da briljira.
            Videcemo sutra

            Comment


            • Napisao sam ja jedan tiket onako iz zajebancije

              Rusija - Makedonija 2
              Djokovic - Nadal 2
              Golubev - Patience 1
              Donskoy - Sousa 1
              Pospisil - Cacic 2


              Cekam jos Makedonija da pobedi i Nadal Bice tesko ali dobro

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Videcemo sutra

                Pazi, ja ne kazem da Arsenal nece dobiti, stavise, favoriti su zbog reputacije i iskustva po meni, ali reci da je dvojka ko kuca po onome sto Arsenal igra ove sezone je suludo.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Pa doveli su dobra pojacanja,samo treba to uklopiti...

                  Comment


                  • Lepa kvota na Junajted koji gazi redom! A za Barsu su se bas izbacili

                    Sutra bi moglo nesto da se sastavi za ta dva dana
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Tako je Monya ! !

                      Jos Malaga da sacuva prednost i prosao
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Evo moje neko misljenje za tikete sutra pa odigrajte ako zelite :

                        Apoel - Zenit - @2 2.25 - Zenit je po meni mnogo kvalitetniji tim , slusao sam u magazinu da zele da dodju do polu-finala , malo me iznenadilo ali imaju tim i imaju ocito veliku zelju , Apoel se provukao u Ligu Sampiona, nemaju neki kadar pa je po meni 2 najrealnije odigrati i trebal bi doci uz minimalnu pobedu od 0-1 ili 0-2

                        Barcelona - Milan - @3+ 1.4 - Nekako smo navikli da kada Milan igra sa Spancima bude golijada , ranije sa Realom sada sa Barsom , verujem da ce biti golova a 3+ mi je nekako najrealnije i verovatno ce doci ako ne cak i vise golova

                        Chelsea - Leverkusen - @H1 (0:1) 1.85
                        - Celzi ima los pocetak ako se to moze nazvati lose , recimo malo slabije od ocekivanog i dominantnijeg , ali i dalje su sjajni , Leverkuzen nema dobar start u Nemackoj i nekako mislim da ce Celzi ovo dobiti 2,3 razlike i nekako mi je dobra kvota na hendikep

                        Dortmund - Arsenal - @x2 1.6 - Mogu biti skroz oslabljeni , mogu biti ocajni , ali oni nose ime Arsenal i uvek su tu dobir igrace , ne mozete biti losi a da igrate u Arsenalu , Dortmund je lose startovao i mislim da ce Arsenal izvuci bar 1 bod.

                        Genk - Valencia - @2 1.7 - Genk u strasnoj zbrci , De Brujin povredjen , treneri se menjaju , tako da bi VAlencia ovo trebala lagano dobiti a i kvota je odlicna

                        Olympiakos - Marseille - @0-2 1.6
                        - Mec u kojem ce biti verovatno strasne odbrane i verujem da 3 gola ni u ludilu nece pasti a 0-2 je kvota vrlo dobra i po meni jako realna

                        Porto - Shakhtar - @x2 2.1 - Po meni Sahtjor ima temi koji igra LS vec dosta u zadnje vreme i bez obzira na to sto je Porto uzeo LE , mislim da Sahtar moze X izvuci

                        Kv.53.26 , izbegao sam Plzen i BATE jer je nesigurno dosta
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Na Barselonu kvota 1.25 protiv Milana mislim stvarno
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pa Mando gdje ces protiv Porta

                            Odlicni su , samo mi se taj x2 na Shakhtar ne svidja
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Nema Falka nema Porta,a osjetice oni kontru ukrajinaca ,ma igrao taj treci zajebanciju.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Danas Oly i Plzen i polivaj
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X