Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Pomerio sam se s mesta, i ja sam ga odigrao. #%d*

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...59-7381792-836
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Sad cu da odaberem koje utakmice da odigram 0-2 na jednom tiketu i prvo poluvreme X na drugom tiketu.

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Prosao sam na onom ludjackom listicu sinoc Hamburg i Oklahomu,Arsenal i Liverpool mi je kvota 1,a Sunderland mi vodi na poluvremenu,kako je krenulo mogao bi onaj listic proci,a svi ste mu se smijali $#^%RT
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg215706#msg215706 date=1292679971]
            Prosao sam na onom ludjackom listicu sinoc Hamburg i Oklahomu,Arsenal i Liverpool mi je kvota 1,a Sunderland mi vodi na poluvremenu,kako je krenulo mogao bi onaj listic proci,a svi ste mu se smijali $#^%RT
            [/quote]
            Naravno da ces proci,rekao sam odmah da je dobitni.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg215706#msg215706 date=1292679971]
              Prosao sam na onom ludjackom listicu sinoc Hamburg i Oklahomu,Arsenal i Liverpool mi je kvota 1,a Sunderland mi vodi na poluvremenu,kako je krenulo mogao bi onaj listic proci,a svi ste mu se smijali $#^%RT
              [/quote]


              Ko se smijao , ja sam rekao da ima sanse . #^GH*#



              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                ovaj hofenhajm me konstantno jebe a ja konstantno nastavljam da ih igram #%d*
                kad igram protiv njih ne doje(dortmund, frankfurt, studgart, lever).. u proslom kolu odigram na njih a oni kuci nereseno sa nirberngom... i sad opet odigram kontra njih, a oni u gostima vode 2-0 protiv wolfsburga &amp;@/+W

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  eto gangrena pobedio ajntraht, red je bio da dortmund kiksne kao sto sam ti bio rekao

                  edit:gangrena $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    [quote author=Gangrena link=topic=1371.msg215351#msg215351 date=1292612683]
                    Brighton Notts 1
                    Eintracht Dortmund 1
                    Braga Academica 1
                    Xerez Girona 1


                    debili u mocartu umesto Tvente stave mi keca na Eintracht a ja jos veci debil nisam gledao u listic video kad sam dosao kuci #%d*
                    [/quote]
                    ahahaha ljubim je kako mi dosla kvota 3.7 ne verujem ahahaha eto meni 50 evra
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Zlatno pravilo: Kada ti onaj covek sto radi pogresi, ne vracaj se da promenis taj tip.

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg215772#msg215772 date=1292691720]
                        Zlatno pravilo: Kada ti onaj covek sto radi pogresi, ne vracaj se da promenis taj tip.
                        [/quote]
                        U tome je fazon da sam odma pogledao tiket ispravio bi mi tvente koji je odlozen bio i dobio bi 1000 dinara ovako imam 50 evra
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          ne verujem da ce doci kec na milan... 3.5 miliona eura je uplaceno na njihovu pobedu, u svakom slucaju videcemo za 45 minuta jel se mulja il se ne mulja (%fsd%&amp;j

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Gdje gledas koliko je eura uplaceno po mecu,Carteru?
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=carter985 link=topic=1371.msg215912#msg215912 date=1292705547]
                              ne verujem da ce doci kec na milan... 3.5 miliona eura je uplaceno na njihovu pobedu, u svakom slucaju videcemo za 45 minuta jel se mulja il se ne mulja (%fsd%&amp;j
                              [/quote]
                              Zabiberio im Borriello chorbu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                kao sto rekoh, velike su to pare, jos pogotovo sto su kladze sponzori vecini vecih timova...

                                [quote author=manda link=topic=1371.msg215918#msg215918 date=1292706846]
                                Gdje gledas koliko je eura uplaceno po mecu,Carteru?
                                [/quote]
                                vojna tajna, ne smem ti reci $%&amp;5@$A
                                salim se, postavicu link cim opet proradi... nece trenutno da mi ga otvori u browseru...

                                edit: evo proradio http://www.bet-mate.com/Views/MoneyWay.aspx

                                Comment

                                Working...
                                X