Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plivanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Vladan View Post
    Korac je najjaci, dok je na eurovision bio stream RTS 2 gledao sam samo radi njega, to se ne propusta
    Neprevazidjen je U Atini 2004. radio je prenos maratona i to je bio prvi put da sam odgledao celu trku i uopste nije bilo dosadno, naprotiv. U moru bisera najjace je bilo kada je za jednu atleticarku rekao da izgleda kao pokretna reklama za UNHCR


    Veceras 400m IM za muskarce i stafeta 4x100 slobodno u zenskoj konkurenciji se moraju odgledati. Phelps bled u kvalifikacijama, najslabije ulazno vreme, morace dosta bolje inace ce ga Lochte lagano odraditi. USA vs AUS u stafeti uvek je poslastica
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • #32
      Svi za Rajana i Australiju
      sigpic

      Comment


      • #33
        Gosin Korać ili nije doručkovao danas ili nije imao inspiraciju ni u jednoj plivačici, uglavnom jedva progovarao danas.

        Felps dosta neubedljiv.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #34
          Promenili odluku, Park ipak pliva 400m slobodno.

          Comment


          • #35
            I bilo je idiotski diskvalifikovati coveka zbog pogresnog starta na 400m u kvalifikacijama zbog minimalnog prestupa. Ajde da je sprint, neka kasnija faza takmicenja ili da je zestoko kiksnuo, pa i da razumem. Dobro je da su to ispravili.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Navras View Post
              I bilo je idiotski diskvalifikovati coveka zbog pogresnog starta na 400m u kvalifikacijama zbog minimalnog prestupa. Ajde da je sprint, neka kasnija faza takmicenja ili da je zestoko kiksnuo, pa i da razumem. Dobro je da su to ispravili.
              Mislim da su napravili gresku, videlo se i na snimku da je covek regularno krenuo. Perfektan start. Bilo bi dobro da osvoji zlato u inat svima.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Dusan View Post
                Mislim da su napravili gresku, videlo se i na snimku da je covek regularno krenuo. Perfektan start. Bilo bi dobro da osvoji zlato u inat svima.
                Nisam bas pazljivo pogledao snimak i meni se cinilo da je sve ok, ali rekoh sta znam, mozda je zaista krenuo koju stotinku ranije. I da jeste opet ne bi trebalo da mu zalepe diskvalifikaciju jer to u biti nista ne menja. Samo kad je ovo preziveo, osvajanje zlata je laksi deo posla
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • #38
                  Au, kakva trka Lochtea Razbio je. Phelps bez medalje.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • #39
                    Tooooooooooooooooooooooooooooooooooo
                    Em sto ga je razvalio em sto je ostao bez medalje, woooooooooo-hoooooooooo
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Samo prvo u nizu posrtanja Phelpsa. Valjda ce se Cavke osvetiti za prosle OI.

                      Comment


                      • #41
                        Razbio ih Lochte, a bas me zanima koliko ce medalja Felps da osvoji na ovim OI.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #42
                          Ocekivao sam da Lochte dobije, ali sam ocekivao vise od Phelpsa, bila bi zanimljivija trka. Izgleda da je u zestokom kanalu, mogao bi to Cavke iskoristiti, ali ima jos konkurenata.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • #43
                            Ma ni prosli put on nije nista posebno izgledao u kvalifikacijama pa bi uvijek uvece izvlacio nenormalne stvari, nema toga vise. Rajan je masina
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Lochte potpuno ocekivano.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • #45
                                Volmer kad god uskoci u bazen popravlja olimpijski rekord, sjutra pada svjetski
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X