Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stonerovo povlacenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stonerovo povlacenje

    Stoner je upravo objavio da se povlači na kraju godine!

  • #2
    Nije šala!

    http://www.crash.net/motogp/news/179...om_motogp.html

    http://www.motogp.com/en/news/2012/Casey%20retirement

    Comment


    • #3
      Koja steta, ne mogu da verujem Nadam se da ce se predomisliti. Veliki, veliki, nenadoknadivi gubitak.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Auh, stvarno ne mogu da verujem da se lik vec povlaci. Ima sansu da bude dominantan koliko i Rossi, ali eto. Jel objasnio zasto? Porodica, ili?
        sigpic

        Comment


        • #5
          Cudan je on lik, imam utisak da on ne voli motorciklizam nego da je samo dobar pa tako zaradjuje. Nije to nista lose, samo mi tako izgleda. Napravio je on onu pauzu 2009. ako se ne varam koju niko nije mogao da objasni, bar su meni izgovori zvucali glupo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            pa dobro,ako su vec tako odlucili..mada i nisam iznenadjena,od njega se tako nesto i moglo ocekivati,uvek mi je nekako bio van svetane mislim naravno nista lose,ali vecina vozaca je osim voznje vodila mnogo racuna o svim ostalim sporednim stvarima (odnosu prema medijima,navijacima....),a on mi je izgledao kao da samo upadne tamo u 5 minuta do pocetka trke,odvoza svoje (i to kako odvoza) i samo se izgubibio je drugaciji..
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              Ne kapiram vas uopšte, zar je teško kliknuti na link i pročitati šta je rekao?

              “After a long time thinking, a lot of time talking with my family and my wife, this has been coming for a couple of years now but at the end of this 2012 season I will be not racing in the 2013 Championship. I will be finishing my career at the end of this season in MotoGP, and go forward in different things in my life,” Stoner told the assembled press.

              “After so many years of doing this sport which I love, and which myself and my family made so many sacrifices for, after so many years of trying to get to where we have gotten to at this point, this sport has changed a lot and it has changed to the point where I am not enjoying it. I don't have the passion for it and so at this time it's better if I retire now.

              “There are a lot of things that have disappointed me, and also a lot of things I have loved about this sport, but unfortunately the balance has gone in the wrong direction. And so, basically, we won't be continuing any more. It would be nice if I could say I would stay one more year, but then where does it stop? So we decided to finish everything as we are now.”

              Comment


              • #8
                Procitao sam sve to i jos uvek stojim iza onog sto sam rekao u prethodnom postu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #9
                  pa kaze da je mnogo razocaran,jer se motogp promenio i on vise u njemu takvom ne uzivanemam pojma na sta misli..
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    procitali smosamo nije nista konkretno rekao sta ga je toliko razocaralo..eto kako smo ga drugacije dozivljavali..meni se uvek cinilo da on uziva jedino na stazi i da je sretan samo kad vozi,a da mu je muka od svih ostalih stvari koje prate taj sport
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Stoner said he only decided 100% to stop racing in last week. Casey also said many reasons why he leaving but birth of daughter not one.

                      Comment


                      • #12
                        Au al sam se raozcarao kad sam procitao onaj tekst sa motogp sajta. Nije mi jasno zasto, ali sta je tu je, zivot ide dalje. Ako se stvarno penzionise na kraju ove godine, onda dogodine navijam za Bradla
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #13
                          I don't have the passion for it and so at this time it's better if I retire now.

                          U ovu recenicu apsolutno ne verujem...strast prema motorima ne moze da se izgubi...tu je nesto drugo u pitanju(mozda zdravlje)...covek koji se bukvalno slepio sa tom masinom kao da na motoru nema vozaca kad ga vozi da izjavi tako nesto...steta...velika steta...i ako nisam Kejsijev navijac...velika steta!!!!

                          Comment


                          • #14
                            http://www.f1-serbia.com/najnovije/c...ner-se-povlaci
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              To je na kraju sezone. Kako ce se odvijati ova sezona to je pitanje. Mislim da ce Pedrosa i Lorenco da olabave malo i cekaju sledecu godinu da se konacno obracunaju. Interesantno ce biti u moto2. Sada se ne bore samo za titulu vec i za upraznjeno mesto u hondi. A sto se Stonera tice ne mora to da bude konacno. Eto npr. Sumaher

                              Comment

                              Working...
                              X