Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stonerovo povlacenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Rosija mozes platiti i 120 m $,on ce ti se isplatiti,jer je covek LEGENDA..a za ovog malog spanca,ne znam,verovatno je od onoga nesto sto sam vec pisao dole..moras me ispratiti sta pisem i sta zelim time da kazem..da se ne ponavljam..;)
    sigpic

    Comment


    • #77
      Cinjenica je da je Moto GP krenuo u pogresnom pravcu... nema vise Suzukija, Kavasakija, cini mi se da je
      pre nekoliko godina bilo reci da ce uci i BMW, ali ni od toga nista. Ne svidja mi se ova prica sa CRT-ovima, fakticki
      u jednoj trci imamo dve. Nisu ni malo konkurentni, tu su samo da popune broj... e, sad, da li je ovo sa Stonerovom
      odlukom pritisak na celnike da se nesto promeni, ne verujem... onda su trebali Rosi, Stoner, Lorenco da izadju svi
      i da kazu necemo tako... ali, ne pitaju se oni tu bas puno koliko mi se cini...

      Comment


      • #78
        Originally posted by Speed Master View Post
        A mozda se ipak ne povuce vec dodje do rokade Stoner-Rosi... malo sale...
        ne zelim da spamujem,ali ovo sto si rekao sad,nista nije nemoguce..po meni to nije sala,vec mozda i jedna od opcija..ali da ne pisemo o tome ovde..ja se izvinjavam jos jednom za spam i za promasaj teme..
        sigpic

        Comment


        • #79
          Ni meni se uopste ne dopada kuda i kako ide Motogp, a tek kad im Rosi ode nadrljali su, kako ce onda privlaciti publiku i praviti novac,ubacice serijske motore da popune broj,ovo sa crt je bezveze,al sve se vrti oko para,kad bi ti vozaci dobili priblizno love kao u moto gp verovatno bi mnogi presli i u wsb,ne bi im bio problem.

          Comment


          • #80
            Aleksandre, Rosi moze naredne 2-3 sezone zavrsavati na 7-8 mestu, ali on je kao istinska legenda moto sporta potreban
            GP takmicenju, pogotovo u ovim trenucima. Ne znam koliko on jos ima ugovor sa Dukatijem, cini mi se jos dve sezone.
            Otici ce i on jednom, da li direktno u penziju ili WSBK, ali verujem da ce do tada stasati neki novi veliki sampioni, Markez,
            Bradl, Vinjales... nece GP prestati da postoji bez njega, ili Stonera ili bilo koga drugog, ali takvi udarci u par sezona su
            jako teski. Izgubili smo Sica, odlazi Stoner, Rosi jos dve-tri sezone... ali, kao sto rekoh, verujem u mlade vozace, pa da nam
            GP klasa bude kao Moto 2...

            Comment


            • #81
              Ne vredi koliko god dobrih vozača da dođe (Bradl je već došao, stižu Markez i Vinjales) opet sistem takmičenja sve kvari.Trenutna vozačka postava na gridu je sasvim dobra.Rosi, Hejden, Stoner, Lorenco, Pedrosa, Kračlou, Bautista, Spiz, Doviciozo, Barbera, Bradl... svi su jako dobri.Međutim, problem je što Dukati dosta zaostaje za Hondom i Yamahom.Samim tim svi koji voze Dukati su automatski degradirani.Ostaju 2 vozača iz Repsol Honde i jedan vozač iz Yamaha Racinga da se bore za pobedu.Neki od njih mora da ima neki problem da bi tek onda Kračlou, Spiz i Doviciozo razmišljali o podiumu.Ceo šampionat je podeljen u više malih blokova.Prvi blok su svakako Stoner, Pedrosa, Lorenco.Onda ide velika razlika pa Doviciozo, Kraćlou i Spiz ako se vrati u formu.Onda opet velika razlika i onda fabrički Dukatiji, Bradl i Bautista... onda opet ogroman razmak pa CRT-ovi.

              Možda bi rešenje bilo da fabrički proizvođači uvedu trećeg vozača kao Repsol Honda prošle godine.Ako bi došao još makar jedan proizvođač ili stabilni iznajmljivač kao Tech 3, Gresini ili LCR tu bi bilo 3+2+2+2 i to je već 10 jakih motora.Na tih 10 dodaju se po 3 iz Dukatija, Honde i Yamahe i to bi ukupno bilo 19 jakih motora.Opet bi fabrikanci bili jači ali opet bi to, barem na papiru, ličilo na nešto.Onda CRT-ovi ne bi imali šta da traže.Dakle poenta je ubaciti kvalitet a ne kvantitet.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Ne vredi koliko god dobrih vozača da dođe (Bradl je već došao, stižu Markez i Vinjales) opet sistem takmičenja sve kvari.Trenutna vozačka postava na gridu je sasvim dobra.Rosi, Hejden, Stoner, Lorenco, Pedrosa, Kračlou, Bautista, Spiz, Doviciozo, Barbera, Bradl... svi su jako dobri.Međutim, problem je što Dukati dosta zaostaje za Hondom i Yamahom.Samim tim svi koji voze Dukati su automatski degradirani.Ostaju 2 vozača iz Repsol Honde i jedan vozač iz Yamaha Racinga da se bore za pobedu.Neki od njih mora da ima neki problem da bi tek onda Kračlou, Spiz i Doviciozo razmišljali o podiumu.Ceo šampionat je podeljen u više malih blokova.Prvi blok su svakako Stoner, Pedrosa, Lorenco.Onda ide velika razlika pa Doviciozo, Kraćlou i Spiz ako se vrati u formu.Onda opet velika razlika i onda fabrički Dukatiji, Bradl i Bautista... onda opet ogroman razmak pa CRT-ovi.

                Možda bi rešenje bilo da fabrički proizvođači uvedu trećeg vozača kao Repsol Honda prošle godine.Ako bi došao još makar jedan proizvođač ili stabilni iznajmljivač kao Tech 3, Gresini ili LCR tu bi bilo 3+2+2+2 i to je već 10 jakih motora.Na tih 10 dodaju se po 3 iz Dukatija, Honde i Yamahe i to bi ukupno bilo 19 jakih motora.Opet bi fabrikanci bili jači ali opet bi to, barem na papiru, ličilo na nešto.Onda CRT-ovi ne bi imali šta da traže.Dakle poenta je ubaciti kvalitet a ne kvantitet.
                ..u pravu si to sto sada govoris..medjutim sistem takmicenja je takav,ovo je takmicenje timova,pogotovo fabrickih i zamisljeno je da se u MGp-ju sve proba i izvuce sve ono sto je dobro za seriju,to je uvek bila poenta,naravno i da se zaradi novac na osnovu svega..sad sto ima ovakvih razlika to je nesto drugo..na kraju krajeva uvek je bilo neka 2 konkuretna tima,ostalo kaska..ne verujem da ce se tu nesto menjati..daj boze,ali..
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Pazi, manja popularnost - manje para.Kakav god bio Stoner ima veliki broj navijača i fanova.Rosi još više ali ipak nije isto kao na Hondi/Yamahi i sad na Dukatiju.To je više Rosijev/timski problem ali nije baš dobro za sport kad šampion odlazi a majstor sporta je na nemoćan na slabom motoru.Ne mogu čelnici tek tako da ih stave u ring i 'ajde borite se a mi ćemo da kupimo pikslu.Čelnicima je pre svega u interesu novac, a novac se gubi odlaskom svetskog šampiona a plus kad se na sve to doda kako im je lepu ,,reklamu" uradio Stoner.Sva sreća pa nije na konferenciji koju prenosi više televizia kao npr. posle kvalifikacija ili posle trke nego pred sam trkački vikend.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    ma dzabe ti to pises vidis da ima mnogo pametnih koji citaju samo svoje pstove
                    Originally posted by Rossini View Post
                    Rosija mozes platiti i 120 m $,on ce ti se isplatiti,jer je covek LEGENDA..a za ovog malog spanca,ne znam,verovatno je od onoga nesto sto sam vec pisao dole..moras me ispratiti sta pisem i sta zelim time da kazem..da se ne ponavljam..;)

                    Comment


                    • #85
                      Stonerovo povlacenje

                      Ovde su premesteni postovi i nastavite raspravu, da rasteretimo temu o trci. Pre toga molim vas da procitate ovaj post i da uvazite sugestije kako bi rasprava bila sto bolja i kvalitetnija

                      http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post773563
                      Last edited by Nebojsa; 19-05-12, 11:11.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        Citam Rosinijeve postove i prilicno su moguci. Slazem se da je moguce da je do para. Stoner je takav kakav je i mozda nije tip, kao sto Rosini kaze za reklame, za ovo, za ono jer mu novac izgleda nije na prvom mestu, a samim tim i nije nesto profitabilan. Cak je otovrio i Tviter nalog, pa cak i svoj blog? Jos to kad se desilo, zasmrdelo je na dim. Stoner od pocetka svoje karijere nije radio takve stvari, tako da su to neki znaci pritiska od strane Honde. U fazonu "prikljuci se, sakupi navijace". Naravno sve su ovo moguce stvari, ali ne znace da su tacne. Jedino se ne slazem sa Rosinijem, kad si napisao sta mu smeta. Sve stoji osim vozaca, sam je rekao da jedino njih postuje.

                        Meco iskuliraj malo. Znamo da smo svi glupi i da si ti pametan, tako da oprosti nam.
                        Last edited by Hurricane; 19-05-12, 13:13.
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #87
                          e nek je i kejsi docekao svojih 5 minuta;)vozi covek,pobedjuje,osvaja titule i tu i tamo tek radi reda dobije poneki naslove zato se sad samo o njemu prica,pravi potez
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Hurricane View Post
                            Citam Rosinijeve postove i prilicno su moguci. Slazem se da je moguce da je do para. Stoner je takav kakav je i mozda nije tip, kao sto Rosini kaze za reklame, za ovo, za ono jer mu novac izgleda nije na prvom mestu, a samim tim i nije nesto profitabilan. Cak je otovrio i Tviter nalog, pa cak i svoj blog? Jos to kad se desilo, zasmrdelo je na dim. Stoner od pocetka svoje karijere nije radio takve stvari, tako da su to neki znaci pritiska od strane Honde. U fazonu "prikljuci se, sakupi navijace". Naravno sve su ovo moguce stvari, ali ne znace da su tacne. Jedino se ne slazem sa Rosinijem, kad si napisao sta mu smeta. Sve stoji osim vozaca, sam je rekao da jedino njih postuje.
                            ..to je neko moje milsjenje,i ne mora znaciti da sam ja u pravu..medjutim,znajuci sve ovo sto znamo,a nismo ni glupi,ni ludi,blesavi niti coravi da ne vidimo sta se desava sa njim,a desava se mnogo toga sto sam ja uvek njemu kao profesionalcu zamerao..na kraju krajeva nije nikakvo cudo sto je on to objavio,posle svega..samo da te potsetim sto se tice vozaca,on to jeste izjavljivao kako on sve mnogo postuje i uvazava,ali jedno je izjavljivati to a drugo je tu istu izjavu sprovoditi u delo..potseticu na sve njegove,pa slobodno mogu reci ispade sa vozacima:izjave u vezi voznje Marka,Dovija,Horhea,pa zatim udaranje na pisti u toku voznje cini mi se Abrahama,ispade sa Rossijem cisto da dodam na ovaj spisak..jos jednom da se ogradim i kazem javno,ovo sto ja pisem nije ni na ciji racun ovde,pogotovo ne na tvoj kao coveka i kao postovaoca doticnog vozaca(i pretpostavlajm da je to samo i iskljucivo zbog voznje)..Stoner je,ponovicu to po ko zna koji put,fantastican vozac sa svim mogucim predispozicijama za velika dela,medjutim ono sto njega sprecava i verovatno ga je sprecilo u tome,jeste njegov karakter i karakterne osobine koje ima..rekao sam u jednom postu,ustvari citirao, da je on cudak,i ono sto sam propustio,kao da je odgajan na nekom kraljevskom dvoru u vreme baroka ili renesanse...sebicnost,bezobrazluk,arogantnost,nera zumevanje prema svemu onom sto ga okruzuje i onim cime se bavi,osim za svoje najblize..pa izvinite molim vas,i drugi tu ljudi imaju porodice koji to isto rade sto i on,pa se ne ponasaju tako..ali to je njegov problem,ne moj..
                            .
                            Last edited by Rossini; 19-05-12, 23:48.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Ma da, naravno da ne shvatam licno, to je tvoje misljenje i to je to, ali sta cu sad. Do juce sam skakao i jezio se gledajuci trke u Estorilu i Herezu dok ga je Lorenco pratio u nadi da ce da mu Stoner pobegne, a sad sam malo razocaran, jednostavno gledam znajuci da se dogodine nece trkati. Nadam se da ce promeniti odluku do kraja godine, jer da gledam MotoGP bez navijanja za nekog vozaca nema sanse. Nije to taj osecaj.
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • #90
                                Ova je bila najvise obucena na satartu DDD
                                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Jeste sigurni da je muškarac bio u pitanju?
                                Ja sam pronašao ovu sliku.

                                Comment

                                Working...
                                X