Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stonerovo povlacenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma dajte ljudi, nema ovde nikakve teorije zavere. Nije Stoner ni prvi ni poslednji sportista koji se vrlo rano odlucio na penziju. Verovatno on nije tip coveka kao npr. Rossi ili Schumacher kojima je trkanje smisao zivota... Ocigledno da ga i druge stvari zanimaju i to je to... Cisto sumnjam da mu je zena naredila...
    I cisto sumnjam da se povukao zbog nekih koji ne veruju u njega, na koga god da je time mislio...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Muskarac je drzao kisobran dok je devojka zaduzena za to otisla da se obuce i eto vidite na sta to izgleda,kao da nije moto trka nego neka reklama jeansa
      Originally posted by Boca View Post
      Ma ubio sam se nocas trazeci ali nisam uspeo Video sam muskarca 100% Verovatno nije stajao sve vreme pored njega (mozda morao u wc) ali da je stajajo stajao je. A zamenila ga ova sto je isto obucena kao muskarac

      Comment


      • #63
        Jos kada bi Lorenco resio da se povuce onda bi sampionat bio bas zanimljiv,dosta njih bi bilo u borbi za prvo mesto i mozda bi Pedrosa konacno dobio priliku da osvoji sampionat

        Comment


        • #64
          Originally posted by YAMAHAY View Post
          Ovaj link bi trebao da se stavi u neko zaglavnje da ga svi pročitaju pre nego što počnu da pišu razne gluposti.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            >meca: ako si Rosijev fan napisi nesto lepo o njemu, bolje je nego da pljujes po Stoneru. covek resio da napusti motogp i to je njegova stvar. mislim da su njegovi navijaci dovoljno kaznjeni sa tim sto nece gledati svog vozaca sledece godine
            >MarkedOne8: ne treba clanovi da se vredjaju medjusobno. jeste meca izvredjao Stonera ali na kraju Stoner sigurno ne cita nase postove tako da nece biti neke stete

            Comment


            • #66
              Kao prvo MarkedOne8 nemoj da psujes jel ja tebi nista nisam rekao a ni opsovao kao drugo nisam duzan da ja citam tvoje postove jel me uopsta ne interesuju jesi li ti nesto kao zakljucio a koga to interesuje tvoj zakljucak hahaha!!!!!! A sto se tice porodice moroncino (sada je 1:1) imam dvoje dece od 12 i 8 godina tako da ne spominjes decu ovde ni moju ni tvoju (ako ih imas ) ni njegovu(Stoner) jel to nije tema!!!!!!!! A sto se tice rosija pljuj po njemu koliko god hoces jel vam to samo i ostaje!!!!!!
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              meca... šta reći o tebi tek.Spam + flooding + multipost = meca.Ti si najveći moron koji se do sada našao na ovom podforumu.Za ovo te stvarno treba banovati.Tri posta zaredom praktično si napisao o Stoneru.Nisi pročitao ni moj poslednji post niti Nebojšin poslednji i pretposlednji.Obojca smo zaključili da nije razlog žena.Stoner niti jednog trenutka ne pominje niti ćerku niti ženu kao razlog, osim što je rekao da je rođenje ćerke mali delić koji je olakšao odluku.Nije mi jasno šta si ti pročitao, samo si došao na forum da spamuješ i iznosiš najveće moguće gluposti.Ok je da kažete za sportistu da to ne ide tako, ali vi direktno psujete i vređate sportistu! Vi otvoreno mrzite sportistu.Zbog takvih se Stoner povlači.Poslednja dva posta su ti ,,nisam siguran" i ,,njegova stvar".



              Ti njegovu ženu 'ladno nazivaš rospijom.Mladu majku 3-mesečne ćerke ti nazivaš rospijom.Pa da si normalan molio bi Boga da je više takvih na našim prostorima koji će da nešto postignu u karijeri i da stignu da imaju porodicu.I opet provociraš da mi navijači Stonera moramo da naknadno smislimo neku uvredu za Rosija da bi smo odgovorili nekako.Ne, ja neću sad da vređam Rosija.
              Zloupotrebljavate činjenicu da je na ovom forumu opuštenija atmosfera pa spamujete i overfloodujete kako stignete i to pola samim psovkama.Takvi postovi bi trebali da se brišu i zabranjuju.
              Last edited by meca; 18-05-12, 21:54.

              Comment


              • #67
                ..hmm..sta reci i napisati,a pritom ne povrediti druge,a tim drugima to nije ni upuceno..?..citam pazljivo sve postove od zadnjeg posecivanja ovog dela foruma,i prosto ne mogu da pohvatam neke detalje..neki novinski tekstovi,izjave,obavestenja,pravdanje,napadanje..s ve same gluposti..zasto to kazem?pa kazem iz razloga da sve koji su to napisali i prezentovali,napisali su u necije drugo ime i zarad necijeg tudjeg interesa..samo sad da mi niko ne opovrgava ono sto se hiljadu puta u svetu sporta desavalo,a i desavace se..i o tome sam vec pisao ovde,posle cega sam doziveo salvu glupih komentara..jednostavno,ljudi ne mogu prihvatiti neke stvari koje se ne vide,a koje su u sustini mnogo bitnije ( mocnicima) nego sam sportista ..NOVAC!!ja takodje ne volim ta podmetanja i mesanja u licni zivot i odluke bilo koga,pa makar to bio i Kejsi Stoner(i njegovu odluku postujem kao covek,samo se pitam da li je iskrena?)..a covek je idealna meta..bolja ne moze biti..kad coveku-sportisti,jos pogotovo kvalitetom i umesnoscu kojim se on odlikuje, smeta sve i svasta,pocevsi od asfalta i staza,inzinjera,mehanicara,devojaka na pisti u mini suknjicama i sortsevima,kolegama-vozaca,fotoreportera,novinara,doktora i psihologa,nutricionista,i na kraju ovog spiska i redara na stazi,a pritom nema harizmu,osmeh,toleranciju(makar i osnovnu sto spada u deo vaspitanja),i na kraju volju,pritom imajuci uz sebe takvu saputnicu kakvu ima(samo mi nemojte reci kako je ona naivna i kako ona nema veze sa ovim),sa svim njegovim znanjem i umesnocu,taj sportista je NEPOUZDAN,NEPREDVIDIV i NEPROFITABILAN!ko je taj vrhunski sportista u sportu gde se vrte ogromne svote novca,sa svim predispozitivima za uspeh,slavu i zaradu(a ne placamo ga valjda mi,navijaci i fanovi ovog sporta)i sebi a pogotovo drugima,povukao na pocetku vrhunske karijere??ko je taj??da nije mozda Jordan,Jonson,Ali,Roy,Lauda,Prost,Armstrong,Pele,M aradona..sto se ne povuce Mesi,Klicko i jedan i drugi,Fetel,Alonso,Rossi(mozda mu je i vreme),na kraju krajeva i Schumaher,itd,itd..zato sto su sve ovo gore navedeno sto ovaj nije,POUZDANI,PREDVIDIVI i PROFITABILNI!covek je jednostavno CUDAK,kako je ovde napisao Nebojsa,i mi sa ovih prostora nismo toliko glupi da to i sami ne vidimo i zakljucimo,na osnovu svega,ali na osnovu bas svega,i to vrlo dobro znaju oni koji prate aktivno ovaj sport,pitanje je samo hoce li to priznati ili ne..i zato placa sopstvenu cenu nerazumevanja drugih prema njemu..zabole Romana Abramovica(prvi mi pade na pamet) i na 100-ne hiljda drugih i slicnih njemu,kakav je ko sportista,u ovom slucaju Kejsi,njima je jedino vazan NOVAC,i ako ga ne donosis ili te neko procenio da ga neces doneti u onoj meri u kojoj su zacrtali,povucices se ili ti penzionisati iz tog sporta,iz razloga zato sto mu se razbolela BABA!!!,a i baba je deo porodice,ako se slazete..??najsveziji primer za kog ja znam da mu se razbolela baba,je Pat Maning..mada mu je baba brzo ozdravila,pa je nastavio da igra,ali nije to ta liga vise bato moj..jok..ja toliko..izvinjavam se ako ovo nije za ovaj deo foruma.ali nisam mogao da odolim..
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Rossini, hoces da kazes da je Stoner neprofitabilan sportista, tj. ne donosi profit svojiim gazdama?
                  Nije mi jasno ovo... slazem se da se nijedan veliki sportista nije povukao na vrhuncu slave i moci,
                  mislim da nikada necemo saznati prave razloge odlaska...

                  @meca

                  Covece, sta se zalis Srdjanu k'o seka persa... MarkedOn8 nije trebao da te nazove tako kako te je nazvao,
                  ali u svemu ostalom sto je napisao se slazem sa njim... ako bas hocete da se svadjate to radite na PM...

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Speed Master View Post
                    Rossini, hoces da kazes da je Stoner neprofitabilan sportista, tj. ne donosi profit svojiim gazdama?
                    Nije mi jasno ovo... slazem se da se nijedan veliki sportista nije povukao na vrhuncu slave i moci,
                    mislim da nikada necemo saznati prave razloge odlaska...
                    ...svakako..uz sve sto ga prati,on je za gazde postao ovo sto sam napisao..nepouzdan,nepredvidiv i kao takav neisplativ..pa zamisli ti,da si neko i nesto,da trebas u narednih,pa bar tri godine uloziti u neki projekat zvani Stoner-Honda,najmanje 70 mil.$ bar..???samo zamisli ako mozes??a ljudi koji to sve prate,gledaju i nadgledaju i procenjuju,rade svoj posao..ipak su dobro placeni i informisani..i tu je svim pricama kraj..meni je samo jako zao sto jedan takav vozac odlazi,i price o povratku,su toliko bzv,jer kad se bude vratio,ako se vrati,to nece imati veze od voznje sa mozgom u odnosu na ovu danas,ali ajd..ipak je on cudak,ja bih i neku drugu rec upotrebio,ali nije za forum..
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      ,,Nepouzdan, nepredvidiv i neprofitabilan."Nepouzdan zavisi kako se iz kog ugla gleda.Da li iz ugla Honde, navijača ili konkurenata?Nepredvidiv... pa, posle ovoga se može reći.Nepredvidiv je u negativnom a i u pozitivnom smislu.I te kako je iznenadio u Herezu kada je taktizirao pa se ispostavilo da je ostale vukao za nos štedeći gume za kraj.Neprofitabilan, e to svakako nije.Ako je on još od 2009. vozio kako on to kaže bez strasti, a pritom je ostvario 17 pobeda (ako se računa posle te pauze u 2009.) i osvojio titulu sa Hondom onda se ni pod kojom stavkom ne može reći da je neprofitabilan.Gde ćeš bolje investicije od sportiste koji već u prvoj sezoni pobedi timskog kolegu koji je u tom timu pustio korenje i osvoji titulu?!U prvoj sezoni za Hondu je plaćen 6,8 miliona australijskih dolara (1 AUS dollar = 0,98 US dollars).
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        A zasto se o Stoneru ne polemise u temi Vesti i Informacije a ovde da pricamo o predstojecoj trci I to da se oko Stonera nesto cudno desava vec duzi period to stoji, al ko ce ga znati sta Ne znam za informaciju da je za nekog vozaca bio problem devojka koja drzi kisobran, eto prve ocigledno cudne stvari

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          ,,Nepouzdan, nepredvidiv i neprofitabilan."Nepouzdan zavisi kako se iz kog ugla gleda.Da li iz ugla Honde, navijača ili konkurenata?Nepredvidiv... pa, posle ovoga se može reći.Nepredvidiv je u negativnom a i u pozitivnom smislu.I te kako je iznenadio u Herezu kada je taktizirao pa se ispostavilo da je ostale vukao za nos štedeći gume za kraj.Neprofitabilan, e to svakako nije.Ako je on još od 2009. vozio kako on to kaže bez strasti, a pritom je ostvario 17 pobeda (ako se računa posle te pauze u 2009.) i osvojio titulu sa Hondom onda se ni pod kojom stavkom ne može reći da je neprofitabilan.Gde ćeš bolje investicije od sportiste koji već u prvoj sezoni pobedi timskog kolegu koji je u tom timu pustio korenje i osvoji titulu?!U prvoj sezoni za Hondu je plaćen 6,8 miliona australijskih dolara (1 AUS dollar = 0,98 US dollars).
                          nepouzdan..iz ugla Honde,a i drugih proizvodjaca..nepredvidiv iz razloga koji sam dole postovao vec..nisi mi sigurna investicija za buducnost,jer ti svasta moze pasti na pamet..neprofitabilan je zato sto se u njega mnogo vise ulozilo nego sto je on doneo sa svojih 17 pobeda..taj ulog je tek trebao da vrati,jer nije u pitanju samo ugovor,vec mnogo druge stvari o kojima ti sigurno znas kako to ide..reklame,spotovi,kampanja za parfem,sat,ako treba i pelene ima da reklamiras ili bilo sta,snimanja itd,itd....i posle dve sezone,ajd zdravo..ne moze to tako bato,ne..to tako u profesionalnom sportu ne funkcionise,pa mozes biti i najbolji(a nisi,ima boljih)...i naravno da ti se posle razbolela baba..naravno..sta drugo..?pisanje novinara o njegovim razlozima??nebuloze..kako je najlakse izaci pred javnost i objasniti nesto neobjasnjivo..??PORODICNI RAZLOZI..;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Porodicni razlozi ili fakultet

                            Comment


                            • #74
                              A mozda se ipak ne povuce vec dodje do rokade Stoner-Rosi... malo sale...

                              Comment


                              • #75
                                Pa šta su onda Rosi i Pedrosa?Rosi je plaćen 12 miliona dolara pa je osvojio samo jedan podium.Pedrosa je već sedmu sezonu u fabričkoj Hondi pa opet ništa od titule.Po tvojim kriterijuma niti jedan vozač trenutno u MotoGP-u nije profitabilan.

                                Kad je već pomenuo SpeedMaster (makar i u šali), meni ovo sve deluje i suviše kao nebuloza.Tek tako iz vedra neba.Pominjao je Erceg tokom današnjeg prenosa, a i meni je sinulo kao ideja da je ovo vršenje pritiska na čelnike MotoGP-a da bi se promenila pravila.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X