Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stonerovo povlacenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Već je postao otac.16. Februara mu se rodila ćerka Alesandra.Rođena je na isti dan kad i Valentino Rosi.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Jeste sigurni da je muškarac bio u pitanju?
      Ja sam pronašao ovu sliku.
      Ma ubio sam se nocas trazeci ali nisam uspeo Video sam muskarca 100% Verovatno nije stajao sve vreme pored njega (mozda morao u wc) ali da je stajajo stajao je. A zamenila ga ova sto je isto obucena kao muskarac

      Comment


      • #48
        A jeste sigurni da mu je ona ,,naredila" ili uticala na to da grid girls budu obučene od glave do pete?Ako mu je ona svo vreme tokom 2011. držala suncobran (kišobran) a i pre, zašto bi sad tražio ili prihvatao neku skromno obučenu?Ja bih isto postupio na njegovom mestu.Puste ga da vozi a ne da gleda u skromno obučene.Sada ću da pročitam ceo teksto ,,Why I'm leaving" pa ću izneti svoje konkretnije mišljenje.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #49
          Kako god ali mislim da je kengur prolupao nacisto

          Comment


          • #50
            Pre svega, svi vi muški forumaši koji ste opleli po Adrijani - sedi 1! Potpuno je ok kad žena batali karijeru zbog muža i porodice, a kad se muškarac odluči na tako nešto, onda je to smak sveta! Mislim, stvarno... E, sad, ne verujem da je to presudno kod Stejsija. Čovek je dokazao da je odličan vozač, uzeo je titulu sa Dukatijem, pa sada sa Hondom, smeši mu se još jedna, i odlučio je da se povuče na samom vrhuncu (čini mi se da je tako uradila i ona teniserka Enan). Možda je bolje tako nego da se kasnije bori za neku tamo poziciju kad ovi klinci iz moto2 dodju u kraljevsku klasu! Šteta je za motogp što se povlači (više bih volela da je J. Lo doneo tu odluku, a ne on ), ali šta je, tu je. Možda se vrati za par godina! A možda sačeka da Vale ode u superbajk pa da tamo zajedno prave haos!
            #58

            Comment


            • #51
              Kaže da je izgubio volju za trkanjem zbog promena pravila i zbog silnih kritika na njegov račun.Hejteri su dobili šta su tražili.Sa staništa pravila problem su CRT-ovi i manjak fabričkih motora.Dakle, definitivno nije žena niti dete razlog. Mislim da on neće izdržati više od 2 sezone bez MotoGP-a.Koliko god trenutno on delovao i bio prezasićen motora, posle odmora će imati još veću strast.Ako je ledeni Raikonen odlučio da se vrati, pa i Šumaher sa 40+ godina mislim da će Stoner još brže da se vrati.Iskreno bih, verujem kao i mnogi drugi, voleo da ni ne odlazi ove godine.Da nije ovoga juče bilo, rekao bih da bi realno trebao barem još 7-8 sezona da se trka.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #52
                S...m se u coveka kome zena ne da da radi ono sta voli hahaha a on na to kaze kako se moto gp zaboga naglo promenio e jeste sisa ona najgora nemam reci!!!!Jedino ako je rec o nekoj bolesti to ima opravdanje inace sve ostalo STONER=0!!!!!!!!!!!!! Uzas

                Comment


                • #53
                  Originally posted by meca View Post
                  S...m se u coveka kome zena ne da da radi ono sta voli hahaha a on na to kaze kako se moto gp zaboga naglo promenio e jeste sisa ona najgora nemam reci!!!!Jedino ako je rec o nekoj bolesti to ima opravdanje inace sve ostalo STONER=0!!!!!!!!!!!!! Uzas
                  Ne mogu da verujem da ovakav odnos imas prema jednom od najboljih vozaca novije generacije, mozda i najboljem posle Rosija. Ako nista, zasluzio je bar postovanje, pa i ovakve, vecina ce se sloziti, nepotrebne odluke.
                  A manite se te price oko zene. Dvoje ljudi na forumu je to reklo kao svoju pretpostavku i svi ste uzeli to kao sigurno. Ja sam 99% ubedjen da to nije glavni razlog. Mozda je jedan od razloga, ali je moguce da mu je jednostavno dogorelo i da mu treba pauza. Kao sto sam rekao, cudan je lik.
                  Last edited by Nebojsa; 18-05-12, 12:59.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #54
                    Dobar je on vozac nema govora samo to ti je kao dobar fudbaler koji nema m... da izvede penal u 90.min!!!!! Ma papucar najobicniji a mozda je i u pravu treba da kupi farmu kengura i da uziva sa onom rospijom!!!! Samo bez uvreda to je moje misljenje!!!!!

                    Comment


                    • #55
                      Nisam siguran ali mislim da je on sa njom ceo zivot i da mu je to jedina devojka i ljubav iz starih dana i bla bla tako da je moje misljenje da je ona glavni krivac!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • #56
                        Ne znam da li je ONA krivac ali neko vreme je nije bilo kraj njega a posle ove objave eto i nje da ga podrzi ?!

                        Comment


                        • #57
                          ili da mu pridrzi hahahahahaha ma covek je cudak ali to je njegova stvar!!!!

                          Comment


                          • #58
                            Ma to je vec njihova odluka i njihova stvar , sve naj bolje im zelim uz bebicu ! Jedino je steta za GP sto takav vozac odlazi a mislim da bi nam priredjivao puno dobrih i kvalitetnih trka !

                            Comment


                            • #59
                              nestala strast....pa ako ovako vozi kada vise nema strasti,plasim se da pomislim kako bi to izgledalo da je jos uvek ima
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                meca... šta reći o tebi tek.Spam + flooding + multipost = meca.Ti si najveći moron koji se do sada našao na ovom podforumu.Za ovo te stvarno treba banovati.Tri posta zaredom praktično si napisao o Stoneru.Nisi pročitao ni moj poslednji post niti Nebojšin poslednji i pretposlednji.Obojca smo zaključili da nije razlog žena.Stoner niti jednog trenutka ne pominje niti ćerku niti ženu kao razlog, osim što je rekao da je rođenje ćerke mali delić koji je olakšao odluku.Nije mi jasno šta si ti pročitao, samo si došao na forum da spamuješ i iznosiš najveće moguće gluposti.Ok je da kažete za sportistu da to ne ide tako, ali vi direktno psujete i vređate sportistu! Vi otvoreno mrzite sportistu.Zbog takvih se Stoner povlači.Poslednja dva posta su ti ,,nisam siguran" i ,,njegova stvar".

                                Originally posted by meca View Post
                                Dobar je on vozac nema govora samo to ti je kao dobar fudbaler koji nema m... da izvede penal u 90.min!!!!! Ma papucar najobicniji a mozda je i u pravu treba da kupi farmu kengura i da uziva sa onom rospijom!!!! Samo bez uvreda to je moje misljenje!!!!!
                                Ti njegovu ženu 'ladno nazivaš rospijom.Mladu majku 3-mesečne ćerke ti nazivaš rospijom.Pa da si normalan molio bi Boga da je više takvih na našim prostorima koji će da nešto postignu u karijeri i da stignu da imaju porodicu.I opet provociraš da mi navijači Stonera moramo da naknadno smislimo neku uvredu za Rosija da bi smo odgovorili nekako.Ne, ja neću sad da vređam Rosija.
                                Zloupotrebljavate činjenicu da je na ovom forumu opuštenija atmosfera pa spamujete i overfloodujete kako stignete i to pola samim psovkama.Takvi postovi bi trebali da se brišu i zabranjuju.
                                Last edited by Nebojsa; 18-05-12, 18:15.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X