Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stonerovo povlacenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja nemam pojma šta da kažem.Neću da zalazim u njegove lične razloge, ali da se čovek od nepuhin 27 godina povuče iz sporta u kome dominira... Mislim da to niko nije uradio u istoriji niti Formule 1 niti MotoGP-a niti neke druge poznatije serije.Možda ova zadnja rečenica zvuči kao da ga hvalim što je poseban, ali sada stvarno nije tako.Nadam se da će da se predomisli.Ne verujem da će on sam da se predomisli već da će drugih vozači i ljudi uticati na njega.
    ,,Valentino Rossi said stoner's retirement is very negative for motogp. 'we lose a great rival and a great rider.'"Kad Rosi kaže da je to jako loše za sport... eto to daje nadu da će mu reći nešto tipa ,,Alo, čoveče, ti si #1 trenutno i moraš da ostaneš!".Ne znam šta više da kažem.Nadam se da će da se predomisli.Ako ode onda ja 100% prestajem da pratim MotoGP jer ga samo zbog njega i gledam.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by crni View Post
      A sto se Stonera tice ne mora to da bude konacno. Eto npr. Sumaher
      To si dobro primetio.On ne pominje da se povlači totalno.Rekao će ,,ja se neću takmičiti u šamipnatu 2013.".Bilo bi lepo na kraju da sam dobro protumačio tu izjavu.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #18
        Uvek mi je delovao da voznju prvenstveno shvata kao posao i da je porodican tip kome je porodica na prvom mestu,i ono povlacenje u sred sezone kada su mnogi i iz njegovog tima mislili da moze da vozi on je izjavio da nije spreman i da mu treba pauza? Kao da mu je svejedno koliko ima fanova i navijaca i nije mario da te navijace digne na noge,zapali,napravi atmosveru i proslavi pobedu,nekako je uvek cio cudan,ne iznenadjuje me izjava o povlacenju ali ce biti velika steta za motogp ako se to desi.

        Comment


        • #19
          Originally posted by somi007 View Post
          I don't have the passion for it and so at this time it's better if I retire now.

          U ovu recenicu apsolutno ne verujem...strast prema motorima ne moze da se izgubi...tu je nesto drugo u pitanju(mozda zdravlje)
          ..jos jedan dokaz sta su i koliko su zene mocne..,pogotovo kad naidju na labilnog muskarca,dokazano u istoriji ljudskog bica nevidjeno mnogo puta..
          sigpic

          Comment


          • #20
            Zenturaca ga nagovorila kakav papucar

            Comment


            • #21
              Sve je pocelo od onog drzanja kisobrana,tu su nastali problemi i prepirke,pa je onda ona pocela da mu drzi taj kisobran dok je mogla,pa zbog porodicnih obaveza je odustala i opet su se pojavili problemi,tako da je ovo izgleda bilo jedino resenje Stoneru da izgladi stvar sa zenom i spase brak i porodicu..?

              Comment


              • #22
                Cim se zena umesa gde joj nije mesto stvar je propala

                Comment


                • #23
                  http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...on-for-motogp/

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by AleksandarD View Post
                    Sve je pocelo od onog drzanja kisobrana,tu su nastali problemi i prepirke,pa je onda ona pocela da mu drzi taj kisobran dok je mogla,pa zbog porodicnih obaveza je odustala i opet su se pojavili problemi,tako da je ovo izgleda bilo jedino resenje Stoneru da izgladi stvar sa zenom i spase brak i porodicu..?
                    Jesi video da mu je u Estorilu kisobran drzao muskarac Kao vozaca ga cenim ali mi se nije svidjalo njegovo ponasanje. Mnogo je sebi davao za pravo da radi neke stvari, npr: http://www.youtube.com/watch?v=Jki1V9QsmDE
                    http://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY

                    Comment


                    • #25
                      Kako me je iznervirao ovaj Stoner,zasto sad on hoce da se povuce.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ares View Post
                        Kako me je iznervirao ovaj Stoner,zasto sad on hoce da se povuce.
                        Uf, a tek mene...

                        Jel mu stvarno muškarac držao kišobran?I ja počinjem da sumnjam da je nešto drugo razlog.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Sta reci za ovu Stonerovu odluku... potpuno neocekivano, nerezonski, nema dobro opravdanje za ovo...
                          Shvatam da je ovo rizican sport, mnogo... kaze da mu je porodica najbitnija, dete... shvatam i to, potpuno...
                          Ali, da izjavi da vise nema strast ka voznji, pa to je cista budalastina! Kejsi, bolje da nista nisi rekao, vec ovo!
                          Veoma sam razocaran, navijam za njega, jedan od najboljih vozaca u istoriji ovog sporta, mogao je mnogo da uradi
                          do kraja karijere. Citam da neki pisu da ce se mozda predomisliti, ja mislim da je ovo definitivni kraj, na veliku zalost...
                          Ne razumem zasto je sada to izjavio, na pocetku sezone? Pa, kako ces voziti sezonu ako nemas vise strasti?
                          Pa, motori su pitanje strasti, brzine, adrenalin... to te pokrece...
                          Ne razumem...

                          Comment


                          • #28
                            ZENA!!!! E moj Kejsi. Ili motori ili ja,biraj. I odabrao je

                            Comment


                            • #29
                              Kakav sam ja ludak da sam to zaboravio To mi je najveca glupost i najvece krsenje pravila i tradicije, nisam verovao da mu muskarac drzi kisobran,Stonere pa kakav si ti to muskarac,sta su ljudi pomislili nisam nikoga ni pitao jer sam se tada definitivno razocarao u njega
                              Originally posted by Boca View Post
                              Jesi video da mu je u Estorilu kisobran drzao muskarac Kao vozaca ga cenim ali mi se nije svidjalo njegovo ponasanje. Mnogo je sebi davao za pravo da radi neke stvari, npr: http://www.youtube.com/watch?v=Jki1V9QsmDE
                              http://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY

                              Comment


                              • #30
                                Da,u cemu je poenta to izjaviti na pocetku sezone dok se boris za trecu titulu??
                                Originally posted by Speed Master View Post
                                Sta reci za ovu Stonerovu odluku... potpuno neocekivano, nerezonski, nema dobro opravdanje za ovo...
                                Shvatam da je ovo rizican sport, mnogo... kaze da mu je porodica najbitnija, dete... shvatam i to, potpuno...
                                Ali, da izjavi da vise nema strast ka voznji, pa to je cista budalastina! Kejsi, bolje da nista nisi rekao, vec ovo!
                                Veoma sam razocaran, navijam za njega, jedan od najboljih vozaca u istoriji ovog sporta, mogao je mnogo da uradi
                                do kraja karijere. Citam da neki pisu da ce se mozda predomisliti, ja mislim da je ovo definitivni kraj, na veliku zalost...
                                Ne razumem zasto je sada to izjavio, na pocetku sezone? Pa, kako ces voziti sezonu ako nemas vise strasti?
                                Pa, motori su pitanje strasti, brzine, adrenalin... to te pokrece...
                                Ne razumem...

                                Comment

                                Working...
                                X