Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Bundesligi (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzozef Akpala cim zavrsi medicinske preglede potpisace za Verder.Briz ce za njega dobiti 1,5 miliona evra.Prvobitna cena je bila 2,5 miliona, ali s obzirom da igracu istice ugovor za godinu dana, a Verder nije mogao da da 2,5 miliona nakon ispadanja iz Kupa izgleda da su im izasli u susret i prodali za manje para.Njegovim dolaskom mislim da su zavrsili sa ovim prelaznim rokom.

    Sto se tice Rajkovica, sve je dalji od pozajmice u Ajaks posto su Holandjani juce doveli novog stopera.Za Kuzmanovica se nista konkretno ne spominje, ali ocekujem njegov odlazak do kraja prelaznog roka.

    Ajntraht je doveo u svoje redove stopera Krlosa Zambrana i napadaca Kumahu.Ovaj drugi je dosao na pozajmicu.

    Salke se interesuje za stopera Majnca Jana Kirhofa.Mislim da ce kod njih i u Volfzburgu biti najinteresantnije do kraja prelaznog roka.
    Jos se ne zna da li ce Huntelar i Holtbi produziti ugovore.Bio bi veliki rizik ako ih ne prodaju do kraja prelaznog roka, posto ni za jednog ni za drugog nema nikakvih naznaka da ce da produze svoje ugovore.

    Volfzburg je prekinuo pregovore sa Betisom oko Benata Benata Ekstebarije, spominjala se razmena igraca gde bi Petr Jiracek presao u Betis.Deluje mi da ce Benat preci pre u Bilbao nego u Volfzburg, pogotovo nakon toga sto Baskijci prodaju Martineza.Za sada trenutno nista od toga.Koga li ce Magat od svoji igraca prodati ili poslati na pozajmicu u narednih 9 dana?

    Comment


    • Pivo,tiketi i Bundesliga!
      http://www.tarzanija.com/pivo-tiketi-i-bundesliga/

      Zanimljiv tekst


      Red je da se otvori tema za sezonu 2012/13

      Comment


      • Evo sta bismo mogli ocekivati u poslednjih nedelju dana prelaznog roka.
        Ne ocekujem da se ista desi u Verderu, Dortmundu i Hanoveru do kraja prelaznog roka s tim da se mozda Hanover odluci na prodaju jednog napadaca.Izgleda da ce Seltik ugrabiti Juki Ocua igraca Menhengladaha koji je bio veoma zapazen na OI.

        U Bajernu cekamo rasplet sapunice oko Havija Martineza.Nemam predstavu sta ce se desavati u Salkeu, ali ovo kolo ce za njih odigrati i Huntelar i Holtbi, mozda ce sa njima rizikovati i zadrzati ih barem do zime.Njihov ostanak ce najvise zavisiti od toga da li ce i sledece sezone igrati LS.Ja da sam na njihovom mestu prodao bih Huntelara i doveo Demba Bu.Heldt kaze da imaju nekoliko opcija.Holtbi mora da ostane, on bi mogao zavrsiti u PL.Mozda cekaju zreb da vide koje ce protivnike da dobiju, pre nego sto se opredele za prodaju obojice u poslednjim minutima prelaznog roka sto je apsurdno.
        Bajer mozda dovede neko pojacanje za buducnost.Trenutno im nije potreban novi igrac, ali pominje se stoper Igor Lihnovski koji nastupa za Univerzitet Cile.

        Stutgart nece nikoga dovoditi dok ne proda nekog, a najblizi tome je Zdravko Kuzmanovic posto mu ugovor istice za godinu dana.Za sada tu nema nista konkretnog, samo se povezuje sa Romom.

        Hofenhajm se mozda odluci da proda Babela FIorentini.Za sada nisu zadovoljni ponudom koju nude Italijani.

        E sada dolazi najzanimljiviji deo.

        Petr Jiracek ce najverovatnije sledece nedelje potpisati za HSV, Magat bi za njega dobio 4 miliona+bonusi.Rekao bih da on vise ne racuna za njega, a i zimus ga je doveo za slicnu cifru tako da mu je ova ponuda ok.Ne verujem da ce za manje od 4 miliona prodati Hamburgu.U poslednjih par dana pominje se povratak van der Varta, bila bi to senzacija kada bi se to desilo.Ponuda od 12 miliona evra je koliko sam cuo odbijena i Totenhem trazi 3 miliona vise.Sve je sada na van der Vartu gde ce odluciti da nastavi karijeru, posto izleda da kod Boasa nije u prvom planu.Ceka se na njegovu odlukuk, ali licno mislim da nece biti nista od toga.

        Volfzbirg ce se otarasiti Jiraceka i mozda jos nekog igraca, a zauzvrat bi mogli da dobiju Benata iz Betisa.Posto Magat nema nameru da da vise od 10 miliona evra, problem lezi i oko fudbalera koji bi mogao uci u taj dil, posto je Jiracek izabrao da predje u HSV.Pominju se Kjaer, Rus i mozda bi mogao da ugura recimo nekog od veznih, posto ako Betis proda Benata bice veoma tanki na toj poziciji.

        Comment

        Working...
        X