Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Bundesligi (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona u Bundesligi (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

    Nakon sto su zavrsene sezone u Spaniji, Engleskoj, Italiji i Njemackoj moderatori fudbalskog dela SPORTKLUB FORUMA ce u delovima za ove lige otvoriti temu koja se odnosi za predsezonu. U njoj cemo pisati, diskutovati o transferima, spekulacijama, pripremnim utakmicama, sponzorskim ugovorima i svemu sto je vezano za datu ligu.

    Kao pocetak ovde imate svi transferi koji su vec dogovoreni:http://www.transfermarkt.de/de/1-bun...bewerb_L1.html

    Poslednji je da ce Rene Adler od sledece sezone braniti za HSV.
    Od vecih transfera izdvojio bih prelazak Marka Rojsa u Dortmund iz Menhengladbaha.Dante i Saciri su od sledece sezone novi igraci Bajerna.Salke je otkupio ugovor Obasija koji je nastupao za Hofenhajm.Filip Volsajd je novi igrac Bajera iz Leverkuzena.Verder je otkupio ugovor Sokratisa, da bi HSV doveo mladog napadaca iz Poljske Artuma Rudneva koji podseca na Levandovskog.Jedno od iznenadjenja je prelazak Derdijoka iz Bajera u Hofenhajm.
    Sto se tice odlazaka, od sledece sezone bicemo uskraceni nastupa Marina, Bariosa, najverovatnije Kagave i siguran sam da nece biti ni poslednji igrac, poznat evopskoj javnosti, koji ce napustiti Bundesligu.

  • #2
    Adler otisao za dzabe u HSV!!! Da covek ne poveruje, Bayer mu nije produzio ugovor!

    Comment


    • #3
      Nije to za ne poverovati, ovu sezonu propustio komplet i kraj pretprosle pred pocetak SP.Nije bilo za njega nade da ce produziti ugovor cim se Leno proslavio na golu.Mnogo je mladji od njega i on predstavlja buducnost Bajera.Videcemo kako ce se snaci tamo.

      Bio bi rizik produziti ugovor u situaciji kada imas dva odlicna golmana u timu, jer jedan treba da ode.Leno je napunio 20, dok je Adler sedam godina stariji od njega.

      Comment


      • #4
        Svestan sam ja toga, ali opet mi je nekako cudno... Sa 27 je poprilicno mlad za golmana!.

        Comment


        • #5
          Ovaj Leonardo Bittencourt ce 100% biti neko cudoviste cim je placen 3 miliona...Ima Klop od njega da napravi zmaja
          Zna li neko koliko je Salke platio Nojstadtera?Nikako ne vidim Menhengladbah u top 4 sledece sezone,mada niko ih nije vidio tu ni prosle...
          Leverkuzen neka dovede Berbu i neka zadrzi onu sredinu.Balak neka ide jer se i onako nije naigrao i mogu bez njega.Ja bi volio da zavrse u top 4.Eto vidjecemo sta znaju Levandovski i Hipia.

          Comment


          • #6
            Markus Weinzierl ce na klupi FC Augsburg naslijediti Jos Luhukaya koji je na kraju sezone odlucio otici sa klupe ovog kluba. On je brzo nasao novo radno mjesto, a to je Hertha Berlin koju ce od naredne sezone voditi sa klupe.
            Hiroshi Kiyotake (Cerezo Osaka) novi clan FC Nürnberg.

            Comment


            • #7
              Dortmund je napravila sjajan posao kupovinom Rojsa. Bayern je imao priliku prosle godine ali je nije iskoristio. Sjajan igrac!

              Comment


              • #8
                Xhaka presao iz Basel-a u Monchengladbach i potpisao je ugovor na pet godina.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #9
                  Davno je Xhaka rekao da bi volio da dodje u Gladbach , evo ostvarila mu se zelja ..

                  Bgm igra decko strasno , na sredini je bas dominantan , mislim da ce postati strasan fudbaler ;)
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #10
                    Vec su poceli pametno koristit pare od Reusa, valjda ce jos dovoditi. Bh. mediji povezu Semira Stilica sa Borussia Mönchengladbach, ali mislim da od toga nece nista biti. Pogotovo sto je ovaj dobio zabranu od 6 utakmica u bilo kojem takmicenju.
                    Last edited by danijelkr; 18-05-12, 19:43.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Dale View Post
                      Davno je Xhaka rekao da bi volio da dodje u Gladbach , evo ostvarila mu se zelja ..

                      Bgm igra decko strasno , na sredini je bas dominantan , mislim da ce postati strasan fudbaler ;)
                      Nisam ga gledao nikako, ali se nadam da ce se dobro snaci, pa da i u narednoj sezoni vidimo Gladbach u samom vrhu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by D-Wade View Post
                        Nisam ga gledao nikako, ali se nadam da ce se dobro snaci, pa da i u narednoj sezoni vidimo Gladbach u samom vrhu.
                        Tesko. Bar se nadam da ce nekako uspjeti da izbore LŠ tj. da prodju ove kvalifikacije, da nije trud za 4. mjesto bio uzaludan.

                        Comment


                        • #13
                          - Moravek ostaje u Augsburgu, a na posudbu iz Hoffenheima dolazi Musona

                          - Wolfsburg nce produziti ugovore s Thomasom Hitzlspergerom , Hasanom Salihamidzicem i Chrisom

                          - Krassimir Balakov nije vise trener FC Kaiserslautern

                          Comment


                          • #14
                            Ja mislio da Hicllsperger potpisao trogodisnji ugovor.

                            Niklas Bendtner se povezuje sa Dortmundom, za nekih 4 miliona evra bi mogao da se preseli na Vestfalen.

                            Nakon sto su stagnirali pregovori sa Bajernom, Salke je pokazao interesovanje za Pizarom.

                            Mladi reprezentativac Nemacke Sebastijan Jung je na meti Bajera iz Leverkuzena.

                            Hiroki Sakai je sve blizi prelasku u Hanover.

                            Ja Ceol Ko bi mogao da na leto napusti prenapunjeni VOlfyburg i preseli se u redove HSV-a.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by danijelkr View Post
                              - Moravek ostaje u Augsburgu, a na posudbu iz Hoffenheima dolazi Musona

                              - Wolfsburg nce produziti ugovore s Thomasom Hitzlspergerom , Hasanom Salihamidzicem i Chrisom

                              - Krassimir Balakov nije vise trener FC Kaiserslautern
                              Ode i Braco. Jbg nije nesto briljirao u Wolfsburgu. Dal ima nekih informacija gdje bi mogao da nastavi karijeru il dal ce uopste da nastavlja?

                              Comment

                              Working...
                              X