Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    Postovani,

    Prvo da Vas pohvalim i sa odlicnim komentatorima i sa raznovrsnim sportskim sadrzajem. Ali imam jednu primedbu.
    Nije u redu da ako u programskoj semi napisete snimak NHL utakmice u popodnevnom terminu, da tu utakmicu potpuno isecete i
    napravite HIGHLIGHTS (samo golovi) od nje, a da prvoligaske, drugoligaske utakmice, treceligaske fudbalske utakmice koje su u udarnim terminima u 15h,17h, 18, 20h, 22h, da njih u potpunosti reprizirate opet u udarnim terminima a onda vrhunski hokej isecete a direktan prenos pocnete u 1h, 1:30h, ili u 3h iza ponoci, gospodo nismo svi u stanju da budemo budni celo vece, dok petlovi ne izadju, ujutro moramo i da radimo. Isto vazi i za NFL nedeljom, zbog francuskog fudbala isecete pola utakmice da bi gledali opet drugorazredni fudbal. MOLIM VAS DA OMOGUCITE NAMA LJUBITELJIMA HOKEJA SNIMKE U NORMALNIM TERMINIMA I TO CELE A NE ISECENE, JER TERMINI HOKEJA U DIREKTNIM PRENOSIMA SU U RANIM JUTARNJIM CASOVIMA PO NASEM VREMENU, dok ljubitelji fudbala medju njima sam i ja imamo vec utakmice u normalnim terminima i to direktne prenose.
    Nadam se da ce te razmotriti i uvaziti primedbu koju sam izneo.
    Ja obozavam hokej i voleo bih da mogu i da ga gledam, ovako me vi onemogucavate. Napisali ste danas 16.12.2006 da ce repriza cele utakmice Toronto-Carolina biti u 13:50 do 15:30h a onda ste pustili HIGHLIGHTS od te utakmice od 15:10 do 15:22h, i tako iz vikenda u vikend. Niste fer.

    Unapred Veliko Hvala
    pozdrav

  • #2
    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    Evo danas jos gore 6 januar, utakmica ATLANTA - PHOENIX (4-5) odigrana jutros sa pocetkom 1:30h ujutro i trajala do zore jer je igran i produzetak, a snimak ce biti u nedelju u 5H ujutro, sto smatram da je bezobrazluk i nepravda prema ljubiteljima hokeja, a neki nebitni turniri u fudbalu imaju po 5-6 repriza u udarnim terminima...
    A niste se cak udostojili ni da mi odgovorite, na prethodni post.

    Pozdrav

    Comment


    • #3
      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      Postovani,

      Izvinjenje zbog kasnjenja odgovora,
      Imacemo u vidu vasu napomenu oko termina za reprizu NHL utakmica kao i to da te utakmice budu u celini emitovane.

      Vas SK

      Comment


      • #4
        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        Hvala Unapred. Pozdrav

        Comment


        • #5
          Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

          Postovani,
          Prvo da pohvalim i zahvalim na prenosima NHL.

          Ja bih toga jos vise, i da budu malo ravnomernije rasporedjeni kroz sedmicu. Takodje bih predlozio da se prenose utakmice koje pocinju u neko "normalno" vreme (npr. do 01.00). S tim u vezi, mislim da bi utakmice koje pocinju u nasim vecernjim casovima (19, 20...) morale biti na programu.

          Hvala

          Comment


          • #6

            Comment


            • #7
              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              Postovani
              Redovno pratim vas program i mislim da ste sjajni.konaco da i mi u Srbiji mozemo da gledamo atraktivne sportske dogadjaje sa super komentatorima, a ne kao recimo na RTS-u gde fudbal gledam bez tona ;D. Najvise bih pohvalio komentatore NHL-a koje inace i hvale svi moji drugovi. Sve je super samo imam jednu promedbu a to je samo dve utakmice NHL-a nedeljno?! Sto samo dve? >
              Pozdrav i unapred zahvalan za odgovor CVELE

              Comment


              • #8
                Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                Hvala na podrsci i pohvalama,

                trudicemo se da unapredimo nas program na jos veci nivo,sto se tice NHL za sada smo u mogucnosti da vam omogucimo dva prenosa nedeljno.

                Comment


                • #9
                  Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  Poruka je za komentatore koji inace dobro prenose utakmice.

                  Prezime Chara se ne izgovara ?ara ve? Hara.

                  Zna?i Zdeno Hara

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    Pozdrav
                    Interesuje me koliko ce prenosa biti nedeljno kad pocne playoff NHL-a?!

                    PS. Sve ste bolji ;D

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                      Postovani,


                      Potrudicemo se da vam prikazemo sto vise od NHL playoff-a,preciznije,to ce biti 2-3 utakmice nedeljno.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        [quote author=SportKlub-MOD link=topic=149.msg5330#msg5330 date=1174402900]
                        Postovani,


                        Potrudicemo se da vam prikazemo sto vise od NHL playoff-a,preciznije,to ce biti 2-3 utakmice nedeljno.
                        [/quote]

                        Sve je to cool i taj sport u kome se ne moze posteno snaci , ali ipak mislim da je pametnije da se parice cuvaju za sledecu sezonu NBA.
                        Zbog toga predlazem da bude 1 utakmica pleyoff-a.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          utakmica koju treba da prenosite danas Pit-Atl pocinje u 18h a ne u 19h kao sto vam je u programskoj semi!

                          Comment


                          • #14
                            [/quote]

                            Potpuno si u pravu, nista ne vidim kad onaj pak pocne da leti po ledu, al extra je sport i gotivim ga od kad sam bio klinac, a najvise Mighty Duckse

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              ja volim hokej ali definitivno sam pak video samo u ledenoj hali na TV-u ponekad.
                              Podrzavam prenose bar za one koji vide pak a i novinari su odlicni sto prenose utakmice.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment

                              Working...
                              X