Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    [/quote]

    Ma znam, potpuno si u pravu, odavno sam batalio ovu temu

    Comment


    • #47
      [/quote]




      Hvala na odgovoru, vrlo ugodno iznenadjenje.
      ;D 8)


      Jos jedno pitanje, molim! Kad je vec spomenuta popularizacija nekog sprota isl. (upitno je, naravno, koliko je vama (SportKlub) stalo, i u kojoj mjeri da popularizujete NHL), ali je li moguce da, recimo, za sljedecu ili neku od narednih sezona nabavite neki sedmicni (ili cesci) pregled desavanja? Pri tome ne milslim na neki magazin (iako bi, mozda, i to imalo izvjesnu gladanost), nego npr. nesto poput "NHL on the Fly: Final", kakav imaju na, izvjesnom, NASN tv kanalu. Taj je kanal, naime, stacioniran u Evropi, prenosi najpopularnije Americke sportove (izuzev NBA). By the way, odiru s NHL-om.
      Znima me, da li je moguce otkupiti takvu vrstu programa, i koliko bi to moglo da se isplati?


      P.S. Zasto na NHL forum upadaju NFL-ovci, i to jos s provokacijama? Idite, brate, na za vas predvidjen prostor! Ionako vas ima ko g.....

      Comment


      • #48
        [/quote]




        Hvala na odgovoru, vrlo ugodno iznenadjenje.
        ;D 8)


        Jos jedno pitanje, molim! Kad je vec spomenuta popularizacija nekog sprota isl. (upitno je, naravno, koliko je vama (SportKlub) stalo, i u kojoj mjeri da popularizujete NHL), ali je li moguce da, recimo, za sljedecu ili neku od narednih sezona nabavite neki sedmicni (ili cesci) pregled desavanja? Pri tome ne milslim na neki magazin (iako bi, mozda, i to imalo izvjesnu gladanost), nego npr. nesto poput "NHL on the Fly: Final", kakav imaju na, izvjesnom, NASN tv kanalu. Taj je kanal, naime, stacioniran u Evropi, prenosi najpopularnije Americke sportove (izuzev NBA). By the way, odiru s NHL-om.
        Znima me, da li je moguce otkupiti takvu vrstu programa, i koliko bi to moglo da se isplati?


        P.S. Zasto na NHL forum upadaju NFL-ovci, i to jos s provokacijama? Idite, brate, na za vas predvidjen prostor! Ionako vas ima ko g.....

        [/quote]
        ok nema problema odosmo mi odavde,nas bar ima........

        Comment


        • #49
          [/quote]

          Lepa vest ali mi nije jasno zasto nocas nema utakmice?

          Igra se u 01:00 Buffalo-Ottawa a na Sport klubu je raspored

          00:00 Fudbal i poker Legende
          01:30 Fudbal mondijal magazin
          02:00 Svet atletike
          02:30 Bundesliga najava
          03:00 ATP Masters Rim (snimak)

          pa zar je moguce da je sve ovo prece od NHL pogotovo jer su to prilozi ili snimci koji se mogu emitovati bilo kada >

          Comment


          • #50
            Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            Nre znam cemu ovoliki minusi al nije ni bitno!!!
            Nije u redu!!Aj se malo iskulirajte!!

            Comment


            • #51
              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              Pogotovo ovaj snimak tenisa od 03:00 ko da onih 10 sati direktno nije bilo dosta. A i one poker legende...

              Comment


              • #52
                Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                Kakvi debili ja ne mogu da verujem!!!!
                Ovi sa minusima

                Comment


                • #53
                  Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  [quote author=iceman link=topic=149.msg5901#msg5901 date=1178831975]
                  Kakvi debili ja ne mogu da verujem!!!!
                  Ovi sa minusima
                  [/quote]

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    [quote author=Patriota link=topic=149.msg5902#msg5902 date=1178833293]
                    [quote author=iceman link=topic=149.msg5901#msg5901 date=1178831975]
                    Kakvi debili ja ne mogu da verujem!!!!
                    Ovi sa minusima
                    [/quote][/quote]

                    Ma znam ;)
                    Nego mi namerno daju minuse sto sam ih isprozivao tj tako oni misle

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                      U prvoj utakmici Otava je u gostima pregazila Bafalo sa 5-2.
                      Drugu utakmicu moci cemo da gledamo na SK u noci izmedju subote i nedelje.
                      GO CANADA GO!

                      Comment


                      • #56
                        [/quote]

                        Lepa vest ali mi nije jasno zasto nocas nema utakmice?

                        Igra se u 01:00 Buffalo-Ottawa a na Sport klubu je raspored

                        00:00 Fudbal i poker Legende
                        01:30 Fudbal mondijal magazin
                        02:00 Svet atletike
                        02:30 Bundesliga najava
                        03:00 ATP Masters Rim (snimak)

                        pa zar je moguce da je sve ovo prece od NHL pogotovo jer su to prilozi ili snimci koji se mogu emitovati bilo kada >
                        [/quote]

                        Aj nek se javi neko ko ce da gleda ovaj snimak tenisa od 3h! Pa mi smo jedini zaludjenici koji ostaju budni celu noc da bi gledali nesto.... Ne mogu da shvatim da nije dosta tenis preko dana, pa sad jos i nocu....

                        Tenis- fudbal= mrtva trka

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          Pozdrav svim ljubiteljima hokeja...

                          Mislim da ovih dana mozemo biti zadovoljni, tri utakmice na SK, a u subotu na DSF-u prenosi oba polufinala (13:15 RUS-FIN; i ukljucenje u 18:15 -sat zakasnjenja- CAN-SWE) i snimak finala u nedjelju (20:15 finala). Uzivajte... ;D ;D

                          Nadam se da SK sprema jos neka iznenedjenja (iako, ocito, nista od onog, citiram: "da vidimo mozda i pet meceva u direktnom prenosu u toku jedne nedelje") za sljedeci vikend kad se igraju utakmice broj 5 (U sljedeci petak nema utekmice!), pa onda broj 6...
                          Vjerovatno, razlog sto nema vise prenosa NHL-a je to sto nemaju prava na toliko utakmica.
                          Volio bi da mi se odgovori na pitanje postavljeno od juce:

                          "(Jos jedno pitanje, molim! Kad je vec spomenuta popularizacija nekog sprota isl. (upitno je, naravno, koliko je vama (SportKlub) stalo, i u kojoj mjeri da popularizujete NHL), ali je li moguce da, recimo, za sljedecu ili neku od narednih sezona nabavite neki sedmicni (ili cesci) pregled desavanja? Pri tome ne milslim na neki magazin (iako bi, mozda, i to imalo izvjesnu gladanost), nego npr. nesto poput [/b]"NHL on the Fly: Final"[b], kakav imaju na, izvjesnom, NASN tv kanalu. Taj je kanal, naime, stacioniran u Evropi, prenosi najpopularnije Americke sportove (izuzev NBA). By the way, odiru s NHL-om.
                          Znima me, da li je moguce otkupiti takvu vrstu programa, i koliko bi to moglo da se isplati?)"

                          P.S. Izvinjavam se ako sam uvrijedio neke od NFL-ovaca, nemam nista protiv da se i oni ponekad ukljuce, ali bez provokacija

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            [quote author=NE Patriots link=topic=149.msg5895#msg5895 date=1178815216]
                            ok nema problema odosmo mi odavde,nas bar ima........
                            [/quote]

                            Ima i nas ne boj se... ;D

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              Ama kakav hokej, kranje nezanimljiv sport. Bolje da se te pare uloze u neto pametnije... A da od hokeja bude jedna utakmica nedeljno...

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                Ima i nas NFL-ovaca koji prate hokej! Momci istrajte u svojim zahtevima!

                                Comment

                                Working...
                                X