Strana 2 od 28 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 411

Tema: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

mladennnnn
    Guest

Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

posto se topik zove pohvale, molaba, primedbe... zeleo bih iskreno da vas pohvalim na fenomenalnom programu, a pre svega na prenosenju teniskih turnira, a taj kome je to palo na pamet skidam kapu, sjajan posao, dobri komentatori...

pozrav svima sa SK, samo napred!!! ;)

2. Your Google Adsense code here
    Member
    Datum registracije
    27.11.2006
    Moć reputacije
    469

[quote author=mladennnnn link=topic=149.msg5554#msg5554 date=1177027822]
    posto se topik zove pohvale, molaba, primedbe... zeleo bih iskreno da vas pohvalim na fenomenalnom programu, a pre svega na prenosenju teniskih turnira, a taj kome je to palo na pamet skidam kapu, sjajan posao, dobri komentatori...

[/quote]

Hvala na podrsci.

Member
    Datum registracije
    24.08.2006
    Moć reputacije
    478

[quote author=mladennnnn link=topic=149.msg5554#msg5554 date=1177027822]

[/quote]

Podrzavam pohvale svaka cast za odlican tenis !!
    VAMOS RAFA

NEW ENGLAND PATRIOTS 3 TIME NFL CHAMPIONS, AND HUNGRY FOR MORE!!!

PATS FAN FOREVER!!!

WE'LL BE BACK NEXT YEAR EVEN STRONGER!!!!

siroti LK
    Guest

Zasto ste nepravedni prema ljubiteljima NHL-a ?

Iako nisam imao namjeru da vam se javim, morao sam to uciniti, nakon sto sam (potpuno razo?aran) vidio da danas (petak 27.4.) nece biti prenosa NHL utakmice! (Pregled programa na teletextu vam je krajnje neprofesionalan. Nakad kasni i po dva dana, a sto se tice update-a, kao da niste nikad culi za to...) Kad su u pitanju neki sportovi (NFL, NCAA koarka, italijanska odbojka itd.), kako je dolazio play-off povacavali ste broj prenosa (sto ima smisla), jedino kad je u pitanju NHL broj tih prenosa sa smanjio (da ne kazem prepolovio). Naro?ito je velik nesrazmjer u postotku ostvarenih prenosa na vasoj TV, u odnosu na broj odigranih utakmica u play-offu. Naime, NFL, NCAA igraju se na po jednu dobijenu utakmicu, koje vi uglavnom prenosite, sto cini da ih pokrivate gotovo u cjelosti (recimo, u cetvrt-finalu NFL-a ste prenosili 3 od 4 utakmice - 75 %). Kad smo kod NHL-a, tu je ogromna razlika. U ovom slucaju 1 prenos od npr. 14 odigranih utakmica, koliko ce se odigrati u narednih sedam dana. Premalo? Vjerovatno nekome nije, ali za mene, kao jednog od vasih gledalaca, to je jako razocaravajuce. Naravno da ne mozete prenositi 10 utakmica sedmicno, (nedje na forumu sam procitao kao najavu za play-off, da ce biti cak 3-4) ali mozete li barem, one obecane dvije.
    Sta da ocekujemo narednih sedmica? Po jednu utakmicu, ili nijednu? Ako planirate prenositi samo jednu utakmicu sedmicno, predlazem vam da izbacite NHL iz programske sheme u potpunosti! Ocito je, na moju zalost, na Balkanu premalo onih koji vole ovaj sport. Valjda su zanimljivije druga njema?ka ili druga engleska fudbalska liga! Nazalost, potvrdjuje se da je sve manje istinskih ljubitelja sporta, a sve vise onih koji ga prate radi dobitka (citaj gubitka) na kladionicama! Onima, kojima se hokej, kao svidja, ali im je problem sto ne vide pak (!?), mogu samo preporuciti da potraze pomoc kod ljekara, vjerovatno su im potrebne naocale i u svakodnevnom zivotu.
    Komentatori za NHL i nisu tako losi, naravno, uvijek se moze naci par primjedbi sto se tice izgovaranja imena pojedinih igraca, ali o tome, mozda, neki drugi put. To i nije tako veliki problem...

Member
    Datum registracije
    27.11.2006
    Moć reputacije
    469

Citiracu samo odgovor naseg urednika

Cvele,
    potpuno si u pravu i opravdano si ljut. Veruj nam i mi smo bili kad smo videli atnice s ponudom prvih utakmica. Ali, nemoj da brines. Sport Klub ima pravo na dve utakmice nedeljnom, a kad ne prenosimo u jednoj nedelji recimo jedan mec, on se prenosi dalje. To prakticno znaci da cemo u narednom periodu imati mogucnost da vidimo mozda i pet meceva u direktnom prenosu u toku jedne nedelje. Nama je zelja bila da prenosimo mec petak na subotu, ali nam je ponudjen mec koji je pocinja u 4 ujutru, pa nismo hteli.
    Duboko smo ubedjeni da cete svi fanovi NHL-a biti zadovoljni

djoha
    Guest

Odg: Zasto ste nepravedni prema ljubiteljima NHL-a ?

Citirat cu neke od recenica uvazenog gledaoca kao identican stav koji zastupam, po ovom gore citatu vidim da ste se pravo zabrinuli...uostalom ako ce neko cekati utakmicu do 2 moze i do 4, svakako su samo dvije na rasporedu u jednoj noci......Jos cu reci da bi mogli MOTO GP barem u snimku emitirati.........
    Iako nisam imao namjeru da vam se javim, morao sam to uciniti, nakon sto sam (potpuno razo?aran) vidio da danas (petak 27.4.) nece biti prenosa NHL utakmice! (Pregled programa na teletextu vam je krajnje neprofesionalan. Nakad kasni i po dva dana, a sto se tice update-a, kao da niste nikad culi za to...) Kad su u pitanju neki sportovi (NFL, NCAA koarka, italijanska odbojka itd.), kako je dolazio play-off povacavali ste broj prenosa (sto ima smisla), jedino kad je u pitanju NHL broj tih prenosa sa smanjio (da ne kazem prepolovio). Naro?ito je velik nesrazmjer u postotku ostvarenih prenosa na vasoj TV, u odnosu na broj odigranih utakmica u play-offu. Naime, NFL, NCAA igraju se na po jednu dobijenu utakmicu, koje vi uglavnom prenosite, sto cini da ih pokrivate gotovo u cjelosti (recimo, u cetvrt-finalu NFL-a ste prenosili 3 od 4 utakmice - 75 %). Kad smo kod NHL-a, tu je ogromna razlika. U ovom slucaju 1 prenos od npr. 14 odigranih utakmica, koliko ce se odigrati u narednih sedam dana. Premalo? Vjerovatno nekome nije, ali za mene, kao jednog od vasih gledalaca, to je jako razocaravajuce. Naravno da ne mozete prenositi 10 utakmica sedmicno, (nedje na forumu sam procitao kao najavu za play-off, da ce biti cak 3-4) ali mozete li barem, one obecane dvije.
    Onima, kojima se hokej, kao svidja, ali im je problem sto ne vide pak (!?), mogu im samo pak preporuciti da potraze pomoc kod ljekara, vjerovatno su im potrebne naocale i u svakodnevnom zivotu.

NE Patriots
    Guest

Odg: Zasto ste nepravedni prema ljubiteljima NHL-a ?

[quote author=siroti LK link=topic=149.msg5634#msg5634 date=1177674832]
    Sta da ocekujemo narednih sedmica? Po jednu utakmicu, ili nijednu? Ako planirate prenositi samo jednu utakmicu sedmicno, predlazem vam da izbacite NHL iz programske sheme u potpunosti! Ocito je, na moju zalost, na Balkanu premalo onih koji vole ovaj sport. Valjda su zanimljivije druga njema?ka ili druga engleska fudbalska liga! Nazalost, potvrdjuje se da je sve manje istinskih ljubitelja sporta, a sve vise onih koji ga prate radi dobitka (citaj gubitka) na kladionicama! Onima, kojima se hokej, kao svidja, ali im je problem sto ne vide pak (!?), mogu samo preporuciti da potraze pomoc kod ljekara, vjerovatno su im potrebne naocale i u svakodnevnom zivotu.
    Komentatori za NHL i nisu tako losi, naravno, uvijek se moze naci par primjedbi sto se tice izgovaranja imena pojedinih igraca, ali o tome, mozda, neki drugi put. To i nije tako veliki problem...

[/quote]ne znam za NHL ali znam da se u wild cardu(ne u cetvrtfinalu)prenosile 2 od 4,znaci 50%,,i nadalje sve po 50%,jbg nisu u mogucnosti

Meda31
    Guest

Ja moram da pitam da li uopste imate nameru da prenosite SP u hokeju iz Moskve?
    Ja ne sumnjam da tenis ima vise poklonika u Srbiji ali 9 sati LIVE je previse...
    Sto se tice komentatora koji prenose NHL mogu da budu i bolji posto cesto grese narociti kada su iskljucenja u pitanju i desava im se da ne znaju razliku izmedju podignute ruke glavnog i pomocnog sudije.
    Nadam se da ce biti vise hokeja u buducnosti.

Member
    Datum registracije
    27.11.2006
    Moć reputacije
    469

Nazalost ovogodisnje svetsko prvenstvo necete biti u prilici da gledate na nasem kanalu.

ivahok
    Guest

Ocigledno je da nemaju nikakvu nameru da prate SP iako najzanimljivije tek predstoji.

Hokej je manje prisutan na Sport klubu nego prosle sezone. Obecali su kao akcenat na 6. i 7. meceve NHL plej ofa ali nismo videli ni od sestih meceva NYR-Buffalo i SanJose-Detroit ali zato imamo bezbroj REPRIZA Francuske i Nemacke lige, pa onda ono sto smo mogli da gledamo na RTS-u ili B92 Sport klub daje kao reprizu ali iz ugla
    televizija nekih klubova (Barca, MU itd) sto je bespotrebno i idiotski. Tenis ide non stop i raznorazne "borilacke vestine" i jos kojekave gluposti kojih ima tokom cele sezone a sada kada se blizi kulminacija i svetskog i NHL hokeja ima "na kasicicu".

ivahok
    Guest

Meni licno ne smetaju ni greske ni komentari komentatora jer mi je to nebitno ali mi smeta sto je sve manje hokeja.

ivahok
    Guest

A evo sta su licno obecali a sada se prave ludi

SPORTKLUB
    Administrator
    Full Member

[applaud] [smite]
    Van mree

Poruka: 121

***SPORTKLUB***

Odg: Prenosi nove sezone
    Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2006, 02:56:49 pm

--------------------------------------------------------------------------------
    Citat: kosta105 Avgust 24, 2006, 02:50:17 pm
    Da li SportKlub ima pravo na prenose sledece NHL sezone? Ovom prilikom da vam se zahvalim za sjajne prenose ovog divnog sporta (a posebno za svih sedam utakmica finala za Stenli Kup). I da se malo pozalim. Cini mi se da je hokej bio jako zapostavljen u odnosu na NBA plejof. Najdrasticniji primer je sedma utakmica finala istoka koja nije prenosena direktno zbog NBA utakmice koja apsolutno nista nije resavala. S obzirom da pod grupom KOSARKA nema NBA pretpostavljam da za ovu sezonu ne planirate NBA prenose (sto pozdravljam - neka se ne ljute NBA fanovi, imam pravo na svoje misljenje, nadam se da ce njihove zelje zadovoljiti neka druga TV ove godine). Da li bi u slucaju da nema NBA lige NHL bio bolje ispracen. Ili sam ja otisao predaleko. Treba prvo da cujem odgovor na prvo pitanje.

Bice prenosa NHL-a. Dve utakmice nedeljno direktno, i kompletan play-off i Stenli Kup.

Vas
    Sport Klub

Meda31
    Guest

[quote author=SportKlub-MOD link=topic=149.msg5822#msg5822 date=1178610566]
    Nazalost ovogodisnje svetsko prvenstvo necete biti u prilici da gledate na nasem kanalu.
    [/quote]
    Velika greska. Mnogo je interesantnije gledati utakmicu kojoj ne znas rezultat neko reprizu Mancester-Totenhem ma kako dobra utakmica bila. Da ne pominjem kladionicare. Kvote na hokeju su dosta dobre pogotovo kada krenu ozbiljne utakmice.

Peter_Forsberg
    Guest

Evo, da se i ja nadovezem na komentare....

Licno mi ne smeta sto prenosite tenis (fala Bogu, pa konacno imamo nekoga kim se mozemo ponositi u ovom sportu!), ali MUTV, Chelsea, Barca.... Program ispunjen gomilom repriza.... Pa evo, sad za vikend ste dva dana za redom prenosili (citaj reprizirali!) utakmice lige sampiona koje smo mogli u direktnom terminu da pratimo na B92. Nekako bih i mogao da vas razumem da je to bilo jednom, ali NE! Prvo je isla LIV-CHE, pa posle nje Milan- MU.... To je 2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici! E sad dobijeni rezultat pomnozite sa 2, jer je sutradan (mozda gresim u sto se tice dana, ali poenta stoji) ponovo pustena repriza ove dve utakmice! 2x[2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici] Sad mi recite da nemate prostora i da nema drugog termina do da reprizu NHL pustate od 5h ili 6h ujutru....

Inace, bas sam pre par minuta upalio TV i video da je na programu TV SHOP ??? :o >

Toliko o sportskom kanalu koji ni jednu jedinu utakmicu sa SP ELITNE GRUPE u Moskvi nije prenosio.... Da se razumemo, Moskva nije na 6h razlike, pa da utakmice idu u pola noci, mozda je to jedan od razloga za ne prenosenje ovog turnira?

SRAMOTA!

Member
    Datum registracije
    27.11.2006
    Moć reputacije
    469

[quote author=Peter_Forsberg link=topic=149.msg5831#msg5831 date=1178621644]
    Evo, da se i ja nadovezem na komentare....

Licno mi ne smeta sto prenosite tenis (fala Bogu, pa konacno imamo nekoga kim se mozemo ponositi u ovom sportu!), ali MUTV, Chelsea, Barca.... Program ispunjen gomilom repriza.... Pa evo, sad za vikend ste dva dana za redom prenosili (citaj reprizirali!) utakmice lige sampiona koje smo mogli u direktnom terminu da pratimo na B92. Nekako bih i mogao da vas razumem da je to bilo jednom, ali NE! Prvo je isla LIV-CHE, pa posle nje Milan- MU.... To je 2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici! E sad dobijeni rezultat pomnozite sa 2, jer je sutradan (mozda gresim u sto se tice dana, ali poenta stoji) ponovo pustena repriza ove dve utakmice! 2x[2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici] Sad mi recite da nemate prostora i da nema drugog termina do da reprizu NHL pustate od 5h ili 6h ujutru....

Inace, bas sam pre par minuta upalio TV i video da je na programu TV SHOP ??? :o >

Toliko o sportskom kanalu koji ni jednu jedinu utakmicu sa SP ELITNE GRUPE u Moskvi nije prenosio.... Da se razumemo, Moskva nije na 6h razlike, pa da utakmice idu u pola noci, mozda je to jedan od razloga za ne prenosenje ovog turnira?

SRAMOTA!
    [/quote]

Postovani,

Kao sto znate nasa televizija od samog pocetka se trudi da priusti sto raznovrsniji program svojim gledaocima,naravno cinjenica je da nisu svi sportovi ravnopravno zastupljeni,naravno mi zadrzavamo pravo izmene programa,sto se tice prenosa NHL-a shvatam da je postoje pojednici kojima je ovaj sport #1 i da postojeca programska sema nenalazi njihove simpatije,ono sto ja zelim da kazem je da razlozi za termine pustanja NHL utakmica diktiraju mnogi faktori,marketing je nacin na koji mi zaradjujemo i od kojeg zivimo ,i postoje termini koji su rezervisani za postojece reklame,SP u Moskvi nismo bili u prilici da realizujemo iz nama poznatih razloga,a sto e nhl tice potrudicemo se da do kraja sampionata povecamo broj utakmica koje cete moci da vidite,jeste da smo se priblizili samo kraju (finale konferencija,pa Stenli kup)ali ono glavno sledi i to upravo na nasem kanalu.
    Jos jedanput izvinjenje ako smo obecani broj prenosa smanjili,ali do kraja sampionata ima jos dosta toga da se vidi...

vas,

SK

Strana 2 od 28 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •