Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    posto se topik zove pohvale, molaba, primedbe... zeleo bih iskreno da vas pohvalim na fenomenalnom programu, a pre svega na prenosenju teniskih turnira, a taj kome je to palo na pamet skidam kapu, sjajan posao, dobri komentatori...

    pozrav svima sa SK, samo napred!!! ;)

    Comment


    • #17
      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      [quote author=mladennnnn link=topic=149.msg5554#msg5554 date=1177027822]
      posto se topik zove pohvale, molaba, primedbe... zeleo bih iskreno da vas pohvalim na fenomenalnom programu, a pre svega na prenosenju teniskih turnira, a taj kome je to palo na pamet skidam kapu, sjajan posao, dobri komentatori...

      pozrav svima sa SK, samo napred!!! ;)
      [/quote]

      Hvala na podrsci.

      Comment


      • #18
        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        [quote author=mladennnnn link=topic=149.msg5554#msg5554 date=1177027822]
        posto se topik zove pohvale, molaba, primedbe... zeleo bih iskreno da vas pohvalim na fenomenalnom programu, a pre svega na prenosenju teniskih turnira, a taj kome je to palo na pamet skidam kapu, sjajan posao, dobri komentatori...

        pozrav svima sa SK, samo napred!!! ;)
        [/quote]

        Podrzavam pohvale svaka cast za odlican tenis !!
        VAMOS RAFA

        Comment


        • #19

          Comment


          • #20
            Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            Citiracu samo odgovor naseg urednika

            Cvele,
            potpuno si u pravu i opravdano si ljut. Veruj nam i mi smo bili kad smo videli atnice s ponudom prvih utakmica. Ali, nemoj da brines. Sport Klub ima pravo na dve utakmice nedeljnom, a kad ne prenosimo u jednoj nedelji recimo jedan mec, on se prenosi dalje. To prakticno znaci da cemo u narednom periodu imati mogucnost da vidimo mozda i pet meceva u direktnom prenosu u toku jedne nedelje. Nama je zelja bila da prenosimo mec petak na subotu, ali nam je ponudjen mec koji je pocinja u 4 ujutru, pa nismo hteli.
            Duboko smo ubedjeni da cete svi fanovi NHL-a biti zadovoljni

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                [/quote]ne znam za NHL ali znam da se u wild cardu(ne u cetvrtfinalu)prenosile 2 od 4,znaci 50%,,i nadalje sve po 50%,jbg nisu u mogucnosti

                Comment


                • #23
                  Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  Ja moram da pitam da li uopste imate nameru da prenosite SP u hokeju iz Moskve?
                  Ja ne sumnjam da tenis ima vise poklonika u Srbiji ali 9 sati LIVE je previse...
                  Sto se tice komentatora koji prenose NHL mogu da budu i bolji posto cesto grese narociti kada su iskljucenja u pitanju i desava im se da ne znaju razliku izmedju podignute ruke glavnog i pomocnog sudije.
                  Nadam se da ce biti vise hokeja u buducnosti.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    Nazalost ovogodisnje svetsko prvenstvo necete biti u prilici da gledate na nasem kanalu.

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        Meni licno ne smetaju ni greske ni komentari komentatora jer mi je to nebitno ali mi smeta sto je sve manje hokeja.

                        Comment


                        • #27
                          Bice prenosa NHL-a. Dve utakmice nedeljno direktno, i kompletan play-off i Stenli Kup.

                          Vas
                          Sport Klub

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            [quote author=SportKlub-MOD link=topic=149.msg5822#msg5822 date=1178610566]
                            Nazalost ovogodisnje svetsko prvenstvo necete biti u prilici da gledate na nasem kanalu.
                            [/quote]
                            Velika greska. Mnogo je interesantnije gledati utakmicu kojoj ne znas rezultat neko reprizu Mancester-Totenhem ma kako dobra utakmica bila. Da ne pominjem kladionicare. Kvote na hokeju su dosta dobre pogotovo kada krenu ozbiljne utakmice.

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              Evo, da se i ja nadovezem na komentare....

                              Licno mi ne smeta sto prenosite tenis (fala Bogu, pa konacno imamo nekoga kim se mozemo ponositi u ovom sportu!), ali MUTV, Chelsea, Barca.... Program ispunjen gomilom repriza.... Pa evo, sad za vikend ste dva dana za redom prenosili (citaj reprizirali!) utakmice lige sampiona koje smo mogli u direktnom terminu da pratimo na B92. Nekako bih i mogao da vas razumem da je to bilo jednom, ali NE! Prvo je isla LIV-CHE, pa posle nje Milan- MU.... To je 2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici! E sad dobijeni rezultat pomnozite sa 2, jer je sutradan (mozda gresim u sto se tice dana, ali poenta stoji) ponovo pustena repriza ove dve utakmice! 2x[2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici] Sad mi recite da nemate prostora i da nema drugog termina do da reprizu NHL pustate od 5h ili 6h ujutru....

                              Inace, bas sam pre par minuta upalio TV i video da je na programu TV SHOP ??? :o >

                              Toliko o sportskom kanalu koji ni jednu jedinu utakmicu sa SP ELITNE GRUPE u Moskvi nije prenosio.... Da se razumemo, Moskva nije na 6h razlike, pa da utakmice idu u pola noci, mozda je to jedan od razloga za ne prenosenje ovog turnira?

                              SRAMOTA!

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                [quote author=Peter_Forsberg link=topic=149.msg5831#msg5831 date=1178621644]
                                Evo, da se i ja nadovezem na komentare....

                                Licno mi ne smeta sto prenosite tenis (fala Bogu, pa konacno imamo nekoga kim se mozemo ponositi u ovom sportu!), ali MUTV, Chelsea, Barca.... Program ispunjen gomilom repriza.... Pa evo, sad za vikend ste dva dana za redom prenosili (citaj reprizirali!) utakmice lige sampiona koje smo mogli u direktnom terminu da pratimo na B92. Nekako bih i mogao da vas razumem da je to bilo jednom, ali NE! Prvo je isla LIV-CHE, pa posle nje Milan- MU.... To je 2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici! E sad dobijeni rezultat pomnozite sa 2, jer je sutradan (mozda gresim u sto se tice dana, ali poenta stoji) ponovo pustena repriza ove dve utakmice! 2x[2x90min+30min(produzeci na prvoj utakmici)+penali na prvoj utakmici] Sad mi recite da nemate prostora i da nema drugog termina do da reprizu NHL pustate od 5h ili 6h ujutru....

                                Inace, bas sam pre par minuta upalio TV i video da je na programu TV SHOP ??? :o >

                                Toliko o sportskom kanalu koji ni jednu jedinu utakmicu sa SP ELITNE GRUPE u Moskvi nije prenosio.... Da se razumemo, Moskva nije na 6h razlike, pa da utakmice idu u pola noci, mozda je to jedan od razloga za ne prenosenje ovog turnira?

                                SRAMOTA!
                                [/quote]

                                Postovani,

                                Kao sto znate nasa televizija od samog pocetka se trudi da priusti sto raznovrsniji program svojim gledaocima,naravno cinjenica je da nisu svi sportovi ravnopravno zastupljeni,naravno mi zadrzavamo pravo izmene programa,sto se tice prenosa NHL-a shvatam da je postoje pojednici kojima je ovaj sport #1 i da postojeca programska sema nenalazi njihove simpatije,ono sto ja zelim da kazem je da razlozi za termine pustanja NHL utakmica diktiraju mnogi faktori,marketing je nacin na koji mi zaradjujemo i od kojeg zivimo ,i postoje termini koji su rezervisani za postojece reklame,SP u Moskvi nismo bili u prilici da realizujemo iz nama poznatih razloga,a sto e nhl tice potrudicemo se da do kraja sampionata povecamo broj utakmica koje cete moci da vidite,jeste da smo se priblizili samo kraju (finale konferencija,pa Stenli kup)ali ono glavno sledi i to upravo na nasem kanalu.
                                Jos jedanput izvinjenje ako smo obecani broj prenosa smanjili,ali do kraja sampionata ima jos dosta toga da se vidi...

                                vas,

                                SK

                                Comment

                                Working...
                                X