Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 18 26 27 28
Rezultati 406 do 411 od 411

Tema: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475407

Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

[quote author=vuk link=topic=149.msg99755#msg99755 date=1256078765]
    Odgledao sam NHL pregled i moram reci svaka cast... To je ono sto je falilo uz utakmice da ide i neka emisija...
    [/quote]
    Brate,samo to nije pregled utakmica tog dana nego ide zakasnjenje 2,3,4 dana,a na ea imas svaki dan,pregled prethodne noci!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member narrogh avatar
    Datum registracije
    11.06.2009
    Moć reputacije
    0

Hvala za prenos Colorada!

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477132

[quote author=narrogh link=topic=149.msg110917#msg110917 date=1263328435]
    Hvala za prenos Colorada!
    [/quote]I od mene!
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

awekenings
    Guest

Re: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Toronto ML- LA Kings ... jedna od boljih tekmi shto sam gledao .... molim lijepo vishe Kingsa na Sportklubu ... ;D

WildFan
    Guest

Za termine necu da prigovaram jer imam i Madjarski sport klub i brdo tekmi gledam preko neta , ali volim da pogledam na "domacem" Sport klubu !!! PS. ""primedba"" mala --- molim komentatore da se vishe bave samom utakmicom , a manje deshavanjima u citavom NHL-u i u pokushajima da objasne "pravila" igre , jer imajte u vidu da NHL tekmu u 1 izjutra nece gledati neko ko ne prati hockey , a taj neko ko prati najverovatnije zna sva pravila .... i recimo da se komentatori "uzbude" bar malkice kada se neshto desi ..... !!! Necu da kazem da kopirate nekoga ali pogledajte vashe AMERICKE kolege !!! Tamo kada je odredjena tekma u prenosu samo se o njoj govori !!! Ima pregrsht statistika koje mozete izneti , a ne samo Penkilling ili PowerPlay ... ....... ove sugestije i kritike su dobronamerne i ne prozivaju nikoga , ali shto se tice prenosa 2 - 3 lige u fudbalu to je pomalo smeshno .... Ako ste sportska televizija tezite ka najboljem programu , a to su vrhunske LIGE sa vrhunskim igracima ..... da su svi tako extra u nekoj trcoj azerbejdzanskoj ligi , svaki transfer bi ishao u smeru Serie A ili Premiershipu , ali nije tako . ili??? ..... PS . NFL , NHL , KHL i Vrhunske fudbalske lige su moto uspeha , a ne lige gde igra poneki SRBIN koji je shirom auditorijumu apsolutno nepoznat !!! Hvala ...... PS ps. ako nishta drugo bar me za NHL saslushajte !!!

Dzombache
    Guest

Prvo bih da vas pohvalim za prenose NHL lige..
    Iako neki ovde imaju primedbe, koje su donekle i opravdane, mislim da su prenosi OK uradjeni.. Komentatori ne nerviraju, sto je najvaznije.. Sem "budite mi zdravi, veseli i debeli" kolege, koji je inace gotivac veliki, ali koji, vidi se, zna malo stvari o hokeju i i ima dosta poteskoca i "izvala" tokom prenosa.. Narocito je bilo mucno ono vreme kada je radio NHL pregled.. No, posto ga vise ne vidjam (slusam) tokom prenosa, pretpostavljam da ste ga uklonili.. ;D
    I jos jedna veoma vazna stvar, tj. pitanje.. Zasto danas (tj. u ovom trenutku vec juce) nije u terminu za EBEL prenosen spektakl na otvorenom, utakmica izmedju Medvescaka i Vilaha, vec su prenoseni madjari i Olipija (lep duel takodje, ali ni priblizno interesantan)?? Da li nije bilo mogucnosti ili sta??

Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 18 26 27 28

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •