Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    [quote author=vuk link=topic=149.msg99755#msg99755 date=1256078765]
    Odgledao sam NHL pregled i moram reci svaka cast... To je ono sto je falilo uz utakmice da ide i neka emisija...
    [/quote]
    Brate,samo to nije pregled utakmica tog dana nego ide zakasnjenje 2,3,4 dana,a na ea imas svaki dan,pregled prethodne noci!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      Hvala za prenos Colorada!

      Comment


      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        [quote author=narrogh link=topic=149.msg110917#msg110917 date=1263328435]
        Hvala za prenos Colorada!
        [/quote]I od mene!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

          Toronto ML- LA Kings ... jedna od boljih tekmi shto sam gledao .... molim lijepo vishe Kingsa na Sportklubu ... ;D

          Comment


          • Re: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            Za termine necu da prigovaram jer imam i Madjarski sport klub i brdo tekmi gledam preko neta , ali volim da pogledam na "domacem" Sport klubu !!! PS. ""primedba"" mala --- molim komentatore da se vishe bave samom utakmicom , a manje deshavanjima u citavom NHL-u i u pokushajima da objasne "pravila" igre , jer imajte u vidu da NHL tekmu u 1 izjutra nece gledati neko ko ne prati hockey , a taj neko ko prati najverovatnije zna sva pravila .... i recimo da se komentatori "uzbude" bar malkice kada se neshto desi ..... !!! Necu da kazem da kopirate nekoga ali pogledajte vashe AMERICKE kolege !!! Tamo kada je odredjena tekma u prenosu samo se o njoj govori !!! Ima pregrsht statistika koje mozete izneti , a ne samo Penkilling ili PowerPlay ... ....... ove sugestije i kritike su dobronamerne i ne prozivaju nikoga , ali shto se tice prenosa 2 - 3 lige u fudbalu to je pomalo smeshno .... Ako ste sportska televizija tezite ka najboljem programu , a to su vrhunske LIGE sa vrhunskim igracima ..... da su svi tako extra u nekoj trcoj azerbejdzanskoj ligi , svaki transfer bi ishao u smeru Serie A ili Premiershipu , ali nije tako . ili??? ..... PS . NFL , NHL , KHL i Vrhunske fudbalske lige su moto uspeha , a ne lige gde igra poneki SRBIN koji je shirom auditorijumu apsolutno nepoznat !!! Hvala ...... PS ps. ako nishta drugo bar me za NHL saslushajte !!!

            Comment


            • Re: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              Prvo bih da vas pohvalim za prenose NHL lige..
              Iako neki ovde imaju primedbe, koje su donekle i opravdane, mislim da su prenosi OK uradjeni.. Komentatori ne nerviraju, sto je najvaznije.. Sem "budite mi zdravi, veseli i debeli" kolege, koji je inace gotivac veliki, ali koji, vidi se, zna malo stvari o hokeju i i ima dosta poteskoca i "izvala" tokom prenosa.. Narocito je bilo mucno ono vreme kada je radio NHL pregled.. No, posto ga vise ne vidjam (slusam) tokom prenosa, pretpostavljam da ste ga uklonili.. ;D
              I jos jedna veoma vazna stvar, tj. pitanje.. Zasto danas (tj. u ovom trenutku vec juce) nije u terminu za EBEL prenosen spektakl na otvorenom, utakmica izmedju Medvescaka i Vilaha, vec su prenoseni madjari i Olipija (lep duel takodje, ali ni priblizno interesantan)?? Da li nije bilo mogucnosti ili sta??

              Comment

              Working...
              X