Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)


    Comment


    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      Niko ne odgovara???

      Najvaznije je da nedeljom imamo po 6 - 7 sati guzeljanja na programu!!!

      Comment


      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        [quote author=siroti LK link=topic=149.msg10243#msg10243 date=1190050690]

        [/quote]

        To zavisi od urednistva programa,ja jos uvek nemam informaciju,kad saznam javljam

        Comment


        • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

          EVO JEDNA MOLBA:

          Jel mozete da nikad vise ne pustite ono sranje od ragbija, pa ono je tragicno, sto kaze kolega bimbos, ultimate fight je za ono igranje u pesku!!!

          Comment


          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            jel znate kada ide sledeci prenos NHL lige i ko igra hvala.

            Comment


            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              [quote author=masic link=topic=149.msg10903#msg10903 date=1191838676]
              jel znate kada ide sledeci prenos NHL lige i ko igra hvala.
              [/quote]

              Comment


              • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                jel to sreda na cetvrtak utakmica moracu je obavezno pogledati jel se zna ko prenosi jel ce prenositi marijan hvala.

                Comment


                • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  [quote author=iceman link=topic=149.msg10875#msg10875 date=1191786760]
                  EVO JEDNA MOLBA:

                  Jel mozete da nikad vise ne pustite ono sranje od ragbija, pa ono je tragicno, sto kaze kolega bimbos, ultimate fight je za ono igranje u pesku!!!
                  [/quote]

                  Taman posla, pa ragbi je najbolji sport posle hokeja!

                  Comment


                  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    Sto nema najavjlenih i obecanih dva prenosa nedeljno?Ove nedelje samo jednma tekma!?
                    Opet ste nekorektni prema ljubiteljima NHL-a!!!

                    Comment


                    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                      [quote author=cvele link=topic=149.msg11017#msg11017 date=1192083886]
                      Sto nema najavjlenih i obecanih dva prenosa nedeljno?Ove nedelje samo jednma tekma!?
                      Opet ste nekorektni prema ljubiteljima NHL-a!!!
                      [/quote]

                      Ne brinite bice narednih nedelja po tri prenosa,tako da cemo nadoknaditi zaostak koji smo napravili,

                      Hvala na razumevanju

                      SK

                      Comment


                      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        jel znate kad ide snimk NHL derbija od juce hvala.

                        Comment


                        • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          Kao prvo da vas pohvalim za prenose hokejaskih utakmica, veliki sam fan iako sam poceo da pratim redovno tek prosle godine na vasem programu! Komentatori su za svaku pohvalu, utakmicu ucine zanimljivom i veoma dobro se dopunjavaju! Moze se reci da srbija ima napokon dva dobra komentatora! Izbor utakmica je odlican! Mada kako imam pohvala tako imam i nekih manjih primedbi! Kao prvo znam da cete vremenom prenosti vise utakmica, ali bilo bih super kad bih mogli to ovih nedelja da pojacate te prenose! Ima iskreno iako volim fudbal i nba i razne tuce i trke... da ne davim, mogli bih to da smanjite a da date prenose hokeja! Dosta puta pustate barca tv ili chelsi tv... dok ja pratim pocetak ove sezone na internetu tj. rezultate umesto da ih gledam na vasem programu! Prosle sezone kad se igrao stenli kup davali ste prenose svake druge ili trece utakmice a jedino ste finale stenli kupa ispratili svaku utakmicu! Tako da sam gledao kao i svi drugi prvu, trecu, petu utakmicu.... Voleo bih cesce da prenosite utakmice hokeja a pogotovo kad pocne stenli kup! Jos jednom da pohvalim komentatore i ne mojte da ih menjate! HVALA UNAPRED

                          Comment


                          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            ?isto da pitam, jel znate da NHL broji 30 klubova a ne samo New York Rangers i Philadelphia Flyers?
                            Razumem ja vremensku razliku i tako to al ovo je vec drugi ili treci put da gledamo duel ova dva tima a pojedinacno sam vec prestao da brojim....

                            Comment


                            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              @ Gojlo: nemoj da se ljutis, ali komentatori su uzas ;)
                              Pogotovo ona opsednutost JAROMIROM JAGROM ???

                              I stvarno dajte nesto sto nisu NYR! >

                              Comment


                              • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                Marijan je jos OK samo se mnogo pali na Jagra, ali onaj drugi sa krestavim glasom sto prenosi i NFL je KATASTROFA!!!
                                Primera radi kum moj koji prati NFL vec 15 godina gleda utakmicu bez tona jer ne moze da slusa sta sve ovaj lupeta...

                                Comment

                                Working...
                                X