Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nekako mi bolji osecaj u wsb kada vidim listu timova pred pocetak trke nego u motogp, volim da su svi tu!

    Comment


    • #32
      Ne fale samo timovi nego i vozaci, pre svih Melandri...
      sigpic

      Comment


      • #33
        Mislio sam i na vozace naravno pa ne moze jedno bez drugog, kada bi 2-3 vozaca presla iz motogp u wsb samo to bih pratio.

        Comment


        • #34
          jaaaao i ja ocekujem provalu oblaka,cim se ovaj master raspisaonegde ti se zagubio markez u tom predvidjanju
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #35
            Pratite ovog momka na tviteru i čitajte njegove postove!
            Matthew Birt
            @birtymotogp

            Comment


            • #36
              http://www.daylife.com/photo/0gRj3Sm...__site=daylife

              Comment


              • #37
                Znaci, Rosi nemoj da se zenis bar jos 5 godina. A sad da se bacimo na Le Mans. Pocinje!

                Comment


                • #38
                  Odličan tekst Dejvida Emeta http://motomatters.com/analysis/2012...und_up_on.html

                  Comment


                  • #39
                    Steta za Pssini-a , bravo za broj koji nosi na prednjem delu kacige !!!

                    Comment


                    • #40
                      Stoner bez strasti "ubija" na Le Manu...
                      Jos sam pod utiskom da se povlaci, ali ako je vec odlucio neka ode sa titulom u penziju...
                      A sada malo o danasnjim treninzima...
                      Sto se tice GP-a, prva trojka, ocekivano. Raduje "povratak" Spiza, nadam se da ce takav biti i sutra, a
                      pogotovo u nedelju. Bautista odlican, svaka cast, bilo bi lepo da to potvrdi sutra u kvalif., ali cisto sumnja.
                      Tech 3 solidne, cuvale se za sutra... Barbera ispred fabrickog Dukatija...
                      Moto 2... Rekao sam juce da verujem u Lutijevu pobedu u nedelju, pa bih mogao i koji dinar da ulozim na njega...
                      Bio je jako dobar danas, mislim da ce ceo vikend biti na tom nivou. "Ludi" Reding odlican, ali cisto sumnjam da moze bolje
                      od 5-6 mesta u nedelju. Janone ako misli da se bori za titulu mora biti konstantan, a ne jednom drugi, pa sledeci put 14-i...
                      momak ima ogroman potencijal, ali sta se sa njim desava, ne znam... nadam se da ce opravdati moje prognoze za trku i doci
                      do podijuma. Za mene najvece razocarenje prve tri trke je Smit. I danas los, kao i Zarko, ali i njih dvojicu ocekujem medju
                      7-8 u nedelju... videcemo...
                      Moto 3... Nisam gledao danasnje treninge, pogledao sam rezultate, ali u nedelju ocekujem u borbi za podijum Kortezea, Vinjalesa,
                      Fenatija i sto da ne domaceg Rosija i kao iznenadjenje malog Antonelija iz Gresinija... kao da gledam Sica...

                      Comment


                      • #41
                        Dodje mi nekad da uopste ne gledam motogp kad moram da gledam Moto2 da bih video borbe i uzivao,za mene su trke motora 1000-ke i to hocu da gledam,upropastili su stvar jer su samo tri tima u moto gp.

                        Comment


                        • #42
                          Pa, ako hoces borbu gledas Moto 2 kao sto si rekao, ili Superbike...
                          Napisao sam pre neki dan sta smo docekali kada moramo da prizivamo
                          kisu da bi gledali dobre trke... ja sam i zavoleo ovaj sport zbog toliko
                          neizvesnosti, borbe, a ne da voze kao na ringispilu jedan za drugim celu trku...

                          P.S. 'Ajde malo o Le Manu da pisemo...

                          Comment


                          • #43
                            Pozdrav svim ljubiteljima Auto i Moto sporta ,jedno vreme nisam bio sa vama iz prostog razloga ,zaboravio sam lozinku itd..pa sam morao ponovo da se registrujem . Pod kojim imenom sam ranije bio registrovan neka za sada ostane tajna ( da vidim hocete li me prepoznati )
                            E sad o Kejsiju Stoneru .Odluka da se povuce je njegova i on najbolje zna zasto je tako , nisam njegov navijac ali ga izuzetno postujem i cenim njegova vozacka umeca. I jos nesto Kejsi nije prvi koji odlazi na vrhuncu karijere, nesto slicno je uradio i Džeki Stjuart pa Nuki Lauda ( doduse vratio se posle dve godine )

                            Comment


                            • #44
                              Stoner pade na treningu,sede posle toga na drugi motor i u prvom krugu napravi najbolje vreme Moze samo da mu se cestita Sto jest jest

                              Comment


                              • #45
                                Posto sinoc nisam bio tu nisam mogao da reagujem, ali kada sam jutros video neke stvari, moralo se nesto preduzeti.

                                Prvo, otvorena je nova tema o Stonerovom povlacenju, pa vas molim da sve o tome pisete tamo.

                                http://www.sportklub.info/forum/thre...557#post773557

                                Priznajem da sam ja napravio veliku gresku kada sam rekao da se zbog pregledanosti i protoka ljudi pise ovde, trebala je odmah biti otvorena nova tema da ne bismo izgubili pricu o trci.

                                Drugo, zamolio bih vas da rasprave ne budu na licnom nivou i da se drzimo bar nekog nivoa, ovde je mnogo toga dozvoljeno, sto je dobro, ali se prava ne smeju zloupotrebljavati. Nemojte svaku kritiku vaseg omiljenog vozaca shvatati kao licni napad. Razumem da emocije mogu poneti, ali odmerite dva puta pre nego sto okacite nesto. Takodje, onakvo izivljavanje nad Stonerom i njegovom porodicom u pojedinim postovima, vredjanje zena generalno i psovke vise nece biti tolerisane. Meni je bilo neprijatno kao zagrizenom fanu Valentina Rosija, a za fanove Kejsija, mogu samo da zamislim. Razmisljajte o tome da niste jedini ovde i odnosite se prema svima sa postovanjem. Licne rasprave koje mozete imati razresavajte privatnim porukama a ne pred svima.

                                Neki postovi su izbrisani, vecina nije, treba biti rasprave, i to vrlo zive ali moraju postojati i granice. Ko god ima nekih prigovora moze mi se obratiti na pp i bice reseno, ja sam skoro non stop ovde iako sam cesto sakriven. Pratim redovno ovaj pdf i Moto GP generalno, verovatno cu moci da pomogem.Treba svi da doprinesemo da ovaj deo foruma bude onako dobar kao ranije, a ima ovde dovoljno strucnih i pametnih ljudi za to.

                                I samo jos neke estetske molbe (obecavam da prestajem da popujem i da cete moci da se posvetite trci ), pripazite na pravopis, mala i velika slove, zareze i slicno, dugacke postove razbijajte pasusima zbog preglednosti i nemojte pisati vise postova uzastopno vec koristite opciju edit.

                                Hvala na paznji, postovanje svima, a sada da uzivamo i da se posvetimo trci
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X