Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    A i Malaga, kao neki levati uhvatili neke Arape koji nemaju para..Nisam verovao da je i to moguce...

    Freshko, neka oni samo smaraju, pa da Real odustane.
    Pa vidis da jeste moguce... Ma imaju para nego su velike cicije, nece da daju pare za otplatu duga, jer klub kao institucija i firma je u velikim gubitcima, a oni nece da ubrizgaju takozvanu finansijsku injekciju, pa klub mora sam da resava tako sto ce prodati igrace.

    Mene je realno, smorio i Luka, i Real i Spursi i cela ova zajebancija, dosadili su vise.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Uzeo bih Witsel-a pre Modrica, iako je ovaj odlican igrac..Witsel mi je nekako idealan za Real. Mnogo dobar fudbaler. Benfica bi bila zadovoljna sa 30-35 miliona..Klasa igrac, a kod Mou-a bi procvetao.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • 30-35 ?? Jesi blesav ti ??? 20-25m max i da pevaju Lisabonci na sav glas.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nisam blesav, jer su odbili 25 za njega, hoce minimum 40 prema njihovom sportskom direktoru, sto znaci da se moze jos spustiti, maksimalno na 30.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Mora se nastaviti kontinuitet: Di Maria 33mil, Coentrao 30mil, i logičan slijed je da Witsel košta min 30mil
            Oproban recept

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Nisam blesav, jer su odbili 25 za njega, hoce minimum 40 prema njihovom sportskom direktoru, sto znaci da se moze jos spustiti, maksimalno na 30.
              Pazi stvarno, Vieira trazi 40m...Kuda ide ovaj svet... Previse je to za njega, nije on jos u toj klasi iako je fenomenalan igrac, kompletan veznjak, ali sto je mnogo, mnogo je.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Barselona večeras u 19:45h igra svoju treću po redu pripremnu utakmicu protiv PSG-a, utakmica se igra u Parizu (Parc des Princes)...

                Sastav: Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Mascherano, Sergio, Pedro, Afellay, Montoya, Bartra, Dos Santos, Tello, Ilie, Sergi Roberto, Planas i Rafinha.

                Comment


                • PSG je jak k'o beton.

                  p.s. Ovi novi gostujuci dresovi Barcelone su ocaj.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Barsa vodila 2:0, ipak 2:2 na kraju....Strelci za Barsu Rafinja i Mesi, Ibrahimovic i Kamara za PSG...

                    PSG, sto kaze Mumi, jak kao beton, ali nekako mi djeluje da kada neki igrač PSG-a ima loptu ostali su previše statični, to je vjerovatno i razlog veoma malog broja šansi koji su stvorili, uglavnom meni je bila utakmica veoma interesantna, visok ritam do samog kraja, a prijateljska utakmica tako da sam zadovoljan utakmicom a mislim i većina koja je gledala....
                    PSG ima veliki potencijal tako da će vjerovatno sve doći na svoje kroz nekoliko utakmica....

                    ne znam meni se baš sviđaju ovi gostujući dresovi Barse....

                    e Mumi znaš li možda nešto više o potencijalnim transferima Song-a i Agger-a u Barsu? HVALA

                    Comment


                    • Ukusi su razliciti, meni su previse upadni dresovi ali nebitno.

                      Male su sanse i za Songa i za Aggera.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Prijateljska utakmica PSG-Barcelona.

                        Sancezova gluma za Oskara.

                        Last edited by Rossonero; 05-08-12, 11:24.

                        Comment


                        • Barsa ipak na kraju pobijedila nakon boljeg izvođenja penala, 4:1, utakmica se igrala za "Trofej Pariza" tako da je morao neko pobijediti....

                          evo i "ALL HIGHLIGHTS"
                          http://www.youtube.com/watch?v=DpylV-4RDvQ

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Prijateljska utakmica PSG-Barcelona.

                            Sancezova gluma za Oskara.

                            nije tu Sanchez nista kriv, okliznuo se a sudija svirao penal, pogresna procjena sudije...

                            Comment


                            • Ne bih rekao da je ono bilo klizanje. Posmatraj mu lijevu nogu. Prvi put se normalno docekuje na nju, a onda u trenutku kada Sakho prolazi pored njega, ovaj se ocigledno ne zeli docekati na lijevu nogu i samo je horizontalno spusta ka tlu. Planski je ovo uradio, gluma k'o dobar dan.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ne znam, svako ima svoje viđenje, ostajem pri svom stavu da nije namjerno pao....

                                Comment

                                Working...
                                X